Hidvégardó- 2 izbový gazdovský dom

Reality Hidvégardó

Rodinný dom | Maďarsko | Hidvégardó | Hidvégardó

Popis nehnuteľnosti GEMINIBROKER vám ponúka na predaj 2 izbový gazdovský dom v pôvodnom stave

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Hidvégardó

28,000 € 700 €/m²

Bódvaszilas, Maďarsko

Reality Bódvaszilas

Rodinný dom | Bódvaszilas | 120 m²

GEMINIBROKER vám ponúka na predaj 2 izbový rodinný dom postavený v roku 1967 na rovinatom pozem

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Bódvaszilas

56,500 € 471 €/m²

PREDAJ - priestranný 5-izbový RD Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Bernolákovo | 160 m²

Predáme v lukratívnej časti obce Bernolákovo 3-podlažný 5-izbový veľkorysý rodinný dom s pozemk

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

314,000 € 1963 €/m²

PREDAJ - pozemok BA III.- Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Pyrenejská | 1,030 m²

Chceš bývať v krásnom tichom a kráľovskom prostredí Koliby,? Chcete bývať pod lesom s výhľadom

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

670,000 € 650 €/m²

PREDAJ DOM 186,10M2, KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA, PIVNICA, LETNÁ KUCHYŇA, PRIESTRANNÝ POZEMOK 800M2, CENA DOHODOU

Reality Borský Svätý Jur

Rodinný dom | - | 186.1 m²

V PONUKE 3D VIRTUÁLNA PREHLIADKA! Hľadáte pokojné a bezpečné bývanie pre Vás a Vaše ratolesti

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Borský Svätý Jur

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

5-izbový rodinný dom na 1940 m2 pozemku pod Karpatami

Reality Horné Orešany

Rodinný dom | Rajčanka | 150 m²

ASGARD home reality exkluzívne ponúka na predaj rodinný 5-izbový dom po čiastočnej rekonštrukci

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Horné Orešany

Cena dohodou

Novostavba rodinného domu na 1297m2 pozemku s výbornou dostupnosťou

Reality Križovany nad Dudváhom

Rodinný dom | Pri hlavnej | 111.57 m²

ASGARD home reality ponúka na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu (č.4) s pozemkom o ve

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Križovany nad Dudváhom

270,000 € 2420 €/m²

Rodinný dom, pozemok 344 m2, Hlavná ul., Moldava nad Bodvou

Reality Moldava nad Bodvou

Rodinný dom | - | 100 m²

Ponúkame na predaj starší rodinný dom s rozlohou cca 100 m2 na podnikanie a pozemkom o výmere 3

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Moldava nad Bodvou

64,990 € 650 €/m²

ZÁHRADNY POZEMOK S KRÁSNYM VÝHĽADOM, BYSTER

Reality Sady nad Torysou

Záhrada | - | 756 m²

LCF Real ponúka na predaj záhradu v osobnom vlastníctve s výmerou 756 m2 a spoluvlastnícky podi

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Sady nad Torysou

55,000 € 73 €/m²

Ponúkame odstúpenie zabehnutej reštaurácie v Prešove.

Reality Prešov

Reštaurácia | Švábska | 140 m²

Ponúkame na odstúpenie kompletne zariadenú reštauráciu Rio v prevádzke, na sídlisku Šváby v Pre

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Prešov

Cena dohodou

Zariadený 1-izbový byt v novostavbe – Agátova, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Agatova | 40 m²

Ponúkame na prenájom, kompletne zariadený 1-izbový byt v novostavbe – Agátova, Dúbravka Slneč

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

680 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Ponúkame na predaj pozemok v rekreačnej oblasti v Lipovciach.

Reality Lipovce

Rekreačný pozemok | x | 4,000 m²

Ponúkame na predaj pozemok cca 4000m2 na okraji obce Lipovce v rekreačnej oblasti vzdialená 27

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Lipovce

99,000 € 25 €/m²

Ponúkame na predaj pozemok so stav. povolením v Záp. Tatrách

Reality Habovka

Pozemok pre rodinné domy | Blatná | 0 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v Západných Tatrách v obci Habovka pri Zuberci v novovytvorenej

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Habovka

92,250 €

Priestranný 3-izbový byt s balkonom – Nové Zámky

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Nábrežná | 73 m²

Len u nás ! Realitná kancelária VASSE Reality ponúka na predaj 3-izbový byt nachádzajúci sa v t

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

121,000 € 1658 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

4i dom po rekonštrukcii Bystrá Nízke Tatry

Reality Bystrá

Rodinný dom | - | 150 m²

Priestranný 4i dom sa nachádza na hranici Národného parku Nízke Tatry, v poslednej dedinke pod

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Bystrá

247,000 € 1647 €/m²

Kovácsvágás - 3 izbový rodinný dom, stodola pod lesom

Reality Kovácsvágás

Rodinný dom | Maďarsko | Kovácsvágás | Kovácsvágás

GEMINIBROKER vám ponúka na predaj v obci Kovácsvágás túto nádhernú 3 izbovú chalupu, postavenú

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Kovácsvágás

39,500 € 198 €/m²

Exkluzívna ponuka: Pozemky v Záhradnom-strategická lokalita!

Reality Záhradné

Iný stavebný pozemok | Záhradné | 3,562 m²

Hľadáte ideálne miesto pre rozšírenie Vášho podnikania alebo novú investičnú príležitosť? Ponú

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Záhradné

176,000 € 49 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok v obci Chmeľová

Reality Chmeľová

Pozemok pre rodinné domy | - | 735 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Chmeľova. Výmera: 735 m² Rozmery: 11 x 65 m Typ p

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Chmeľová

Cena dohodou

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | STAVEBNÝ POZEMOK 952 m² 🌳

Reality Biely Kostol

Pozemok pre rodinné domy | Vysoká | 952 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | STAVEBNÝ POZEMOK 952 m² – PRIPRAVENÉ IS 🌳 Ponúkame na predaj slnečný st

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Biely Kostol

169,990 € 179 €/m²

Zaujímavý stavebný pozemok pre RD, Chatku, Mobilný dom a pod... v obci Mošurov, 702m2, okr Prešov,

Reality Mošurov

Pozemok pre rodinné domy | 702 m²

Realitná kancelária AVLAS REALITY s.r.o., Vám ponúka so súhlasom majiteľa na predaj zaujímavý

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Mošurov

28,500 € 41 €/m²

Slnečný pozemok na začiatku obce VARHAŇOVCE 1314m2

Reality Varhaňovce

Pozemok pre rodinné domy | 1,314 m²

AVLAS REALITY s.r.o., Vám ponúka so súhlasom majiteľa na predaj slnečný pozemok na začiatku obc

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Varhaňovce

79,990 € 61 €/m²

Krásny pozemok 650m2 pri lese akurát na chatu!

Reality Bratislava-Lamač

Pozemok pre rodinné domy | Cesta na Klanec | 650 m²

Krásny pozemok 650m2 akurát na chatu! Kód územia 1203 Chata a rekreácia + Krásny lesné prost

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

100,000 € 154 €/m²

Predaj 3 izbového bytu v prevedení ŠTANDARD s garážovým státim, so 100m2 predzáhradou, el. vonkajšie žalúzie, podlahové kúrenie klimatizácia

Reality Slovenský Grob

3 izbový byt | Dúhova | 77.11 m²

Predaj 3 izbového bytu v prevedení ŠTANDARD s garážovým státim, so 100m2 predzáhradou, el. von

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

279,000 € 3618 €/m²

Stavebný pozemok v obci Záhradné

Reality Záhradné

Pozemok pre rodinné domy | 940 m²

Stavebný pozemok v obci Záhradné Vám ponúka na predaj realitná kancelária AVLAS REALITY. Záhra

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Záhradné

85,000 € 90 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23050)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality v Martine (769)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30275)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (179)
Upresniť hľadanie