5 a viac izbový byt | Jamnického | 200 m²
Vybavenie nehnuteľnosti 30m2 bazén 6.5 A záhrada bezpečnostné žalúzie bezpečnostný systém bezpr
Info v RK
Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²
Hodruša Hámre je jednou z najdlhších slovenských obcí a nachádza sa v ideálnej vzdialenosti ( c
335,000 € 3722 €/m²
Rodinný dom | Kláštorská | 297 m²
Ulice v okolí kláštora v Prievoze sú jednými z najvyhľadávanejších ulíc pre rodinné bývanie v B
594,900 € 2003 €/m²
Rodinný dom | Rytierska | 220 m²
Vybavenie nehnuteľnosti 40m2 izby bezpečnostné dvere historický vzhľad investičná príležitosť j
814,900 € 3704 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Slávičie údolie | 276 m²
Časť hradného kopca v, ktorej sa nachádzajú ulice ako Slávičie údolie, Na hrebienku či Tichá ul
389,900 € 1413 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 537 m²
VYBAVENIE NEHNUTEĽNOSTI 5m studňa na pozemku elektrina na pozemku investičná príležitosť MHD na
240,000 € 447 €/m²
4 izbový byt | Dvořakovo nábrežie | 275 m²
O dopyte po unikátnych nehnuteľnostiach v Starom meste nieje najmenších pochýb. Zriedka kedy sa
1,689,900 € 6145 €/m²
Rodinný dom | Dózsova | 340 m²
Ponúkame na predaj 6- izbový rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite Nitrianske Hrnčiarovce na poz
379,000 € 1115 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Šúdolská | 636 m²
NL-reality ponúka na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu o výmere 636 m2 + podiel na súkr
102,000 € 160 €/m²
3 izbový byt | Priehradná | 99 m²
Ponúkame na predaj veľkometrážny luxusný 3- izbový byt v novostavbe, v centre mesta Nitry. Byt
Cena dohodou
Rodinný dom | Smetanova | 600 m²
NL-reality vám Exkluzívne ponúka na predaj rozostavaný bytový / podnikateľský objekt nachádzajú
Info v RK
Pozemok pre občiansku vybavenosť | Štúrova | 7,079 m²
NL -reality ponúka na predaj pozemok o výmere 7079 m2 v lokalite Nitra -Kynek . Podľa územného
75 €/m2 75 €/m2
Garsónka | Kozmonautov | 19 m²
NL-reality ponúka v zastúpení majiteľa na predaj garsónku o výmere 19 m2, na ulici Kozmonauto
93,000 € 4895 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Šúdolská | 1,084 m²
NL-reality ponúka na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu o výmere 1084 m2 + podiel na súk
153,000 € 141 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 220 m²
Ponúkame na predaj, rodinný dom v pôvodnom zachovalom stave s krásnym ovocným sadom. (V prípade
119,500 € 543 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 3,305 m²
Realitná kancelária HALO reality a PhDr. František Spišák, kontakt: 0950 498 271, nehnuteľnosť
80 €/m2 80 €/m2
Rodinný dom | Nezadaná | 80 m²
!!!REZERVOVANÉ DO 31.05.2026!!! NÁJDETE LEN U NÁS Špecialista na reality RK FineLiving Mgr.
87,000 € 1088 €/m²
Obchodné priestory | Zafortňa | 18 m²
Ponúkame Vám na odstúpenie zabehnutú prevádzku MINIT na ulici Záfortňa 10 v Bánovciach nad Bebr
Cena dohodou
2 izbový byt | Legionárska | 48.94 m²
Po dlhých rokoch sa do Trenčianskej Turnej vracia výstavba bytového domu – a nie hocijakého. Te
138,722 € 2835 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 48.94 m²
138,722 € 2835 €/m²
2 izbový byt | Legionárska | 49.78 m²
138,722 € 2787 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 49.78 m²
138,722 € 2787 €/m²
2 izbový byt | Častkovce - Kopec | 44.94 m²
Predstavujeme vám developerský projekt v Častkovciach. Tento moderný bytový dom ponúka ideálne
114,883 € 2461 €/m²
2 izbový byt | Častkovce - Kopec | 44.95 m²
112,963 € 2419 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.