Slnečný veľký pozemok Dulová Ves okr. Prešov, 3311m2

Reality Dulova Ves

Rekreačný pozemok | 3,331 m²

Realitná kancelária AVLAS REALITY s.r.o., so súhlasom majiteľa Vám ponúka na predaj investičný

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Dulova Ves

1 € 0 €/m²

Slnečný rovinatý pozemok v obci Záhradné 940m2, okr. Prešov

Reality Záhradné

Pozemok pre rodinné domy | 940 m²

Realitná kancelária AVLAS REALITY s.r.o., Vám ponúka so súhlasom majiteľa na predaj slnečný rov

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Záhradné

84,990 € 90 €/m²

Rodinný dom 160m2 v pôvodnom stave. Pozemok 1613m2 šírka 14m

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Rodinný dom | Istrijská | 160 m²

Rodinný dom v pôvodnom stave 160m2, nutná kompletná rekonštrukcia. Veľký rovinatý pozemok 1612

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

230,000 € 1438 €/m²

Zaujímavý stavebný pozemok pre RD, Chatku, Mobilný dom a pod... v obci Mošurov, 702m2, okr Prešov,

Reality Mošurov

Pozemok pre rodinné domy | 702 m²

Realitná kancelária AVLAS REALITY s.r.o., Vám ponúka so súhlasom majiteľa na predaj zaujímavý

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Mošurov

28,500 € 41 €/m²

Slnečný pozemok s veľkorysou rozlohou 4258m2, obec Gregorovce, okr. Prešov

Reality Gregorovce

Pozemok pre rodinné domy | 4,258 m²

AVLAS REALITY s.r.o., Vám ponúka so súhlasom majiteľa na predaj zaujímavý slnečný rovinatý poz

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Gregorovce

63 €/m2 63 €/m2

PERKUPA- 5 izbový poschodový dom v pôvodnom stave

Reality Perkupa

Rodinný dom | Maďarsko | Perkupa | Perkupa

Popis nehnuteľnosti GEMINIBROKER Vám ponúka na predaj 5 izbový rodinný dom v pôvodnom stave, k

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Perkupa

61,900 € 344 €/m²

Slnečný pozemok na začiatku obce VARHAŇOVCE 1314m2

Reality Varhaňovce

Pozemok pre rodinné domy | 1,314 m²

AVLAS REALITY s.r.o., Vám ponúka so súhlasom majiteľa na predaj slnečný pozemok na začiatku obc

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Varhaňovce

79,990 € 61 €/m²

Komjáti - výnimočný rodinný dom kompletná rekonštrukcia

Reality Komjáti

Rodinný dom | Maďarsko | Komjáti | -

GEMINIBROKER Vám ponúka na predaj tento výnimočný luxusne zrekonštruovaný rodinný dom v obci Ko

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Komjáti

199,000 € 995 €/m²

Na predaj pozemok so stavebným povolením, v obci Čalovec pri Komárne.

Reality Čalovec

Pozemok pre rodinné domy | Čalovec | 1,367 m²

Vasse Reality Vám ponúka na predaj stavebný pozemok ideálny pre výstavbu rodinného domu v obci

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Čalovec

33,000 € 24 €/m²

ESTATERS | Prenájom apartmánu s parkovaním v príjemnom prostredí v lokalite Devínska Nová Ves

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | - | 148 m²

Realitná kancelária ESTATERS vám v exkluzívnom zastúpení ponúka na prenájom plne vybavený pries

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

650 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Na predaj pozemok 388 m2 v obci Mužla pri Štúrove .

Reality Mužla

Pozemok pre rodinné domy | Mužla | 388 m²

Vasse Reality Vám ponúka na predaj pozemok o výmere 388 m², situovaný v pokojnej a vyhľadávanej

Publikované: 25.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Mužla

18,000 € 46 €/m²

ZÁHRADA S PEKNÝM VÝHĽADOM, KOŠICKÁ NOVÁ VES

LCF Real Vám ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení slnečnú záhradu v osobnom vlastníctve s vý

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Košická Nová Ves

33,000 € 84 €/m²

Stavebný pozemok v obci Záhradné

Reality Záhradné

Pozemok pre rodinné domy | 940 m²

Stavebný pozemok v obci Záhradné Vám ponúka na predaj realitná kancelária AVLAS REALITY. Záhra

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Záhradné

85,000 € 90 €/m²

Pozemok v meste Giraltovce

Reality Giraltovce

Pozemok pre rodinné domy | Družstevná | 1,236 m²

Veľký pozemok v meste Giraltovce Vám ponúka na predaj realitná kancelária AVLAS REALITY. Giral

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Giraltovce

104,990 € 85 €/m²

Rodinný dom, pozemok 344 m2, Hlavná ul., Moldava nad Bodvou

Reality Moldava nad Bodvou

Rodinný dom | - | 100 m²

Ponúkame na predaj starší rodinný dom s rozlohou cca 100 m2 na podnikanie a pozemkom o výmere 3

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Moldava nad Bodvou

64,990 € 650 €/m²

Obchodné priestory s kanceláriami pri centre mesta

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Kollárova | 36 m²

ASGARD home reality exkluzívne ponúka na prenájom kancelárske priestory na rohu Kollárovej a A.

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

285 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Pozemok na predaj v obci Marhaň

Reality Marhaň

Orná pôda | 1,910 m²

Realitná kancelária AVLAS REALITY Vám ponúka na predaj pozemok v katastri obce Marhaň, okr. Bar

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Marhaň

22 €/m2 22 €/m2

Krásny pozemok 650m2 pri lese akurát na chatu!

Reality Bratislava-Lamač

Pozemok pre rodinné domy | Cesta na Klanec | 650 m²

Krásny pozemok 650m2 akurát na chatu! Kód územia 1203 Chata a rekreácia + Krásny lesné prost

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

100,000 € 154 €/m²

ZÁHRADNY POZEMOK S KRÁSNYM VÝHĽADOM, BYSTER

Reality Sady nad Torysou

Záhrada | - | 756 m²

LCF Real ponúka na predaj záhradu v osobnom vlastníctve s výmerou 756 m2 a spoluvlastnícky podi

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Sady nad Torysou

55,000 € 73 €/m²

PREDAJ DOM 186,10M2, KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA, PIVNICA, LETNÁ KUCHYŇA, PRIESTRANNÝ POZEMOK 800M2, CENA DOHODOU

Reality Borský Svätý Jur

Rodinný dom | - | 186.1 m²

V PONUKE 3D VIRTUÁLNA PREHLIADKA! Hľadáte pokojné a bezpečné bývanie pre Vás a Vaše ratolesti

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Borský Svätý Jur

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

RODINNÝ DOM V ŠTANDARDE, NOVOSTAVBA, TEPELNÉ ČERPADLO, 3x PARKOVACIE STÁTIE, NÍZKE MESAČNÉ NÁKLADY

Reality Šamorín

Rodinný dom | - | 122 m²

BÝVAJTE IHNEĎ. V PONUKE POSLEDNÝ SKOLAUDOVANÝ DVOJPODLAŽNÝ RD s priestranným pozemkom, terasou

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Šamorín

235,000 € 1926 €/m²

Predaj 3 izbového bytu v prevedení ŠTANDARD s garážovým státim, so 100m2 predzáhradou, el. vonkajšie žalúzie, podlahové kúrenie klimatizácia

Reality Slovenský Grob

3 izbový byt | Dúhova | 77.11 m²

Predaj 3 izbového bytu v prevedení ŠTANDARD s garážovým státim, so 100m2 predzáhradou, el. von

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

279,000 € 3618 €/m²

Predaj 2 izbového bytu v prevedení ŠTANDARD, s 58m2 predzáhradou, el. vonkajšie žalúzie, klimatizácia

Reality Slovenský Grob

2 izbový byt | Dúhová | 47.51 m²

Predaj 2 izbového bytu v prevedení ŠTANDARD, s 58m2 predzáhradou, el. vonkajšie žalúzie, 1x kli

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

199,400 € 4197 €/m²

ŠTÝLOVÝ 2 IZBOVÝ BYT S POTENCIÁLOM MEZONETU, BALKÓNOM A PARKOVANÍM V CENE, KKLIMATIZÁCIA, PRÍJEMNÁ LOKALITA

Reality Dunajská Lužná

2 izbový byt | - | 77.44 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný, priestranný 2 izbový byt situovaný v p

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Dunajská Lužná

176,000 € 2273 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (179)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (769)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Rodinné domy na predaj (23047)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30273)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Upresniť hľadanie