33Reality | Výnimočná nehnuteľnosť pre náročných

Reality Kútniky

Rodinný dom | 500 m²

Realitná kancelária 33 Reality Vám ponúka na predaj veľký rodinný dom v obci Blažov, ktorá sa n

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kútniky

699,990 € 1400 €/m²

Novinka
Novinka

5i NOVOSTAVBA Rodinný dom 146m2. Pozemok 600m2

Reality Bratislava-Dúbravka

Rodinný dom | Strmé sady | 146 m²

5i NOVOSTAVBA Rodinný dom 146m2. Pozemok 600m2 Samostatne stojaci tehlový murovaný zateplený r

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Dúbravka

600,000 € 4110 €/m²

Novinka
Novinka

Úplne nový, svetlý, tichý 2-izbový fresh byt v zelenej časti Dúbravky

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Gallayova | 49.5 m²

Ponúkame na predaj úplne nový, dizajnový a dispozčne premyslený, 2-izbový byt, ktorý zaujme kva

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

219,900 € 4442 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj zariadeného1i bytu, pri Draždiaku,električka,províziu neplatíte

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Holíčska | 36.7 m²

Ponúkame na predaj pekný a útulný 1-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite pri Draždiaku. Byt sa n

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

176,900 € 4820 €/m²

Novinka
Novinka

REZERVOVANÉ - REALITY BROKER ponúka na predaj pekný priestranný 3 izb. byt v centre mesta Senec

Reality Senec

3 izbový byt | Nezadaná | 90.99 m²

Ponúkame na predaj pekný 3 izb. byt v centre mesta. Byt o rozlohe 90,99 m2 sa nachádza na 3. po

Publikované: 02.12.2024 Aktualizované: 23.01.2026
Byty na predaj Senec

179,000 € 1967 €/m²

REALITY BROKER ponúka na prenájom pekný 2 izb. byt na Slnečných jazerách Senec - sever

Reality Senec

2 izbový byt | Štefánikova | 59 m²

Ponúkame Vám na predaj pekný kompletne zariadený 2 izbový byt v areáli Slnečných jazier v novos

Publikované: 20.10.2022 Aktualizované: 03.02.2026
Byty na predaj Senec

194,700 € 13 €/m²

REALITY BROKER ponúka na predaj nízkoenergetický bungalov v DANUBE ALLEY v obci Jelka

Reality Senec

Rodinný dom | Novojelčanská | 98 m²

Ponúkam na predaj NOVOSTAVBU / ešte nebola obývaná / samostatne stojaceho 4-izb. bungalovu k

Publikované: 21.01.2024 Aktualizované: 29.03.2026
Domy na predaj Senec

360,000 € 3673 €/m²

REALITY BROKER ponúka na predaj montovaný záhradný domček s prístreškom a krytým bazénom v obci Jelka.

Reality Senec

Záhradná chatka | Novojelčanská | 58 m²

Ponúkame na predaj montovaný záhradný domček /plech, zateplenie, odkap/ s prístreškom a s bazé

Publikované: 21.01.2024 Aktualizované: 20.12.2025
Chaty a chalupy na predaj Senec

140,000 € 2414 €/m²

REALITY BROKER ponúka na predaj pekný 3 izb. byt s tromi balkónmi

Reality Senec

3 izbový byt | Nezadaná | 64.33 m²

Ponúkame na predaj pekný 3 izb. byt s tromi balkónmi. Byt o rozlohe UP 64,33 m2 sa nachádza na

Publikované: 08.05.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Senec

170,000 € 2643 €/m²

REALITY BROKER ponúka na predaj nadštandardné 5 až 6 izb. rodinné domy v novej tichej lokalite mesta Senec blízko centra

Reality Senec

Rodinný dom | Nezadaná | 197.27 m²

Ponúkame Vám na predaj nadštandardné moderné 5 a 6 izbové rodinné domy s pekným pozemkom v nove

Publikované: 08.06.2025 Aktualizované: 18.01.2026
Domy na predaj Senec

1 € 0 €/m²

Neibrs | predaj (4) izbový veľkometrážny byt v obci Hodruša - Hámre okres Žarnovica

Reality Hodruša-Hámre

4 izbový byt | Nezadaná | 82 m²

Na predaj veľkometrážny 4 - izbový byt v Hodruši Hámroch okres Žarnovica. BYT: + Úžitková plo

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 19.02.2026
Byty na predaj Hodruša-Hámre

119,500 € 1457 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Neibrs | (4) izbový byt v štandarde s parkovacím miestom v projekte LIGET – Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Krasovského | 112.09 m²

Na predaj výnimočný (4) - izbový byt v projekte LIGET, jednom z najžiadanejších rezidenčných pr

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 19.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

637,000 € 5683 €/m²

ADOMIS - predáme moderný rodinný dom Košice - Pereš, Krompašská ulica

Reality Košice-Pereš

Rodinný dom | Krompašská | 140 m²

Ste náročný klient a hľadáte úplne súkromie v oáze ticha a pokoja, navyše s vlastnou prístupovo

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Košice-Pereš

479,300 € 3424 €/m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: Rohový pozemok 1634 m2 v lukratívnej zóne Suché miesto II

Reality Chorvátsky Grob

Pozemok pre rodinné domy | Suché miesto | 1,634 m²

Hľadáte bezpečné a vysoko výnosné uloženie kapitálu v tesnej blízkosti Bratislavy? Ponúkame na

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

196,080 € 120 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ 3-izb. rodinný dom, slnečný pozemok, Senica - Kunov

Reality Senica

Rodinný dom | 150 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 4-izb. rodinný dom s priestorom, súkromím a potenciálom – v o

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Senica

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Predaj: pozemok Plevník - Drienové (N097-14-DASEa)

Reality Plevník-Drienové

Pozemok pre rodinné domy | Dolina | 7,822 m²

(N097-14-DASEa) Ponúkame vám na predaj rozsiahly slnečný pozemok s celkovou výmerou 7 822 m², s

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Plevník-Drienové

465,000 € 59 €/m²

POZEMOK 1046 m²na predaj - Závažná Poruba

Reality Závažná Poruba

Pozemok pre rodinné domy | Pri Brodku | 0 m²

N007-14-PEDU ☀️ Predám slnečný ☀️ pozemok, prístupová cesta asfaltová priamo pri pozemku. (Majit

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Závažná Poruba

130 €/m2

Na predaj nádherný rodinný dom, Giglovce (N279-12-MIM)

Reality Giglovce

Rodinný dom | 0 m²

N279-12-MIM Zverejňujeme iba aktuálne ponuky. Obhliadky realizujeme po dohode do 24 hodín. Ro

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Giglovce

128,000 €

Na predaj lukratívny 3 izbový byt, Humenné (N278-113-MIM)

Reality Humenné

3 izbový byt | 68.5 m²

N278-113-MIM Zverejňujeme iba aktuálne ponuky. Obhliadky realizujeme po dohode do 24 hodín. Inf

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Humenné

1 € 0 €/m²

Pripravujem na predaj 2 izbový byt pri kúpalisku Delfín

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 52 m²

Pripravujem na predaj 2 izb. byt pri kúpalisku Delfín Bratislava-Ružinov v TEHLOVOM BYTOVOM DOM

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

210,000 € 4038 €/m²

Hotový byt na horách: 3 izby, XXL terasa 34 m², krb, Donovaly, Cena: 299.900€

Reality Donovaly

3 izbový byt | Donovaly | 125.15 m²

EXKLUZÍVNE! PREČO PRÁVE TENTO BYT? Lebo je hotový. 125 m² kompletne zariadeného bývania v horsk

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Donovaly

299,900 € 2396 €/m²

Novinka
Novinka

Malebný rodinný dům s velkým pozemkem a investičním potenciálem, jen 42km od pláže - Dabovik

Reality Bulharsko

Rodinný dom | Bulharsko

Jen 42 km od pláže! Dům je v obyvatelném a dobrém technickém stavu, suchý a bez známek zatékání

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj

36,900 € 473 €/m²

Novinka
Novinka

Luxusní vila 200m2 s vlastním bazénem, pozemek 600m2 – Mubarak 6, Hurghada

Reality Egypt

Rodinný dom | Egypt

Luxusní vila s vlastním bazénem – Mubarak 6, Hurghada Soukromí, elegance a prestiž jen pár min

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj

370,000 € 2467 €/m²

Novinka
Novinka

Prémiové studio v Sahl Hasheesh | Ihned k nastěhování

Reality Egypt

Garsónka | Egypt

Luxusní boho studio se soukromou terasou v Azzurra Sahl Hasheesh – ihned k nastěhování Předsta

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

106,000 € 1797 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8521)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Rodinné domy na predaj (23059)
Reality v Martine (773)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Upresniť hľadanie