HALO reality - Predaj, trojizbový byt Liptovský Mikuláš, Staré Mesto - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | 64 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Monika Rusiňáková, kontakt: 0902 820 000, nehnuteľnosť

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

DIRECTREAL|Krásny, kompletne zariadený 5- izbový rodinný dom so šatníkom.

Reality Janíky

Rodinný dom | Janiky | 125 m²

Directreal Next Home - EXKLUZÍVNY SAMOSTATNE STOJACI 5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM V JANÍKOCH Predsta

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Janíky

368,000 € 2944 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj budovy v Podunajských Biskupiciach

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Polyfunkčný objekt | 886 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj budovu v Podunajských Biskupiciach 3. nadzemné podlažia I. nadz

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

640,000 € 722 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj, rodinný dom, dvojdom, garáž, záhrada, altánok, Veľká Lomnica, okres Kežmarok

Reality Veľká Lomnica

Rodinný dom | Tatranská | 300 m²

Realitná kancelária Inori Reality pripravuje a zároveň už ponúka na predaj rodinný dvojdom, s k

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Veľká Lomnica

249,000 € 830 €/m²

Novinka
Novinka

ZÁHRAD. CHATA, krásny pozemok 907 m2, ZO Opendáky, Osuské

Reality Osuské

Chalupa, rekreačný domček | 25 m²

Exkluzívne vám ponúkame na predaj trojpodlažnú murovanú chatu v obľúbenej záhradkárskej oblasti

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Osuské

52,000 € 2080 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ útulný 3-IZB.BYT, Priemyselná ul., Senica

Reality Senica

3 izbový byt | 77 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj pekný 3-izb. byt so zaskleným balkónom a výbornou dispozíciou

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Senica

146,900 € 1908 €/m²

Novinka
Novinka

MODULOVÁ CHATA – moderná stavba, kvalitné materiály

Reality Kaluža

Mobilný dom | Nezadaná | 41 m²

Ponúkame na predaj rozostavanú modulovú chatu s modernou oceľovou konštrukciou a kvalitným zate

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kaluža

38,990 € 951 €/m²

Novinka
Novinka

4 izbový byt s terasou a balkónom o výmere 112 m2, sídlisko Terasa, Košice

Reality Košice-Západ

4 izbový byt | Ipeľská | 112 m²

MYRA. Košice a JUDr. Miroslav Černý Vám ponúka na predaj 4-izbový priestranný holobyt A2B4 v no

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

374,410 € 3343 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

MODULOVÁ CHATA – moderná stavba, kvalitné materiály

Reality Vinné

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 41 m²

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Vinné

38,990 € 951 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ DOMU – 4 izb. Rodinný Dom, Benkova Potôň, 110 m2, pozemok 495 m2.

Reality Horná Potôň

Rodinný dom | Predná potôň | 110 m²

Hľadáte praktické rodinné bývanie vo výbornej cene s nízkou energetickou náročnosťou a s dostup

Publikované: 12.04.2023 Aktualizované: 10.04.2026
Domy na predaj Horná Potôň

229,990 € 864 €/m²

NA PREDAJ obchodný priestor v Moste pri Bratislave

Reality Most pri Bratislave

Obchodné priestory | M. R. Štefánika | 100 m²

Skupina REM Group Vám ponúka na predaj atraktívny obchodný priestor v novovybudovanej polyfunkc

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Most pri Bratislave

215,000 € 2150 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj 3 - izbový byt, Nové Sady, Nitra

Reality Nové Sady

3 izbový byt | Nové Sady | 0 m²

F009-113-PECH Hľadáte bývanie mimo rušného mesta, ale zároveň s kompletnou občianskou vybaveno

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Nové Sady

120,000 €

Novinka
Novinka

Zariadený 2 izb. byt - Chrenová, Nitra (parkety, rekonštrukcia)

Reality Nitra

2 izbový byt | 54 m²

B10 Vám exkluzívne ponúka na predaj prerobený 2 izbový byt na sídisku Chrenová, ktorý sa predáv

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

154,900 € 2869 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj, chatka s ovocným sadom Kykula, Trenčín - Chocholná

Reality Chocholná-Velčice

Chalupa, rekreačný domček | 35 m²

Romdom reality ponúka exkluzívne na predaj chatu v krásnom prostredí lesov Bielych Karpát v čas

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Chocholná-Velčice

47,500 € 1357 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Atraktívny, veľký 4 izb. byt, Sídlisko II., M. Čulena, OV, 2 x Lodžia, 2p, 90m2, pivnica, GARÁŽ

Reality Prešov

4 izbový byt | Marka Čulena | 90 m²

EXKLUZÍVNE – Atraktívny 4-izbový byt v jednej z najlepších lokalít Prešova – Sídlisko II., ul.

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Prešov

198,900 € 2210 €/m²

VÝMENA 2 izb. ZREKONŠTRUOVANÝ byt na Ťahanovciach + doplatok za 2 alebo 3 izb. byt v blízkosti Centra

Reality Košice-Ťahanovce

2 izbový byt | Bukureštská | 53 m²

VÝMENA 2 izb. ZREKONŠTRUOVANÝ byt na Ťahanovciach + DOPLATOK ..... za 2 alebo 3 izb. byt v bl

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 09.06.2025
Byty na predaj Košice-Ťahanovce

Cena dohodou

Pozemok s chatou, Košice – Sever (smer Kavečany, časť Vitalina), k.ú. Čermeľ, cca 10 á, možné delenie na dva, s vydaným aktuálnym stavebným povolením

Reality Košice-Kavečany

Rekreačný pozemok | Budanová | 1,009 m²

Pozemok s chatou, Košice – Sever (smer Kavečany, časť Vitalina), k.ú. Čermeľ, cca 10 á, možné d

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Kavečany

130,000 € 129 €/m²

Chata nad BOTANICKOU ZÁHADOU (Ke- Sever), veľký udržiavaný pozemok 975 m2, s KRÁSNYM VÝHĽADOM na panorámu Košíc, tiché prostredie

Reality Košice-Sever

Záhrada | Žlaby | 975 m²

- Ing. Juraj Antol, ANTE REALITY (viac ako 26 ročné skúsenosti, člen Realitnej únie) - EXKLUZÍV

Publikované: 28.09.2024 Aktualizované: 15.10.2025
Pozemky na predaj Košice-Sever

79,900 € 82 €/m²

Rovinatá záhrada o veľkosti 395 m² v Košiciach, kat. územie Košická Nová Ves (záhradkárska lokalita Géder)

Reality Košice-Košická Nová Ves

Záhrada | Ulica ku Gederu | 395 m²

Rovinatá záhrada o veľkosti 395 m² v Košiciach, kat. územie Košická Nová Ves (záhradkárska loka

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Pozemky na predaj Košice-Košická Nová Ves

39,100 € 99 €/m²

Pozemok v lone prírody, Košice – Sever (smer Kavečany)

Reality Košice-Sever

Rekreačný pozemok | Kavečianska cesta | 793 m²

Pozemok v lone prírody, Košice – Sever (smer Kavečany) Ing. Juraj Antol – ANTE REALITY (viac a

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Pozemky na predaj Košice-Sever

118,900 € 150 €/m²

1-izbový byt s 2 lodžiami, Košice – Nad jazerom, Levočská ul., 50 m², možnosť prerobenia na 2-izbový byt

Reality Košice-Nad jazerom

1 izbový byt | Levočská | 50 m²

1-izbový byt s 2 lodžiami, Košice – Nad jazerom, Levočská ul., 50 m², možnosť prerobenia na 2-i

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

164,900 € 3298 €/m²

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | Levočská | 50 m²

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

164,900 € 3298 €/m²

PREDAJ pekný 3 izb BYT Obuvnícka ul. Partizánske

Reality Partizánske

3 izbový byt | Obuvnícka | 67 m²

MaVinn realitná spoločnosť ponúka EXKLUZÍVNE na predaj pekný 2 izbový prerobený na 3 izbový byt

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Partizánske

78,900 € 1178 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj 4 izbového domu na Slnečných jazerách - JUH v Senci

Reality Senec

Rodinný dom | Slnečné jazerá | 110 m²

Predaj 2 podlažného celoročne obývateľného murovaného rekreačného domu v Senci na Slnečných jaz

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Senec

300,000 € 2727 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30304)
Rodinné domy na predaj (23058)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Upresniť hľadanie