Luxusné apartmány AMIRA SEA RESIDENCE v 1. línií južnej pláže Nessebar v Bulharsku - AJ NA SPLÁTKY

Reality Bulharsko

1 izbový byt | Bulharsko

KING REAL ponúka na predaj luxusné apartmány AMIRA SEA RESIDENCE v 1. línií južnej pláže nového

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

83,900 € 1864 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Apartmány v PREMIER FORT SUITES v letovisku Sveti Vlas v Bulharsku - NA SPLÁTKY

Reality Bulharsko

1 izbový byt | Bulharsko

KING REAL ponúka na predaj úplne nové apartmány (štúdiá, 1kk, 2kk apartmány a Penthouse apartmá

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

109,500 € 2882 €/m²

Plne vybavený kadernícky priestor - podnájom – Račianska ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Račianska | 18 m²

Ponúkame do podnájmu kompletne zariadený kadernícky priestor o výmere 14,04 m² so samostatnou m

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na podnájom Bratislava-Nové Mesto

500 €/mesiac 28 €/mesiac/m²

Investičný pozemok, Molitérka - Bardejov

Reality Bardejov

Iný stavebný pozemok | Molitérka | 751 m²

🏡 Na predaj investičný pozemok – Bardejov, časť Moliterka Ponúkame na predaj investičný pozemo

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Bardejov

49,990 € 67 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok v obci Chrastné

Reality Chrastné

Pozemok pre rodinné domy | Chrastné | 752 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj pekný stavebný pozemok v obci Chrastné, Košice - okolie. Roz

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Chrastné

89,999 € 120 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Stavebný pozemok v centre obce Sušany okres Poltár

Reality Sušany

Pozemok pre rodinné domy | - | 2,638 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 2638 m2, pre výstavbu rodinného domu, p

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Sušany

37,000 € 14 €/m²

TOP PONUKA 3-IZBOVÝ BYT NA PRENÁJOM – SÍDLISKO DRUŽBA,TRNAVA

Reality Trnava

3 izbový byt | Vladimíra Clementisa | 68 m²

TOP PONUKA | 3-IZBOVÝ BYT NA PRENÁJOM – SÍDLISKO DRUŽBA, TRNAVA 🌟 Ponúkame na prenájom priestr

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Trnava

850 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

PRENÁJOM - dvojkancelária - 36,50 m2 BA II. -Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

Administratívny objekt | Koceľova | 36.5 m²

Prenajmeme priestrannú dvoj kanceláriu o výmere 36,50 m2 na ideálnom 1. poschodí, kancelárie s

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

9 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Predám dva stavebné pozemky pod lesom Nitra - Zobor, 1635m2.

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Hraničná | 885 m²

Ponúkame Vám na predaj dva pozemky - pre rodinný dom Nitra, Hraničná, Zobor. Plocha: prvého poz

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

160 €/m2 160 €/m2

Predám stavebný pozemok Nitra - Šúdolská ulica.

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Šúdol | 1,445 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok - pre rodinný dom Nitra, Šúdol. Plocha: pozemku 1445m2. Mierne s

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

178,000 € 123 €/m²

Skladovacie haly na prenájom - 640 m2, 2.256 m2 a 3.430 m2, Staviteľská ul., Zohor.

Reality Zohor

Skladový objekt | Staničná | 640 m²

Ponúkame Vám na prenájom zrekonštruované skladové haly s výmerami 640 m2, 2.256 m2 a 3.430 m2 n

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Zohor

4.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Skladovacia hala na prenájom - 1.590 m2, Staničná ul., Zohor.

Reality Zohor

Skladový objekt | Staničná | 1,590 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladovú halu o celkovej výmere 1.590 m2 na Staničnej ul. v obci Zohor

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Zohor

3.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Ponukame do dlhodobého prenájmu krasný 3 izbový rodinný dom

Reality Topoľčany

Rodinný dom | - | 160 m²

Ponúkame Vám na prenájom vblízkosti centra krasný rodinný dom. Plocha: úžitková 160m2. Vybaveni

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na prenájom Topoľčany

900 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Skladovacie kontajnery na prenájom - 83 m3, Bory

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Skladový objekt | Bory | 29 m²

Ponúkame Vám na prenájom nové lodné kontajnery s objemom 83,5 m3 (rozmery: š 2,4 x d 12 x v 2,9

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

190 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

NOVOSTAVBA - Rodinné domy 4 izb. v obci Gaboltov okr. Bardejov

Reality Gaboltov

Rodinný dom | Gaboltov | 121 m²

KING REAL Bardejov exkluzívne ponúka na predaj nový projekt 2 rodinných domov v centre obce Gab

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Gaboltov

199,900 € 1652 €/m²

Kancelárie v nižšom štandarde - rôzne výmery, Kukučínova ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Kukučínova | 17.72 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárie v rôznych výmerách v 3 poschodovej budove v skladovo-admini

Publikované: 20.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

4.7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na predaj pozemok v obci Čechy.

Reality Čechy

Pozemok pre bytovú výstavbu | - | 1,288 m²

🌿 Realitná kancelária KING REAL ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok 1288 m² v pokojnej

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Čechy

28,000 € 22 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Investičný stavebný pozemok - Krásna

Reality Košice-Krásna

Pozemok pre rodinné domy | Na Hore | 1,033 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj stavebný pozemok v Košiciach - Krásna. Pozemok sa nachádza v

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Krásna

79,990 € 77 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Stavebný pozemok v obci Mlynica, okr. Poprad

Reality Mlynica

Pozemok pre rodinné domy | - | 602 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj stavebný pozemok v obci Mlynica s výhľadom na Tatry. Pozemok

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Mlynica

110,000 € 183 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívna ponuka: Pozemky v Záhradnom-strategická lokalita!

Reality Záhradné

Iný stavebný pozemok | Záhradné | 3,562 m²

Hľadáte ideálne miesto pre rozšírenie Vášho podnikania alebo novú investičnú príležitosť? Ponú

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Záhradné

176,000 € 49 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

🏢 EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | KOMPLEX V GALANTE 🏢

Reality Galanta

Polyfunkčný objekt | 400 m²

🏢 EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | OBCHODNO-ADMINISTRATÍVNY KOMPLEX V GALANTE – POZEMOK 1 789 m² 🏢 Ponúk

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Galanta

1,200,000 € 3000 €/m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | POZEMOK 1 043 m² – CENTRUM OBCE 🌟

Reality Ružindol

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 1,043 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | KRÁSNY POZEMOK 1 043 m² – CENTRUM OBCE 🌟 Ponúkame na predaj atraktívny

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Ružindol

129,990 € 125 €/m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | STAVEBNÝ POZEMOK 952 m² 🌳

Reality Biely Kostol

Pozemok pre rodinné domy | Vysoká | 952 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | STAVEBNÝ POZEMOK 952 m² – PRIPRAVENÉ IS 🌳 Ponúkame na predaj slnečný st

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Biely Kostol

169,990 € 179 €/m²

Na predaj novostavba 3 izb.bungalovu, Trávnica.

Reality Trávnica

Rodinný dom | Bočná | 100 m²

Fotky sú dôležitou súčasťou predaja nehnuteľnosti, ale stáva sa, že pri obhliadke záujemci pove

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Trávnica

189,000 € 1890 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (179)
Reality v Martine (769)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30298)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Rodinné domy na predaj (23059)
Upresniť hľadanie