Rodinný dom | 240 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 5-izbový rodinný d
285,000 € 1188 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,000 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 2 000 m² v obci
115 €/m2 115 €/m2
Rodinný dom | 149.67 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj nadštandardný štvorizbový rodinný dom s c
350,000 € 2338 €/m²
3 izbový byt | 76.21 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj nový projekt moderných rodinných domov v
163,000 € 2139 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 123 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj skolaudovaný rodinný dom pripravený na ok
244,900 € 1991 €/m²
Garáž | Jégého | 18 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj vnútorné parkovacie miesto v garáži v atr
36,000 € 2000 €/m²
2 izbový byt | 52 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj kompletne zariadený dvojizbový byt situov
196,000 € 3769 €/m²
4 izbový byt | 96 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný štvorizbový byt s loggiou, ko
300,000 € 3125 €/m²
Rodinný dom | 103.91 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný štvorizbový rodinný dom v dvo
184,900 € 1779 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,018 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj atraktívne pozemky s rozlohou od 1018 m²
115 €/m2 115 €/m2
2 izbový byt | 44.06 m²
Realitná kancelária PLUS Reality Vám exkluzívne predstavuje developersky projekt Panónska, ktor
218,325 € 4955 €/m²
Rodinný dom | 106 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj nízkoenergetický rodinný dom v radovej vý
Cena dohodou
4 izbový byt | 137 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný štvorizbový podkrovný byt s v
179,000 € 1307 €/m²
Rodinný dom | 122 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj samostatne stojaci rodinný dom nachádzajú
249,000 € 2041 €/m²
Rodinný dom | 107 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj krásny, novovybudovaný rodinný
186,000 € 1738 €/m²
3 izbový byt | 66 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný a svetlý trojizbový byt s úži
155,000 € 2348 €/m²
Rodinný dom | Rovinka | 165 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj krásny, priestranný a moderný 5-izbový ro
360,000 € 2182 €/m²
Rodinný dom | Malé Blahovo | 100.56 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom v Dunajskej Strede,
299,000 € 3073 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Jelka | 275 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka jedinečnú príležitosť bývania v súkromnej ulici! P
150,000 € 545 €/m²
Rodinný dom | Rohovce | 120.5 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj novostavbu dvojpodlažného 4 izbového rod
224,900 € 1660 €/m²
3 izbový byt | Veľké Uľany | 95.05 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderné 3 izbové byty v ekologickej lokal
177,000 € 1568 €/m²
Rodinný dom | Dunajská Streda | 210 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj samostatne stojaci, trojizbový rodinný do
525,000 € 2500 €/m²
Rodinný dom | 450 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj nadštandardnú rodinnú vilu, ktorá zaujme
799,000 € 1776 €/m²
Rodinný dom | 106.27 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný rodinný dom v pokojnej, novovybud
269,900 € 2540 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.