3 izb. byt 58 m2, ul. Kysucká, Západ Terasa Košice II.

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Kysucká | 58 m²

Ponúkame na predaj 3 izb. byt pražského typu o výmere 58 m2 na sídlisk Terasa, MČ Západ, ulica

Publikované: 08.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

207,000 € 3569 €/m²

Pozemok 5862 m2 - lesnatý porast Košice - Vyšné Opátske

Reality Košice-Vyšné Opátske

Orná pôda | Cedrova | 5,862 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj pozemok - lesnatý porast v záhradkárskej lokalite Vy

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Vyšné Opátske

11 €/m2 11 €/m2

PREDÁM PARKOVACIE MIESTO: SLNEČNICE-Villa domy, Fialova ulica

Reality Bratislava-Petržalka

Garáž | Fialova | 12 m²

Realitná kancelária v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj samostatné parkovacie miesto v Pet

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Petržalka

16,000 € 1333 €/m²

RD s garážou a pekným pozemkom vo výbornej lokalite, Revúca

Reality Revúca

Rodinný dom | Litovelská | 100 m²

LCF Real Vám ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení 3 izbový rodinný dom s garážou vo vyhľadáv

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Revúca

164,990 € 1650 €/m²

Ponúkame odstúpenie zabehnutej reštaurácie v Prešove.

Reality Prešov

Reštaurácia | Švábska | 140 m²

Ponúkame na odstúpenie kompletne zariadenú reštauráciu Rio v prevádzke, na sídlisku Šváby v Pre

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Prešov

Cena dohodou

Predaj komerčné a prevádzkové priestory Bratislava-Vrakuňa.

Reality Bratislava-Vrakuňa

Reštauračné priestory | Rajecká | 316 m²

Priestor s potenciálom vo Vrakune – ideálny pre váš biznis! Hľadáte ideálne miesto pre bar, re

Publikované: 17.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Vrakuňa

Cena dohodou

Zariadený 1-izbový byt v novostavbe – Agátova, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Agatova | 40 m²

Ponúkame na prenájom, kompletne zariadený 1-izbový byt v novostavbe – Agátova, Dúbravka Slneč

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

680 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Predaj – kompletne zrekonštruovaný 3‑izbový rodinný dom v Nesvadoch

Reality Nesvady

Rodinný dom | Nesvady | 120 m²

Predaj – kompletne zrekonštruovaný 3‑izbový dvojdom v Nesvadoch Ponúkame na predaj moderný, ko

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Nesvady

180,000 € 1500 €/m²

Ponúkame na predaj pozemok so stav. povolením v Záp. Tatrách

Reality Habovka

Pozemok pre rodinné domy | Blatná | 0 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v Západných Tatrách v obci Habovka pri Zuberci v novovytvorenej

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Habovka

92,250 €

Pozemok na mobilný dom, chatu, modulovú stavbu, Podhorany

Reality Podhorany

Pozemok pre rodinné domy | 819 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v obci Podhorany pri Prešove. Parcela sa nachádza na začiatku de

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Podhorany

41,000 € 50 €/m²

RODIACA ZÁHRADA S MUROVANOU CHATOU, KOŠICE - ŠACA

Reality Košice-Šaca

Chalupa, rekreačný domček | - | 30 m²

LCF Real Vám ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení peknú udržiavanú záhradu s murovanou záhra

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Šaca

47,990 € 1600 €/m²

Obchodno-skladové priestory na okraji Trnavy s vlastným parkovaním

Reality Trnava

Obchodné priestory | Trstínska cesta | 1,225 m²

ASGARD home reality exkluzívne ponúka na prenájom obchodno-skladové priestory na Trstínskej ces

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

Cena dohodou

INVESTIČNÝ POZEMOK V OBCI ŠIROKÉ

Reality Široké

Orná pôda | 1,360 m²

Ponúkame na predaj 2 veľké investičné pozemky s krásnym výhľadom v obci Široké nachádzajúcej sa

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Široké

40 €/m2 40 €/m2

Prenájom zabehnutej prevádzky Záhradného centra, Snina

Reality Snina

Objekt pre obchod | - | 200 m²

LCF Real Vám ponúka na prenájom zariadené a vybavené priestory zabehnutej prevádzky Záhradného

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Snina

2,000 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novostavba rodinného domu na 1297m2 pozemku s výbornou dostupnosťou

Reality Križovany nad Dudváhom

Rodinný dom | Pri hlavnej | 111.57 m²

ASGARD home reality ponúka na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu (č.4) s pozemkom o ve

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Križovany nad Dudváhom

270,000 € 2420 €/m²

Rožný 755m2 pozemok v Trnave s domom, pivnicou, garážou a dielňou

Reality Trnava

Rodinný dom | Kuzmányho | 115 m²

ASGARD home reality exkluzívne ponúka na predaj rožný z oboch strán (západ, juh) prístupný stav

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Trnava

390,000 € 3391 €/m²

Ponúkame na predaj rod.dom na Veľkom Ostrove.

Reality Kolárovo

Rodinný dom | Veľký Ostrov | 120 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj rod.dom s veľkým pozemkom na Veľkom Ostrove. Nehnuteľn

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

44,990 € 375 €/m²

Exkluzívny stavebný pozemok na golfovom ihrisku – Malý Slavkov

Reality Malý Slavkov

Pozemok pre rodinné domy | Golfová | 845 m²

Exkluzívny stavebný pozemok na golfovom ihrisku – Malý Slavkov Ponúkame na predaj výnimočný st

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Malý Slavkov

139,000 € 164 €/m²

Pozemok na predaj – 462 m², Malá Iža (pri Komárne)

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | Malá Iža | 462 m²

Pozemok na predaj – 462 m², Malá Iža (pri Komárne) Ponúkame na predaj pozemok s výmerou 462 m²,

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

38,400 € 83 €/m²

Priestranný 4-izbový byt • 2 balkóny • parkovanie • pokojná Rajka

Reality Rajka

4 izbový byt | Maďarsko | Rajka | -

Realitná kancelária Meriard Vám ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt s dvoma balkónmi a pa

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Rajka

159,000 € 1988 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Kompletná rekonštrukcia - 2 izbový byt

Reality Martin

2 izbový byt | - | 60 m²

EXKLUZÍVNE | 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, Martin – stred Ponúkame na predaj štýlo

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Martin

160,000 € 2667 €/m²

Obchodný priestor s oknami na ulicu 50 m2 prízemie, ul. Kováčska

Reality Košice-Staré Mesto

Obchodné priestory | Kováčska | 50 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor na prízemí o výmere 50 m2, Staré mesto. Priestor využit

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

850 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Ponúkame na predaj pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu v Nedede

Reality Neded

Pozemok pre rodinné domy | . | 557 m²

Heaven reality ponúka na predaj pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu v Nedede. Rozloha: 5

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Neded

31,990 € 57 €/m²

ZĽAVA Dom pre veľké skupiny, ktorý zarába Mýto – Nízke Tatry

Reality Mýto pod Ďumbierom

Rodinný dom | Mýto pod Ďumbierom | 250 m²

ZĽAVA! Hľadáte priestranný dom, ktorý bez problémov ubytuje veľkú rodinu, partiu priateľov ale

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Mýto pod Ďumbierom

289,000 € 1156 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30273)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Rodinné domy na predaj (23047)
Reality v Martine (769)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (179)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Upresniť hľadanie