Pozemok v lone prírody, Košice – Sever (smer Kavečany)

Reality Košice-Sever

Rekreačný pozemok | Kavečianska cesta | 793 m²

Pozemok v lone prírody, Košice – Sever (smer Kavečany) Ing. Juraj Antol – ANTE REALITY (viac a

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Pozemky na predaj Košice-Sever

118,900 € 150 €/m²

1-izbový byt s 2 lodžiami, Košice – Nad jazerom, Levočská ul., 50 m², možnosť prerobenia na 2-izbový byt

Reality Košice-Nad jazerom

1 izbový byt | Levočská | 50 m²

1-izbový byt s 2 lodžiami, Košice – Nad jazerom, Levočská ul., 50 m², možnosť prerobenia na 2-i

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

164,900 € 3298 €/m²

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | Levočská | 50 m²

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

164,900 € 3298 €/m²

PREDAJ pekný 3 izb BYT Obuvnícka ul. Partizánske

Reality Partizánske

3 izbový byt | Obuvnícka | 67 m²

MaVinn realitná spoločnosť ponúka EXKLUZÍVNE na predaj pekný 2 izbový prerobený na 3 izbový byt

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Partizánske

78,900 € 1178 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj 4 izbového domu na Slnečných jazerách - JUH v Senci

Reality Senec

Rodinný dom | Slnečné jazerá | 110 m²

Predaj 2 podlažného celoročne obývateľného murovaného rekreačného domu v Senci na Slnečných jaz

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Senec

300,000 € 2727 €/m²

Novinka
Novinka

Luxusný apartmán pri lanovke v Rakúsku – Kreischberg, sauna, ski-in/ski-out

Reality Rakúsko

4 izbový byt | Rakúsko

Predstavte si ráno v rakúskych Alpách. Otvoríte okno, pod Vami perfektne upravená zjazdovka, pá

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

382,000 € 5618 €/m²

Novinka
Novinka

3-izb. mezonet | 80 m2 | Europalace | garážové miesto

Reality Žilina

3 izbový byt | Vysokoškolákov | 80 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný 3-izb. mezonet s výmerou 80 m2 plus veľká loggia s výmerou 6 m2

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Žilina

260,000 € 3250 €/m²

člen NARKS

Moderný 2-izbový byt v projekte Rudiny II – ideálny pre mladý pár alebo investíciu

Reality Žilina

2 izbový byt | Lenčova | 51 m²

Lokalita: Žilina – Rudiny, Lenčova ulica Typ: 2-izbový byt Výmera: 51 m² + balkón Stav: novosta

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Žilina

217,000 € 4255 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Murovaná hala 150 m2 | pozemok 950 m2 | Strečno | ľahký priemysel, skladovanie, servis

Reality Strečno

Skladový objekt | Kamenná | 270 m²

Ponúkame Vám časť staršej murovanej haly o výmere zastavanej plochy 150 m2 plus pozemok 950 m2

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 04.12.2025
Objekty na predaj Strečno

129,000 € 478 €/m²

člen NARKS

Stavebný pozemok s IS a povolením | Žilina - Trnové | 615 m2

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Do Brezičia | 615 m²

V krásnom prostredí máme na predaj dva stavebné pozemky s výmerou 500 – 600 m2 tesne pred vydan

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

230 €/m2 230 €/m2

člen NARKS

3560 m2 na ľahký priemysel a skladovanie so starou tehlovou halou | Strečno

Reality Žilina

Priemyselná zóna | Hollého | 3,560 m²

Ponúkame na predaj pozemok o výmere 3560 m2 s rozmermi 34 x 104 m s možnosťou dokúpenia ďalších

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Pozemky na predaj Žilina

299,000 € 84 €/m²

člen NARKS

Priestranný 5-izb. rod. dom pod lesom - Veľké Rovné, Bytča

Reality Veľké Rovné

Rodinný dom | 160 m²

Ponúkame na predaj zachovalý rodinný dom situovaný v horskom prostredí v obci Veľké Rovné. Ideá

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 26.03.2026
Domy na predaj Veľké Rovné

159,900 € 999 €/m²

člen NARKS

Priemyselný areál na Kamennej ulici | Žilina | 11.200 m2

Reality Žilina

Objekt pre obchod | Kamenná | 6,100 m²

Ponúkame na predaj udržiavaný priemyselný areál situovaný v zavedenom priemyselnom území mes

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Žilina

1,850,000 € 303 €/m²

člen NARKS

Rodinný bungalov IBV Brezy | Žilina | Trnové

Reality Žilina

Rodinný dom | Do Brezičia | 121 m²

V projekte IBV Brezy pre vás pripravujeme v prvej etape 3 rodinné 4-izb. bungalovy v modernej a

Publikované: 23.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Žilina

270,000 € 2231 €/m²

člen NARKS

5i RD, 4a záhrada 190 m2 ÚP - Pluhová 44A, 831 03 Bratislava - Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Pluhová | 190 m²

Vybavenie nehnuteľnosti balkón dostupnosť do centra mesta investičná príležitosť Klimatizácia M

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

720,000 € 3789 €/m²

5i byt s 6,5A záhradou a bazénom a výhľadom, samostatná jedáleň - Jamnického 5, 841 05 Bratislava

Reality Bratislava-Karlova Ves

Rodinný dom | Jamnického | 200 m²

Vybavenie nehnuteľnosti 30m2 bazén 6.5 A záhrada bezpečnostné žalúzie bezpečnostný systém bezpr

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 08.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Karlova Ves

Info v RK

4i byt s 6,5A záhradou a bazénom a výhľadom - Jamnického 5, 841 05 Bratislava

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Jamnického | 200 m²

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 08.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

Info v RK

Reality Bratislava-Karlova Ves

5 a viac izbový byt | Jamnického | 200 m²

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 08.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

Info v RK

Rodinné domy v uzavretom areáli pod lesom s vlastným wellness a výhľadom

Reality Hodruša-Hámre

Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²

Hodruša Hámre je jednou z najdlhších slovenských obcí a nachádza sa v ideálnej vzdialenosti ( c

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 16.09.2025
Domy na predaj Hodruša-Hámre

335,000 € 3722 €/m²

6 izbový rodinný dom v jednej z najvyhľadávanejších lokalít

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Kláštorská | 297 m²

Ulice v okolí kláštora v Prievoze sú jednými z najvyhľadávanejších ulíc pre rodinné bývanie v B

Publikované: 16.05.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

594,900 € 2003 €/m²

RD v centre Devína, kolaudácia 1996, replika pôvodného domu - ul. Rytierska, 841 10 Bratislava - Devín

Reality Bratislava-Devín

Rodinný dom | Rytierska | 220 m²

Vybavenie nehnuteľnosti 40m2 izby bezpečnostné dvere historický vzhľad investičná príležitosť j

Publikované: 23.05.2025 Aktualizované: 27.02.2026
Domy na predaj Bratislava-Devín

814,900 € 3704 €/m²

Kompletne zariadený priestor, Slávičie údolie, 811 02 Bratislava - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Slávičie údolie | 276 m²

Časť hradného kopca v, ktorej sa nachádzajú ulice ako Slávičie údolie, Na hrebienku či Tichá ul

Publikované: 14.10.2024 Aktualizované: 07.10.2025
Priestory na predaj Bratislava-Staré Mesto

389,900 € 1413 €/m²

ideálny pozemok pre nový RD, IS na pozemku - 10. ULICA, 841 06 ZÁHORSKÁ BYSTRICA - BRATISLAVA

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | 537 m²

VYBAVENIE NEHNUTEĽNOSTI 5m studňa na pozemku elektrina na pozemku investičná príležitosť MHD na

Publikované: 24.06.2024 Aktualizované: 20.06.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

240,000 € 447 €/m²

Dvořákovo nábrežie 4, 811 02 Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dvořakovo nábrežie | 275 m²

O dopyte po unikátnych nehnuteľnostiach v Starom meste nieje najmenších pochýb. Zriedka kedy sa

Publikované: 16.01.2024 Aktualizované: 18.09.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,689,900 € 6145 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30305)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Rodinné domy na predaj (23056)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie