Zrekonštruovaný 2-izbový byt s pivnicou a orientáciou do tichého dvora

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Prievozská | 45.51 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 2-izbový byt na Prievozskej ulici, katastrálne územie Nivy. N

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

220,000 € 4834 €/m²

LESY a TTP Vyšný Hrušov (PARCELA E 1064) KONEČNÁ CENA

Reality Vyšný Hrušov

Lesná pôda | Nezadaná | 302,674 m²

Predám parcelu, ktorá pozostáva z Lesnej časti na ktorú je vydaný PSL 2021 - 2030 a TTP časti (

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Vyšný Hrušov

180,000 € 1 €/m²

Novinka
Novinka

|ALL PERFECT| Na predaj novostavba 1-izbový byt s balkónom v Seredi

Reality Sereď

1 izbový byt | 30 m²

All Perfect Reality Vám ponúkajú na predaj 1-izbový byt v novostavbe v Seredi, ktorý predstavuj

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Sereď

109,990 € 3666 €/m²

Novinka
Novinka

Rekreačná chata vo Valči pri Snowlande | Potenciál na rekreáciu aj prenájom.

Reality Valča

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 50 m²

Ponúkame na predaj rekreačnú drevenú chatu vo Valči, v lokalite s rastúcim rekreačným potenciál

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Valča

17,500 € 350 €/m²

Novinka
Novinka

Predám Lesy a TTP v obci Vyšný Hrušov KONEČNÁ CENA

Reality Vyšný Hrušov

Lesná pôda | Nezadaná | 890,802 m²

Predám Lesy a TTP v obci Vyšný Hrušov. Parcely pozostávajú z Lesnej a TTP časti (zarastená les

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Vyšný Hrušov

0.59 €/m2 1 €/m2

Novinka
Novinka

Predám Lesy a TTP v obci Kochanovce nad Laborcom VYNOVENÁ CENA

Reality Kochanovce

Lesná pôda | Nezadaná | 298,889 m²

Predám Lesy a TTP v obci Kochanovce nad Laborcom o rozlohe cca 30 ha. (viď. všetky vyfarbené, n

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Kochanovce

255,000 € 1 €/m²

Novinka
Novinka

7 izb. rodinný dom 254 m2 s 2-garážou neďaleko Horského parku

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Mozartova | 254 m²

Predaj 7 izbového 2-generačného rodinného domu 254 m2 s veľkým balkónom 14 m2 na Mozartovej ul.

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

690,000 € 2717 €/m²

Novinka
Novinka

SPEKTRUM REALITY- Na Predaj záhradná chatka s pozemkom 391 m2, Návojovce, okres Partizánske

Reality Partizánske

Záhradná chatka | - | 19 m²

Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka na predaj záhradnú chatku so zastrešenou tera

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Partizánske

32,000 € 1684 €/m²

Novinka
Novinka

Rodinný dom – novostavba s rozlohou 200 m², bungalov s bazénom a vkusným zariadením

Reality Pohranice

Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²

VitoReality ponúka na predaj kompletne zariadenú 4-izbovú novostavbu s úžitkovou plochou 200 m²

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Pohranice

Info v RK

Novinka
Novinka

Slnečný 2-izbový byt s balkónom a výhľadom do prírody | Galandov Majer, Kremnica

Reality Kremnica

2 izbový byt | Galandov Majer | 48.46 m²

Ponúkame na predaj dvojizbový byt (K18.3.1) v projekte Galandov Majer Residence v Kremnici, ide

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Kremnica

120,200 € 2480 €/m²

Priestranný 3-izbový byt s veľkým balkónom a parkovaním | Galandov Majer, Kremnica

Reality Kremnica

3 izbový byt | Galandov Majer | 92.82 m²

Ponúkame na predaj trojizbový byt (V37.3.2) v projekte Galandov Majer Residence v Kremnici, ide

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Kremnica

213,100 € 2296 €/m²

Nový, premyslený, plne zrekonštruovaný 2i byt s výhľadom do lesa

Reality Bratislava-Lamač

2 izbový byt | Bakošova | 43 m²

Ponúkame na predaj úplne novo, architektom navrhnutý a prerobený 2i byt na peknom a pokojnom mi

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

203,500 € 4733 €/m²

Novinka
Novinka

Dva a pol izbový byt, Žiar nad Hronom, ul. Sládkovičova

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | Nezadaná | 65 m²

Ponúkam na predaj veľký, dva a pol izbový byt v Žiari nad Hronom, na ul. Sládkovičova, v bezpr

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

113,000 € 1738 €/m²

REZERVOVANÉ - Jednoizbový byt, Banská Bystrica, Fončorda, rekonštrukcia

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Tulská | 29.24 m²

Ponúkam na predaj jednoizbový byt (bauring) v Banskej Bystrici, sídlisko Fončorda, s celkovou

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

124,000 € 4241 €/m²

Rodinný dom, Nová Baňa, pozemok 2 079 m2

Reality Nová Baňa

Rodinný dom | Podhorská | 220 m²

Ponúkam na predaj dvojpodlažný rodinný dom v meste Nová Baňa, smer Stará Huta, na slnečnom, mie

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nová Baňa

191,000 € 868 €/m²

Trojizbový byt, Žiar nad Hronom, Etapa, 82 m2

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | Nezadaná | 82 m²

Ponúkam na predaj veľký 3 izbový byt v Žiari nad Hronom, sídlisko Etapa, s celkovou plochou 82

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

114,000 € 1390 €/m²

REZERVOVANÉ - Garáž, Žiar nad Hronom, Etapa

Reality Žiar nad Hronom

Garáž | M. Chrásteka | 16 m²

Ponúkam na predaj garáž v Žiari nad Hronom, sídlisko Etapa, na ulici M. Chrásteka ( za políciou

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Žiar nad Hronom

Cena dohodou

REZERVOVANÉ - Trojizbový byt, Žiar nad Hronom, Etapa, 82 m2

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | Vansovej | 82 m²

Ponúkam na predaj veľký 3,5 izbový byt v Žiari nad Hronom, sídlisko Etapa, s celkovou plochou 8

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

Info v RK

3 izbový Family byt v Nitre .

Reality Nitra

3 izbový byt | Jurkovičova | 61.23 m²

Ponúkame Vám špičkové bývanie v jednom z najkrajších a najpohodlnejších sídlisk v Nitre. Byto

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

246,679 € 4029 €/m²

Novinka
Novinka

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Liptovský Mikuláš, Staré Mesto - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | 64 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Monika Rusiňáková, kontakt: 0902 820 000, nehnuteľnosť

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

DIRECTREAL|Krásny, kompletne zariadený 5- izbový rodinný dom so šatníkom.

Reality Janíky

Rodinný dom | Janiky | 125 m²

Directreal Next Home - EXKLUZÍVNY SAMOSTATNE STOJACI 5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM V JANÍKOCH Predsta

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Janíky

368,000 € 2944 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj budovy v Podunajských Biskupiciach

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Polyfunkčný objekt | 886 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj budovu v Podunajských Biskupiciach 3. nadzemné podlažia I. nadz

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

640,000 € 722 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj, rodinný dom, dvojdom, garáž, záhrada, altánok, Veľká Lomnica, okres Kežmarok

Reality Veľká Lomnica

Rodinný dom | Tatranská | 300 m²

Realitná kancelária Inori Reality pripravuje a zároveň už ponúka na predaj rodinný dvojdom, s k

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Veľká Lomnica

249,000 € 830 €/m²

Novinka
Novinka

ZÁHRAD. CHATA, krásny pozemok 907 m2, ZO Opendáky, Osuské

Reality Osuské

Chalupa, rekreačný domček | 25 m²

Exkluzívne vám ponúkame na predaj trojpodlažnú murovanú chatu v obľúbenej záhradkárskej oblasti

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Osuské

52,000 € 2080 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23059)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30305)
Reality v Martine (773)
Upresniť hľadanie