Precízna drevostavba nad mrakmi s bezkonkurenčným výhľadom

Reality Lom nad Rimavicou

Chalupa, rekreačný domček | - | 180 m²

Hľadáte miesto, kde končí ruch mesta a začína čistá horská príroda? Ponúkame vám jedinečnú príl

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Lom nad Rimavicou

295,000 € 1639 €/m²

Stavebný pozemok s IS v lesnom prostredí Jarabá Nízke Tatry

Reality Jarabá

Rekreačný pozemok | - | 162 m²

Pozemok sa nachádza v útulnej dedinke pod Čertovicou, v Jarabej. Je situovaný v okrajovej časti

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Jarabá

55,000 € 340 €/m²

Predám RD Nitra - Janíkovce, komplet zariadený 280000.-

Reality Nitra

Rodinný dom | Janíkovce | 200 m²

Ponúkame Vám na predaj zariadený domy Nitra, Janíkovce. Plocha: úžitková 200m2, zastavaná 100m2

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Nitra

280,000 € 1400 €/m²

Atraktívny 2. izbový byt s dvomi balkónmi, pivnicou a garážovým parkovacím miestom. TUPÉHO ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Tupého | 78.48 m²

Ponúkame na predaj atraktívny 2-izbový byt s dvomi balkónmi, garážovým parkovacím miestom a piv

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

319,000 € 4065 €/m²

Praktický 3-izbový byt so záhradou Šamorín-Kráľovianky

Reality Šamorín

3 izbový byt | Nezadaná | 74 m²

Ponúkame na predaj štýlový, kompletne zariadený 3-izbový byt, ktorý v sebe spája výhody moderné

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Šamorín

239,000 € 3230 €/m²

Predám pozemok vo Vyhniach + stavebné povolenie na chatu.

Reality Vyhne

Rekreačný pozemok | Nad Vyňami | 777 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok - rekreačný pozemok Vyhne, Nad Vyňami. Plocha: pozemku 777m2. Sv

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Vyhne

43,000 € 55 €/m²

RODINNÝ DOM NA PREDAJ V CENTRE OBCE SELICE

Reality Selice

Rodinný dom | Kováčska 26 | 148 m²

LUKÁŠ REHOR z KING REAL ponúka exkluzívne na predaj 3-izb. rodinný dom s pozemkom o rozlohe 133

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Selice

125,000 € 845 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Kancelária s bezplatným parkovaním na prenájom - 19 m2, Rybničná ul.

Reality Bratislava-Vajnory

Kancelárie, administratívne priestory | Rybničná | 19 m²

Ponúkame Vám na prenájom kanceláriu o výmere 19 m2, situovanú v zrekonštruovanej budove na Rybn

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Vajnory

201 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na predaj pozemok v obci Jatov

Reality Jatov

Pozemok pre rodinné domy | 203 | 1,205 m²

🏡 Na predaj pozemok v obci Jatov – ideálny pre výstavbu rodinného domu! Ponúkame Vám na predaj

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Jatov

47,000 € 39 €/m²

NA PREDAJ BUDOVA POTRAVÍN a POHOSTINSTVA

Reality Nižný Komárnik

Obchodné priestory | - | 170 m²

KING REAL Vám ponúka na predaj budovu potravín a pohostinstva v Nižnom Komárniku s výbornou d

Publikované: 21.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na predaj Nižný Komárnik

30,000 € 176 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

🏡 Pozemok s rodinným domom na odstránenie – Malé Ripňany

Reality Malé Ripňany

Pozemok pre rodinné domy | Malé Ripňany 74 | 3,823 m²

🏡 Pozemok s rodinným domom na odstránenie – Malé Ripňany Predmetom predaja je rozsiahly pozemo

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Malé Ripňany

115,000 € 30 €/m²

Pozemok – Malé Ripňany

Reality Malé Ripňany

Pozemok pre rodinné domy | Malé Ripňany 74 | 1,911 m²

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Malé Ripňany

63,000 € 33 €/m²

Na predaj rekreačná chata s pozemkom, Domaša, Valkov

Reality Bžany

Chalupa, rekreačný domček | Trnková 213 | 80 m²

KING REAL Vám exkluzívne ponúka na PREDAJ celoročne obývateľnú, murovanú chatu s pozemkom v rek

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bžany

119,000 € 1488 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj 2 izbový byt s pozemkami, Jarovnice, Sabinov

Reality Jarovnice

2 izbový byt | Jarovnice 191 | 45 m²

KING REAL Vám exkluzívne ponúka na PREDAJ zrekonštruovaný, 2 izbový byt s dvomi pozemkami v obc

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Jarovnice

1 € 0 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

PRIESTRANNÝ SLNEČNÝ 4i BYT V OBCI KOLTA

Reality Kolta

4 izbový byt | Kolta č.35 | 98 m²

Ján Komora. z KING REAL ponúka exkluzívne na predaj veľkoryso priestranný a slnečný 4i byt s dv

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Kolta

110,000 € 1122 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

POZEMOK S KOMERČNOU BUDOVOU V CENTRE MESTA PEZINOK NA PREDAJ

Reality Pezinok

Objekt pre obchod | Holubyho 3/A | 178 m²

JÁN KOMORA z KING REAL vám exkluzívne ponúka na predaj lukratívny stavebný pozemok s existujúco

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Pezinok

599,000 € 3365 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom nebytový priestor v projekte Rínok Rača – 45 m²

Reality Bratislava-Rača

Kancelárie, administratívne priestory | Rudroffova | 45.51 m²

Ponúkame na prenájom nebytový priestor s výmerou 45,51 m² v novostavbe polyfunkčnej budovy v pr

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

15 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Obchodný priestor v novostavbe bytového domu na prenájom - 109 m2, ul. Závodu Matador.

Reality Bratislava-Petržalka

Obchodné priestory | - | 109.24 m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor o výmere 109,24 m2 situovaný v novostavbe bytového d

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

13 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Predám pozemok Nitra - Lehota 2694m2.

Reality Lehota

Pozemok pre rodinné domy | - | 2,694 m²

Predám pozemok Nitra - Lehota 2694m2. Cena u makléra. Dostupnosť sieti je cca 50m od pozemku. P

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Lehota

1 € 0 €/m²

Klimatizovaný administratívny priestor na prenájom - 167 m2, ul. Stará Vajnorská.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Stará Vajnorská | 167 m²

Ponúkame Vám na prenájom pekný administratívny priestor o výmere 167 m2, situovaný na atraktívn

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,400 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Kancelárske priestory s umývadlom - od 15 m2, Račianska ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Račianska | 15.5 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v 6 posch. administratívnej budove na Račianskej

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

8.92 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Pozemok vhodný pre voľno časové aktivity na prenájom - 5.755 m2, Bory.

Reality Bratislava-Dúbravka

Rekreačný pozemok | Bory | 5,755 m²

Ponúkame Vám na prenájom pekný, slnečný pozemok o výmere 5.755 m2 vhodný pre rôzne voľnočasové

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na prenájom Bratislava-Dúbravka

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ - 5 izbový dom, ktorý Vám zmení každý deň na víkend na predaj

Reality Plavecký Štvrtok

Rodinný dom | Mravenisko | 137 m²

Realitná kancelária FinProfit REAL, Vám ponúka na predaj útulný a štedro riešený 5-izbový rodin

Publikované: 20.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Plavecký Štvrtok

259,000 € 1891 €/m²

Rodinné domy v obci Kobyly okr. Bardejov - NOVOSTAVBY

Reality Kobyly

Rodinný dom | - | 132 m²

KING REAL exkluzívne ponúka na predaj 2 rodinné domy v obci Kobyly okr. Bardejov. Ide o obľúben

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Kobyly

234,900 € 1780 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1414)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30298)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Reality v Martine (769)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (179)
Rodinné domy na predaj (23059)
Upresniť hľadanie