SRG | Jedinečný 5-izb. dom so štedrým priestorom | Krátka

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Krátka | 166 m²

Jedinečne pôsobiaci, priestranný, rozlohou a vybavením štredro obdarený, a na zaujímavom mieste

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Domy na predaj Nové Zámky

234,990 € 1416 €/m²

3 izbový byt na predaj, Slatina nad Bebravou

Reality Slatina nad Bebravou

3 izbový byt | Slatina nad Bebravou | 75 m²

Ponúkame na predaj priestranný, čiastočne zrekonštruovaný 3 izbový byt v Slatine nad Bebravou.

Publikované: 14.07.2019 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Slatina nad Bebravou

86,900 € 532 €/m²

3 izbový byt Trenčín na predaj, Sihoť

Reality Trenčín

3 izbový byt | Hodžova | 67 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt vo výbornej lokalite Trenčína na Sihoti, Hodžova ul. Byt s celk

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Trenčín

Cena dohodou

Rodinný dom s garážou a dielňou na predaj, Trenčianska Turná

Reality Trenčianska Turná

Rodinný dom | Samuela Timona | 150 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v tichej uličke, situovaný na pozemku o výmere 715 m², nachádza

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Domy na predaj Trenčianska Turná

280,000 € 1867 €/m²

PREDAJ | Priestranný 4-izbový byt s 50 m² terasou pri Hviezdoslavovom námestí

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 158 m²

Máloktorý byt v Starom Meste dokáže ponúknuť takú vzácnu kombináciu ako tento. Priestranný 4-iz

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

529,000 € 3348 €/m²

3 izbový byt s vlastnou 150 m² záhradou a garážou v Galante – kompletná rekonštrukcia

Reality Galanta

3 izbový byt | Vodárenská | 73 m²

Predstavte si moderný, kompletne zrekonštruovaný byt, ktorý vám ponúka všetky benefity rodinnéh

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Galanta

230,000 € 3151 €/m²

Letné grilovačky s rodinou a priateľmi iba na skok od centra Bratislavy | Rekreačná chata v Rusovciach

Reality Bratislava-Rusovce

Chalupa, rekreačný domček | Kovácsova | 39 m²

AVE estate Vám s radosťou predstavuje rekreačnú chatu v obľúbenej záhradkárskej oblasti „Za gló

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Rusovce

119,000 € 3051 €/m²

Priestranný 2-izb byt s balkónom v centre Rožňavy -NA PREDAJ

Reality Rožňava

2 izbový byt | 0 m²

ID030-112-LECS: Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt v Rožňave, vo vyhľadávanej lokalite

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Rožňava

86,000 €

Novinka
Novinka

NANDU - predaj 3i bytu v projekte Koloseo, Tomášikova, BA - Nové Mesto

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Tomášikova | 68.43 m²

NANDU ponúka na predaj 3-izbový byt v projekte Koloseo, na Tomášikovej ulici, Bratislava - Nové

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

310,000 € 4530 €/m²

Novinka
Novinka

Rodinný dom pod Mariánskou horou – spojenie pokojného bývania, priestoru a hodnotnej lokality

Reality Levoča

Rodinný dom | Vodárenská | 149.9 m²

Ponúkame na predaj dvojpodlažný rodinný dom situovaný v jednej z najvyhľadávanejších a najpokoj

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Levoča

269,000 € 1795 €/m²

Novinka
Novinka

IBA U NÁS! Na predaj chatka novostavba Trenčín Chrásť,448 m2

Reality Trenčín

Chalupa, rekreačný domček | Východná | 21 m²

🏡 Rekreačná chatka s atmosférou prírody v záhradkárskej osade Chrasť – Trenčín ✨Hľadáte miesto

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Trenčín

43,499 € 2071 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

NADŠTANDARDNÝ 2-IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE AGÁTY, 60 M2, PARKING, DÚBRAVKA

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátová | 60.2 m²

Ponúkame Vám na predaj nový 2-izbový apartmán s priestrannou terasou v dokončenom a skolaudovan

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

229,000 € 3804 €/m²

Stavebný pozemok v lokalite Koliba Stráže

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Strážna | 572 m²

Ponúkame na predaj 572 m2 stavebný pozemok v uzavretej lokalite na Kolibe. Na pozemku sú všetk

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 23.01.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

690,000 € 1206 €/m²

Stavebný pozemok v lokalite Slanec nad Peknou cestou

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Pekná cesta | 1,249 m²

Ponúkame na predaj 1249m2 stavebný pozemok na Slanci. Na pozemku sú všetky inžinierske siete /

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 16.12.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

750,000 € 600 €/m²

Veľkometrážny 6 i. rodinný dom pri Zámockom parku v Malackách – poctivá tehlová stavba s obrovskými izbami, pivnicou, garážou a tichou záhradou

Reality Malacky

Rodinný dom | Sadová | 236 m²

Ponúkame na predaj výnimočne priestranný dvojpodlažný radový rodinný dom vo vyhľadávanej a poko

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Malacky

295,000 € 1250 €/m²

Novinka
Novinka

Predám pekný pozemok v obci Oščadnica

Reality Oščadnica

Pozemok pre rodinné domy | Rovné | 523 m²

HOLESTIAK.sk reality exkluzívne ponúka na predaj pekný pozemok v obci Oščadnica, Rovne, smer na

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 13.02.2026
Pozemky na predaj Oščadnica

29,500 € 56 €/m²

+ video Predám veľký areál Skalité, reštaurácia, penzión, rodinný dom, servis, stavebné pozemky - exkluzívne

Reality Skalité

Reštaurácia | Nezadaná | 620 m²

Videoprehliadka: youtube.com/watch?v=2Ik-0WTdHXs&t=10s HOLESTIAK.sk reality ponúka na predaj,

Publikované: 17.06.2022 Aktualizované: 16.02.2026
Objekty na predaj Skalité

714,000 € 1185 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predám veľký pozemok v obci Dolný Lieskov, okr. PB, iba u nás

Reality Dolný Lieskov

Lúka, pasienok | Dolný Lieskov | 10,500 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj veľký pozemok, t.t.p. v obci Dolný Lieskov, okr. Považská Bystric

Publikované: 04.10.2024 Aktualizované: 10.12.2025
Pozemky na predaj Dolný Lieskov

7 €/m2 7 €/m2

Predám stavebný pozemok Skalité - iba u nás

Reality Skalité

Lúka, pasienok | Skalité | 562 m²

HOLESTIAK.sk reality ponúka exkluzívne na predaj tri pekné rovinaté, susedné pozemky na výstavb

Publikované: 02.09.2023 Aktualizované: 10.12.2025
Pozemky na predaj Skalité

65 €/m2 65 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Predám 3+1 bytovú jednotku, Svrčinovec, iba u nás

Reality Svrčinovec

3 izbový byt | Nezadaná | 80 m²

Predám exkluzívne 3+1 bytovú jednotku v RD v obci Svrčinovec, kompletne zariadené. Veľmi dob

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 14.11.2025
Byty na predaj Svrčinovec

87,000 € 1088 €/m²

Zvýhodnená cena: Predám pozemok v meste Žilina, iba u nás

Reality Žilina

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Lichardova | 687 m²

HOLESTIAK.sk reality exkluzívne ponúka na predaj v meste Žilina zaujímavý, rovinatý pozemok.

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 29.10.2025
Pozemky na predaj Žilina

195 €/m2 195 €/m2

Predám pekný rodinný dom Čadca, iba u nás

Reality Čadca

Rodinný dom | Nezadaná | 295 m²

HOLESTIAK.sk reality ponúka exkluzívne na predaj rodinný dom priamo v Čadci, časť Podzávoz, sme

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Čadca

273,000 € 925 €/m²

Odporúčané - Predám pekný rovinatý stavebný pozemok Čadca, intravilán, všetky IS

Reality Čadca

Pozemok pre rodinné domy | MIlošová | 692 m²

HOLESTIAK.sk reality exkluzívne ponúka na predaj pekný, rovinatý stavebný pozemok pri ceste v m

Publikované: 06.06.2022 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Čadca

73,700 € 107 €/m²

Predám 3+1 byt, Krásno nad Kysucou, iba u nás

Reality Krásno nad Kysucou

3 izbový byt | Nezadaná | 61 m²

Predám pekný 3+1 byt, Krásno nad Kysucou, k tomu pivnica, parkovacie státie, výťah, balkón. Vý

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Krásno nad Kysucou

153,000 € 2508 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30304)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Rodinné domy na predaj (23058)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie