NA PREDAJ Pozemok - Párovské Háje

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,311 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka NA PREDAJ Pozemok v mestskej časti Párovské Háje - j

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

139,000 € 106 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ Pozemok Párovské Háje

Reality Nitra

Záhrada | Nezadaná | 500 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka EXKLUZÍVNE NA PREDAJ Pozemok v mestskej časti Párovs

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

65,000 € 130 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ 3-izbový byt na Zvolenskej ulici

Reality Nitra

3 izbový byt | Zvolenská | 64 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka Exkluzívne na predaj 3izb.byt - Zvolenská ulica - by

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Nitra

169,000 € 2641 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ Pozemok Zbehy - Andač

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 711 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka EXKLUZÍVNE NA PREDAJ Pozemok Zbehy - Andač - jedná s

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

57,000 € 80 €/m²

Novinka
Novinka

Krásny 2-izbový byt v Ružovej doline v BA-Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 65 m²

2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite v Ružovej doline v BA-Ružinov, komplet. rekonštrukcia byt

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,000 € 3985 €/m²

Novinka
Novinka

AZ. EXKLUZÍVNE: Veľkorysý stavebný pozemok (1 633 m²) s potokom v komornej štvrti obce Lúky

Reality Lúky

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,633 m²

Technické špecifikácie a presný harmonogram realizácie Transparentnosť a pripravenosť infraštru

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Lúky

80,017 € 49 €/m²

Novinka
Novinka

Ko-real, ponúkame na predaj pozemok na výstavbu bytového domu

Reality Nové Mesto nad Váhom

Pozemok pre bytovú výstavbu | Trenčianska | 6,746 m²

! Znížená cena do 31.12.2024 ! Ponúkame na predaj pozemok o rozlohe 6746 m2 v Novom Meste nad

Publikované: 04.03.2024 Aktualizované: 15.04.2026
Pozemky na predaj Nové Mesto nad Váhom

Info v RK

člen NARKS

Novostavba rodinného dvojdomu v Beckove s dychberúcim výhľadom na hrad a vlastným pozemkom

Reality Beckov

Rodinný dom | 120 m²

Ponúkame na predaj dve samostatné bytové jednotky (A a B) v modernom rodinnom dvojdome, situova

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Domy na predaj Beckov

234,900 € 1958 €/m²

člen NARKS

Ponúkame stavebný pozemok v Novom Meste nad Váhom

Reality Nové Mesto nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | 1,426 m²

EXKLUZÍVNE: Stavebný pozemok s veľkým potenciálom v Novom Meste nad Váhom Hľadáte ideálne mies

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nové Mesto nad Váhom

77,500 € 54 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Ko-real, ponúkame na predaj rodinný dom v obci Miškech dedinka

Reality Lubina

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

V prekrásnom prostredí podjavorinského kraja ponúkame na predaj chalupu s príslušenstvom, na pa

Publikované: 10.01.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Lubina

80,000 € 533 €/m²

člen NARKS

Ponúkame na predaj 3-IZBOVÝ BYT v Novom Meste nad Váhom

Reality Nové Mesto nad Váhom

3 izbový byt | Karpatská | 71.39 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt s podlahovou výmerou 71,39 m2 vo vyhľadávanej, tichej lokalit

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

Cena dohodou

člen NARKS

Ponúkame na predaj MODERNÝ 3-IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII

Reality Nové Mesto nad Váhom

3 izbový byt | Karpatská | 66 m²

MODERNÝ 3-IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII Hľadáte bývanie, kde vonia novota a každý det

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 03.03.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

Cena dohodou

člen NARKS

MODERNÝ A ÚTULNÝ 2-IZBOVÝ BYT PO REKONŠTRUKCII

Reality Nové Mesto nad Váhom

2 izbový byt | Piešťanská | 42.8 m²

MODERNÝ A ÚTULNÝ 2-IZBOVÝ BYT PO REKONŠTRUKCII – VAŠE NOVÉ BÝVANIE Ponúkame na predaj moderne

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

108,000 € 2523 €/m²

člen NARKS

Ko-real, ponúkame na predaj záhradu v záhradkárskej oblasti Nové Mesto nad Váhom.

Reality Nové Mesto nad Váhom

Záhradná chatka | Tehelná | 12 m²

V nádhernom prostredí v Novom Meste nad Váhom, ponúkame v záhradkárskej lokalite pod Tureckým v

Publikované: 16.05.2022 Aktualizované: 08.12.2025
Chaty a chalupy na predaj Nové Mesto nad Váhom

23,000 € 90 €/m²

člen NARKS

Ko-real, ponúkame na predaj pozemok vhodný na výstavbu víkendové domu, chalupy prípadne rodinný dom

Reality Lubina

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,844 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 2844 m2 v prekrásnom prostredí v obci Lubina časť

Publikované: 23.07.2024 Aktualizované: 11.03.2026
Pozemky na predaj Lubina

45,500 € 16 €/m²

člen NARKS

2 izb. byt, 6 m loggia, po rekonštrukcii, Buzulucka ulica, Košice

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Buzulucká | 42 m²

Ponúkame na predaj štýlový a kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt na ulici Buzulucká v Košici

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

179,990 € 4285 €/m²

Novinka
Novinka

Moderný 2 izbový byt pri Draždiaku I Kompletne prerobený a zariadený s nízkymi nákladmi

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Topoľčianska | 47.55 m²

Hľadáte byt, do ktorého sa stačí len nasťahovať bez ďalších investícií? Alebo bývanie, ktoré ko

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

234,900 € 4940 €/m²

Novinka
Novinka

SMOLNÍCKA HUTA - dom s garážou a voľný pozemok na ďalšiu výstavbu, krásna lokalita

Reality Smolnícka Huta

Rodinný dom | Nezadaná | 70 m²

RM reality vám ponúka na predaj 3 izbový 1-podlažný rodinný dom, ktorý sa nachádza v obci Smoln

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Smolnícka Huta

36,900 € 527 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

ALL INCLUSIVE | Na predaj moderný 3-izbový byt v novostavbe, Topoľníky

Reality Topoľníky

3 izbový byt | Nezadaná | 63.43 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj moderne zariadený 3-izbo

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Topoľníky

140,000 € 2207 €/m²

Novinka
Novinka

33Reality | Výnimočná nehnuteľnosť pre náročných

Reality Kútniky

Rodinný dom | 500 m²

Realitná kancelária 33 Reality Vám ponúka na predaj veľký rodinný dom v obci Blažov, ktorá sa n

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kútniky

699,990 € 1400 €/m²

Novinka
Novinka

5i NOVOSTAVBA Rodinný dom 146m2. Pozemok 600m2

Reality Bratislava-Dúbravka

Rodinný dom | Strmé sady | 146 m²

5i NOVOSTAVBA Rodinný dom 146m2. Pozemok 600m2 Samostatne stojaci tehlový murovaný zateplený r

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Dúbravka

600,000 € 4110 €/m²

Novinka
Novinka

Úplne nový, svetlý, tichý 2-izbový fresh byt v zelenej časti Dúbravky

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Gallayova | 49.5 m²

Ponúkame na predaj úplne nový, dizajnový a dispozčne premyslený, 2-izbový byt, ktorý zaujme kva

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

219,900 € 4442 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj zariadeného1i bytu, pri Draždiaku,električka,províziu neplatíte

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Holíčska | 36.7 m²

Ponúkame na predaj pekný a útulný 1-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite pri Draždiaku. Byt sa n

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

176,900 € 4820 €/m²

Novinka
Novinka

REALITY BROKER ponúka na prenájom pekný 2 izb. byt na Slnečných jazerách Senec - sever

Reality Senec

2 izbový byt | Štefánikova | 59 m²

Ponúkame Vám na predaj pekný kompletne zariadený 2 izbový byt v areáli Slnečných jazier v novos

Publikované: 20.10.2022 Aktualizované: 03.02.2026
Byty na predaj Senec

194,700 € 13 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (773)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Rodinné domy na predaj (23058)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie