PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Rodinný dom so zimnou záhradou v atraktívnej rezidenčnej zóne Dunajskej Stredy na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 145 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný 4-izbový rodinný dom s úžitkovou

Publikované: 16.11.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

299,000 € 2062 €/m²

PLUS REALITY | Moderné dvojizbové byty v projekte KISERDŐ REZIDENCIA – pohodlné bývanie v obľúbenej časti Dunajskej Stredy na predaj!

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | 38.63 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj štýlové dvojizbové byty v novom rezidenčn

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 22.11.2025
Byty na predaj Dunajská Streda

100,600 € 2604 €/m²

PLUS REALITY | Moderná novostavba rodinného domu s veľkorysým priestorom a pozemkom meste Nové Zámky na predaj !

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | 100 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj modernú štvorizbovú novostavbu rodinného

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 25.04.2026
Domy na predaj Nové Zámky

359,900 € 3599 €/m²

PLUS REALITY | Štýlový dvojdom na predaj v tichej lokalite Povoda na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Povodská cesta | 102 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný dvojdom, ktorý ponúka ideálne pro

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 22.11.2025
Domy na predaj Dunajská Streda

229,000 € 2245 €/m²

PLUS REALITY | Štvorizbový rodinný dom s obrovským 1600 m² pozemkom na predaj!

Reality Tomášikovo

Rodinný dom | 115 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 4-iz

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Tomášikovo

190,000 € 1652 €/m²

PLUS REALITY | Pozemok v polyfunkčnom území výroby a služieb v meste Dunajská Streda - časť Mliečany na predaj!

Reality Dunajská Streda

Priemyselná zóna | Mliečany | 2,852 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj pozemok - parcelu registra "C" orná pôda

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 22.11.2025
Pozemky na predaj Dunajská Streda

42 €/m2 42 €/m2

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Slnečný dvojizbový byt s vlastným kúrením v meste Dunajská Streda na predaj !

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | 54 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj príjemný, svetlý a kompletne zariadený 2-

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

120,000 € 2222 €/m²

PLUS REALITY | Priestranný päťizbový rodinný dom vo Vajnoroch na predaj!

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | 249 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY ponúka na predaj príjemný a priestranný päťizbový rodinný dom

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 09.01.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

670,000 € 2691 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Moderný dvojizbový byt s veľkorysou lodžiou v Urban Residence, v meste Bratislava - Nové Mesto na predaj!

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 66.06 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný dvojizbový byt s veľkorysou lodži

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

289,900 € 4388 €/m²

Reality Galanta

Rodinný dom | 115 m²

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Galanta

190,000 € 1652 €/m²

PLUS REALITY | Priestranný štvorizbový rodinný dom – v obci Lúč na Ostrove – Veľká Lúč na predaj!

Reality Lúč na Ostrove

Rodinný dom | Nezadaná | 140 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY vám ponúka na predaj priestranný rodinný dom nachádzajúci sa v

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 16.01.2026
Domy na predaj Lúč na Ostrove

156,000 € 1114 €/m²

PLUS REALITY | Svetlý, zariadený dvojizbový byt s garážovým státím v meste Šamorín na predaj !

Reality Šamorín

2 izbový byt | 52 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj kompletne zariadený dvojizbový byt situov

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Šamorín

196,000 € 3769 €/m²

PLUS REALITY | Rodinná vila s rozľahlým pozemkom, dvojgarážou – ideálne bývanie pre náročných v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 450 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj nadštandardnú rodinnú vilu, ktorá zaujme

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

799,000 € 1776 €/m²

PLUS REALITY | Moderný štvorizbový rodinný dom v tichej lokalite s garážou a záhradou v obci Vydrany na predaj!

Reality Vydrany

Rodinný dom | 106.27 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný rodinný dom v pokojnej, novovybud

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Vydrany

269,900 € 2540 €/m²

PLUS REALITY | Moderný trojizbový byt v novostavbe s veľkorysou terasou pri City Parku na predaj !

Reality Rovinka

3 izbový byt | 66 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj výnimočný trojizbový byt v kvalitnej tehl

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Rovinka

230,000 € 3485 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Priestranný dvojizbový byt vo vyhľadávanej lokalite s výbornou dostupnosťou do centra v meste Bratislava na predaj!

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Furdekova | 54.97 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný a svetlý dvojizbový byt nach

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

197,000 € 3584 €/m²

PLUS REALITY | Moderná a kompletne zariadená štvorizbová novostavba s fotovoltaikou v meste Dunajská Streda na predaj !

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 102 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný a kompletne zariadený štvorizbový

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

315,000 € 3088 €/m²

PLUS REALITY | Kompletne zrekonštruovaný trojizbový byt v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 78 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný trojizbový byt s rozlohou 74

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

156,000 € 2000 €/m²

PLUS REALITY | Priestranný a moderný trojizbový byt v meste Dunajská Streda na prenájom !

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 86 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na prenájom krásny a priestranný trojizbový byt s v

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

790 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

PLUS REALITY | Dom za cenu bytu | Kompletne zrekonštruovaný rodinný dom v obci Bernolákovo na predaj!

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | 84 m²

Hľadáte bývanie s väčším súkromím než v byte, no zároveň nechcete riešiť veľký dom a náročnú úd

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

249,900 € 2975 €/m²

PLUS REALITY | Svetlý štvorizbový byt s komorou a šatníkom – v Karlovej Vsi v meste Bratislava na predaj!

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | 96 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný štvorizbový byt s loggiou, ko

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

300,000 € 3125 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Priestranný štvorizbový rodinný dom s vlastným parkovaním a záhradou v obci Michal na Ostrove-Kolónia na predaj!

Reality Michal na Ostrove

Rodinný dom | 103.91 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný štvorizbový rodinný dom v dvo

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Domy na predaj Michal na Ostrove

184,900 € 1779 €/m²

PLUS REALITY |REZERVOVANÉ| Rodinný dom s terasou, altánkom a vonkajšou kuchyňou – komfortné a štýlové bývanie v meste Bratislava - Ružinov na predaj!

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | 155.11 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj jedinečný rodinný dom, ktorý prešiel čias

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

419,000 € 2701 €/m²

PLUS REALITY | Priestranný trojizbový byt s balkónom, klimatizáciou v meste Dunajská Streda na predaj !

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 81 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj trojizbový byt s výmerou 81 m², ktorý zau

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

140,000 € 1728 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality v Martine (773)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23057)
Upresniť hľadanie