GEMINIBROKER v obci Vizsoly ponúka zrekonštruovaný 3 izbový dom

Reality Vizsoly

Rodinný dom | Maďarsko | Vizsoly | Vizsoly

Geminibroker ponúka na predaj zrekonštruovaný 2 izbový rodinný dom v obci Vizsoly. Kamenné a te

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Vizsoly

114,500 € 1145 €/m²

Rezervované !Na predaj stavebný pozemok so starším domom na okraji N. Zámkov .

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Nové Zámky | 119 m²

Rezervované !Realitná kancelária VASSE REALITY ponúka na predaj pozemok so starším rodinným d

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

83,000 € 697 €/m²

Tornaszentjakab - 3 izbový gazdovský dom, pôvodný stav

Reality Tornaszentjakab

Rodinný dom | Maďarsko | Tornaszentjakab | Tornaszentjakab

GEMINIBROKER vám ponúka na predaj v obci TORNASZENTJAKAB 3 izboý rodinný dom gazdovského typu.

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Tornaszentjakab

16,000 € 160 €/m²

Lukratívny pozemok pre váš domov – 1124 m², Andovce

Reality Andovce

Pozemok pre rodinné domy | Dlhá | 1,124 m²

Hľadáte ideálne miesto pre stavbu rodinného domu, kde sa spája ticho vidieka s blízkosťou mesta

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Andovce

85,000 € 76 €/m²

Paňovce - stavebný pozemok pod lesom 600m2

Reality Paňovce

Pozemok pre rodinné domy | Paňovce | 600 m²

GEMINIBROKER vám ponúka na predaj lukratívny stavebný pozemok s rozlohou 600m2 pod lesom v tic

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Paňovce

78,900 € 132 €/m²

Praktický 3-izbový byt so záhradou Šamorín-Kráľovianky

Reality Šamorín

3 izbový byt | Nezadaná | 74 m²

Ponúkame na predaj štýlový, kompletne zariadený 3-izbový byt, ktorý v sebe spája výhody moderné

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Šamorín

239,000 € 3230 €/m²

Predám zabehnutú reštauráciu v Banskej Štiavnici.

Reality Banská Štiavnica

Reštauračné priestory | Štiavnická | 170 m²

Ponúkame Vám na predaj zariadenú reštauráciu Banská Štiavnica, Štiavnická. Plocha: úžitková 170

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na predaj Banská Štiavnica

1 € 0 €/m²

Predám dva stavebné pozemky pod lesom Nitra - Zobor, 1635m2.

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Hraničná | 885 m²

Ponúkame Vám na predaj dva pozemky - pre rodinný dom Nitra, Hraničná, Zobor. Plocha: prvého poz

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

160 €/m2 160 €/m2

Predám pozemok vo Vyhniach + stavebné povolenie na chatu.

Reality Vyhne

Rekreačný pozemok | Nad Vyňami | 777 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok - rekreačný pozemok Vyhne, Nad Vyňami. Plocha: pozemku 777m2. Sv

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Vyhne

43,000 € 55 €/m²

Uzavretý administratívny priestor na prenájom - 297 m2, Košická ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 297 m²

Ponúkame Vám na prenájom uzavretý administratívny celok s výmerou 297 m² nachádzajúci sa na 3.

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

12 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Administratívne priestory od 25 m2 na prenájom - Košická ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 25.2 m²

Ponúkame Vám na prenájom reprezentatívne kancelárie s výmerou od 25 m² v administratívno-obchod

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

639 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

Na prenájom nebytový priestor v projekte Rínok Rača – 45 m²

Reality Bratislava-Rača

Kancelárie, administratívne priestory | Rudroffova | 45.51 m²

Ponúkame na prenájom nebytový priestor s výmerou 45,51 m² v novostavbe polyfunkčnej budovy v pr

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

15 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Predám RD Zobor Nitra.

Reality Nitra

Rodinný dom | - | 300 m²

Predám RD Zobor - Nitra v lukratívnej časti s výhľadom na mesto. Rozloha pozemku 965m2, RD 300m

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Nitra

1 € 0 €/m²

Predám stavebný pozemok Nitra - Šúdolská ulica.

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Šúdol | 1,445 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok - pre rodinný dom Nitra, Šúdol. Plocha: pozemku 1445m2. Mierne s

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

178,000 € 123 €/m²

Skladový priestor na prenájom - 288 m2, Kukučínova ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Skladový objekt | Kukučínova | 288 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladový priestor o celkovej výmere 288 m2 v skladovom areáli na Kukuč

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

4 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Univerzávny priestor na prenájom pre kanceláriu aj služby v centre mesta – 113 m²

Reality Nitra

Kancelárie, administratívne priestory | Štefánikova | 113 m²

Multifunkčný priestor v centre mesta – 113 m² . Ponúkame na prenájom veľkorysý priestor o výme

Publikované: 29.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

932 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Predám vinohrad s chatou Bita - Dolné Krškany, Nitra.

Reality Nitra

Vinica, chmelnica | Bita | 2,000 m²

Predám vinohrad s chatou Bita - Dolné Krškany, Nitra. Rozloha 20á. Šírka pozemku 8m a dĺžka 25

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

55,000 € 28 €/m²

Predám pozemok Nitra - Lehota 2694m2.

Reality Lehota

Pozemok pre rodinné domy | - | 2,694 m²

Predám pozemok Nitra - Lehota 2694m2. Cena u makléra. Dostupnosť sieti je cca 50m od pozemku. P

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Lehota

1 € 0 €/m²

Na predaj novostavba 3 izb.bungalovu, Trávnica.

Reality Trávnica

Rodinný dom | Bočná | 100 m²

Fotky sú dôležitou súčasťou predaja nehnuteľnosti, ale stáva sa, že pri obhliadke záujemci pove

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Trávnica

189,000 € 1890 €/m²

Klimatizovaný administratívny priestor na prenájom - 167 m2, ul. Stará Vajnorská.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Stará Vajnorská | 167 m²

Ponúkame Vám na prenájom pekný administratívny priestor o výmere 167 m2, situovaný na atraktívn

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,400 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Skladovacia hala na prenájom - 1.590 m2, Staničná ul., Zohor.

Reality Zohor

Skladový objekt | Staničná | 1,590 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladovú halu o celkovej výmere 1.590 m2 na Staničnej ul. v obci Zohor

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Zohor

3.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Pozemok vhodný pre voľno časové aktivity na prenájom - 5.755 m2, Bory.

Reality Bratislava-Dúbravka

Rekreačný pozemok | Bory | 5,755 m²

Ponúkame Vám na prenájom pekný, slnečný pozemok o výmere 5.755 m2 vhodný pre rôzne voľnočasové

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na prenájom Bratislava-Dúbravka

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Obchodný priestor v novostavbe bytového domu na prenájom - 109 m2, ul. Závodu Matador.

Reality Bratislava-Petržalka

Obchodné priestory | - | 109.24 m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor o výmere 109,24 m2 situovaný v novostavbe bytového d

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

13 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Predaj rodinný dom -NOVOSTAVBA

Reality Zbehy

Rodinný dom | - | 110 m²

Popis nehnuteľnosti: lokalita- Nitra časť- Zbehy pozemok- 528 m2 -tehlový rodinný dom -úž

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Zbehy

219,900 € 1999 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23047)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30273)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (179)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (769)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Upresniť hľadanie