Rodinný dom | Predná potôň | 110 m²
Hľadáte praktické rodinné bývanie vo výbornej cene s nízkou energetickou náročnosťou a s dostup
229,990 € 864 €/m²
Obchodné priestory | M. R. Štefánika | 100 m²
Skupina REM Group Vám ponúka na predaj atraktívny obchodný priestor v novovybudovanej polyfunkc
215,000 € 2150 €/m²
3 izbový byt | Nové Sady | 0 m²
F009-113-PECH Hľadáte bývanie mimo rušného mesta, ale zároveň s kompletnou občianskou vybaveno
120,000 €
2 izbový byt | 54 m²
B10 Vám exkluzívne ponúka na predaj prerobený 2 izbový byt na sídisku Chrenová, ktorý sa predáv
154,900 € 2869 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 35 m²
Romdom reality ponúka exkluzívne na predaj chatu v krásnom prostredí lesov Bielych Karpát v čas
47,500 € 1357 €/m²
4 izbový byt | Marka Čulena | 90 m²
EXKLUZÍVNE – Atraktívny 4-izbový byt v jednej z najlepších lokalít Prešova – Sídlisko II., ul.
198,900 € 2210 €/m²
2 izbový byt | Bukureštská | 53 m²
VÝMENA 2 izb. ZREKONŠTRUOVANÝ byt na Ťahanovciach + DOPLATOK ..... za 2 alebo 3 izb. byt v bl
Cena dohodou
Rekreačný pozemok | Budanová | 1,009 m²
Pozemok s chatou, Košice – Sever (smer Kavečany, časť Vitalina), k.ú. Čermeľ, cca 10 á, možné d
130,000 € 129 €/m²
Záhrada | Žlaby | 975 m²
- Ing. Juraj Antol, ANTE REALITY (viac ako 26 ročné skúsenosti, člen Realitnej únie) - EXKLUZÍV
79,900 € 82 €/m²
Záhrada | Ulica ku Gederu | 395 m²
Rovinatá záhrada o veľkosti 395 m² v Košiciach, kat. územie Košická Nová Ves (záhradkárska loka
39,100 € 99 €/m²
Rekreačný pozemok | Kavečianska cesta | 793 m²
Pozemok v lone prírody, Košice – Sever (smer Kavečany) Ing. Juraj Antol – ANTE REALITY (viac a
118,900 € 150 €/m²
1 izbový byt | Levočská | 50 m²
1-izbový byt s 2 lodžiami, Košice – Nad jazerom, Levočská ul., 50 m², možnosť prerobenia na 2-i
164,900 € 3298 €/m²
2 izbový byt | Levočská | 50 m²
164,900 € 3298 €/m²
3 izbový byt | Obuvnícka | 67 m²
MaVinn realitná spoločnosť ponúka EXKLUZÍVNE na predaj pekný 2 izbový prerobený na 3 izbový byt
78,900 € 1178 €/m²
Rodinný dom | Slnečné jazerá | 110 m²
Predaj 2 podlažného celoročne obývateľného murovaného rekreačného domu v Senci na Slnečných jaz
300,000 € 2727 €/m²
4 izbový byt | Rakúsko
Predstavte si ráno v rakúskych Alpách. Otvoríte okno, pod Vami perfektne upravená zjazdovka, pá
382,000 € 5618 €/m²
3 izbový byt | Vysokoškolákov | 80 m²
Ponúkame Vám na predaj moderný 3-izb. mezonet s výmerou 80 m2 plus veľká loggia s výmerou 6 m2
260,000 € 3250 €/m²
2 izbový byt | Lenčova | 51 m²
Lokalita: Žilina – Rudiny, Lenčova ulica Typ: 2-izbový byt Výmera: 51 m² + balkón Stav: novosta
217,000 € 4255 €/m²
Skladový objekt | Kamenná | 270 m²
Ponúkame Vám časť staršej murovanej haly o výmere zastavanej plochy 150 m2 plus pozemok 950 m2
129,000 € 478 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Do Brezičia | 615 m²
V krásnom prostredí máme na predaj dva stavebné pozemky s výmerou 500 – 600 m2 tesne pred vydan
230 €/m2 230 €/m2
Priemyselná zóna | Hollého | 3,560 m²
Ponúkame na predaj pozemok o výmere 3560 m2 s rozmermi 34 x 104 m s možnosťou dokúpenia ďalších
299,000 € 84 €/m²
Rodinný dom | 160 m²
Ponúkame na predaj zachovalý rodinný dom situovaný v horskom prostredí v obci Veľké Rovné. Ideá
159,900 € 999 €/m²
Objekt pre obchod | Kamenná | 6,100 m²
Ponúkame na predaj udržiavaný priemyselný areál situovaný v zavedenom priemyselnom území mes
1,850,000 € 303 €/m²
Rodinný dom | Do Brezičia | 121 m²
V projekte IBV Brezy pre vás pripravujeme v prvej etape 3 rodinné 4-izb. bungalovy v modernej a
270,000 € 2231 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.