Pozemok v meste Giraltovce

Reality Giraltovce

Pozemok pre rodinné domy | Družstevná | 1,236 m²

Veľký pozemok v meste Giraltovce Vám ponúka na predaj realitná kancelária AVLAS REALITY. Giral

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Giraltovce

104,990 € 85 €/m²

Obchodno-skladové priestory na okraji Trnavy s vlastným parkovaním

Reality Trnava

Obchodné priestory | Trstínska cesta | 1,225 m²

ASGARD home reality exkluzívne ponúka na prenájom obchodno-skladové priestory na Trstínskej ces

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

Cena dohodou

INVESTIČNÝ POZEMOK V OBCI ŠIROKÉ

Reality Široké

Orná pôda | 1,360 m²

Ponúkame na predaj 2 veľké investičné pozemky s krásnym výhľadom v obci Široké nachádzajúcej sa

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Široké

40 €/m2 40 €/m2

Ponúkame na predaj rodinný dom v meste Kolárovo

Reality Kolárovo

Rodinný dom | . | 221 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj rodinný dom v meste Kolárovo. Rozloha domu je 135 m2,

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

119,990 € 543 €/m²

Kompletná rekonštrukcia - 2 izbový byt

Reality Martin

2 izbový byt | - | 60 m²

EXKLUZÍVNE | 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, Martin – stred Ponúkame na predaj štýlo

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Martin

160,000 € 2667 €/m²

Obchodný priestor, sklad, výrobná dielňa 294 m2 (rampa s nájazdom)

Reality Košice-Sever

Skladový objekt | - | 294 m²

Na prenájom obchodno skladový priestor vo viacúčelovej hale o celkovej výmere 294 m2 v priemyse

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Košice-Sever

2,399 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Záhrada 451 m2 Myslava smer Nižný Klátov, časť Grúby

Reality Nižný Klátov

Záhrada | Grúby | 451 m²

Ponúkame na predaj svahovitú záhradu vo vyhľadávanej lokalite v katastrálnom území obce Nižný K

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nižný Klátov

24,990 € 55 €/m²

Obchodný priestor s oknami na ulicu 50 m2 prízemie, ul. Kováčska

Reality Košice-Staré Mesto

Obchodné priestory | Kováčska | 50 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor na prízemí o výmere 50 m2, Staré mesto. Priestor využit

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

850 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Ponúkame na predaj pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu v Nedede

Reality Neded

Pozemok pre rodinné domy | . | 557 m²

Heaven reality ponúka na predaj pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu v Nedede. Rozloha: 5

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Neded

31,990 € 57 €/m²

Útulná 4i chata v lesnom prostredí Mýto p. Ďumbierom Nízke Tatry

Reality Mýto pod Ďumbierom

Chalupa, rekreačný domček | - | 130 m²

Chata sa nachádza na úpätí Národného parku Nízke Tatry pod najvyšším vrcholom Nízkych Tatier, p

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Mýto pod Ďumbierom

349,000 € 2685 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

🏢 EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | KOMPLEX V GALANTE 🏢

Reality Galanta

Polyfunkčný objekt | 400 m²

🏢 EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | OBCHODNO-ADMINISTRATÍVNY KOMPLEX V GALANTE – POZEMOK 1 789 m² 🏢 Ponúk

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Galanta

1,200,000 € 3000 €/m²

🏡 NA PRENÁJOM | RODINNÝ DOM S HALOU A VEĽKOU PARKOVACOU PLOCHOU – BRESTOVANY🏡

Reality Brestovany

Rodinný dom | Lovčická | 140 m²

🏡 NA PRENÁJOM | RODINNÝ DOM S HALOU A VEĽKOU PARKOVACOU PLOCHOU – BRESTOVANY🏡 Ponúkame na pren

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na prenájom Brestovany

1,000 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | POZEMOK 1 043 m² – CENTRUM OBCE 🌟

Reality Ružindol

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 1,043 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | KRÁSNY POZEMOK 1 043 m² – CENTRUM OBCE 🌟 Ponúkame na predaj atraktívny

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Ružindol

129,990 € 125 €/m²

🚗 NA PRENÁJOM | PODZEMNÉ GARÁŽOVÉ STÁTIE – GALANTA 🚗

Reality Galanta

Garáž | Hodská ulica | 12 m²

🚗 NA PRENÁJOM | PODZEMNÉ GARÁŽOVÉ STÁTIE – HODSKÁ ULICA, GALANTA 🚗 Ponúkame na prenájom podzem

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Galanta

50 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

🔎 HĽADÁME PRE KLIENTA | 4-IZBOVÝ BYT NA PRENÁJOM – TRNAVA

Reality Trnava

4 izbový byt | Trnava | 90 m²

🔎 HĽADÁME PRE KLIENTA | 4-IZBOVÝ MODERNÝ BYT NA PRENÁJOM – TRNAVA 🏡 Pre nášho seriózneho klien

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Trnava

1,100 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Slnečný rovinatý pozemok v obci Záhradné 940m2, okr. Prešov

Reality Záhradné

Pozemok pre rodinné domy | 940 m²

Realitná kancelária AVLAS REALITY s.r.o., Vám ponúka so súhlasom majiteľa na predaj slnečný rov

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Záhradné

84,990 € 90 €/m²

Slnečný pozemok s veľkorysou rozlohou 4258m2, obec Gregorovce, okr. Prešov

Reality Gregorovce

Pozemok pre rodinné domy | 4,258 m²

AVLAS REALITY s.r.o., Vám ponúka so súhlasom majiteľa na predaj zaujímavý slnečný rovinatý poz

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Gregorovce

63 €/m2 63 €/m2

PERKUPA- 5 izbový poschodový dom v pôvodnom stave

Reality Perkupa

Rodinný dom | Maďarsko | Perkupa | Perkupa

Popis nehnuteľnosti GEMINIBROKER Vám ponúka na predaj 5 izbový rodinný dom v pôvodnom stave, k

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Perkupa

61,900 € 344 €/m²

Slnečný veľký pozemok Dulová Ves okr. Prešov, 3311m2

Reality Dulova Ves

Rekreačný pozemok | 3,331 m²

Realitná kancelária AVLAS REALITY s.r.o., so súhlasom majiteľa Vám ponúka na predaj investičný

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Dulova Ves

1 € 0 €/m²

Rodinný dom 160m2 v pôvodnom stave. Pozemok 1613m2 šírka 14m

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Rodinný dom | Istrijská | 160 m²

Rodinný dom v pôvodnom stave 160m2, nutná kompletná rekonštrukcia. Veľký rovinatý pozemok 1612

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

230,000 € 1438 €/m²

RODINNÝ DOM V ŠTANDARDE, NOVOSTAVBA, TEPELNÉ ČERPADLO, 3x PARKOVACIE STÁTIE, NÍZKE MESAČNÉ NÁKLADY

Reality Šamorín

Rodinný dom | - | 122 m²

BÝVAJTE IHNEĎ. V PONUKE POSLEDNÝ SKOLAUDOVANÝ DVOJPODLAŽNÝ RD s priestranným pozemkom, terasou

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Šamorín

235,000 € 1926 €/m²

ŠTÝLOVÝ 2 IZBOVÝ BYT S POTENCIÁLOM MEZONETU, BALKÓNOM A PARKOVANÍM V CENE, KKLIMATIZÁCIA, PRÍJEMNÁ LOKALITA

Reality Dunajská Lužná

2 izbový byt | - | 77.44 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný, priestranný 2 izbový byt situovaný v p

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Dunajská Lužná

176,000 € 2273 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj 2 izbového bytu v prevedení ŠTANDARD, s 58m2 predzáhradou, el. vonkajšie žalúzie, klimatizácia

Reality Slovenský Grob

2 izbový byt | Dúhová | 47.51 m²

Predaj 2 izbového bytu v prevedení ŠTANDARD, s 58m2 predzáhradou, el. vonkajšie žalúzie, 1x kli

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

199,400 € 4197 €/m²

Rožný 755m2 pozemok v Trnave s domom, pivnicou, garážou a dielňou

Reality Trnava

Rodinný dom | Kuzmányho | 115 m²

ASGARD home reality exkluzívne ponúka na predaj rožný z oboch strán (západ, juh) prístupný stav

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Trnava

390,000 € 3391 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23050)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (179)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30275)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality v Martine (769)
Upresniť hľadanie