Na predaj rekreačná chata s pozemkom, Domaša, Valkov

Reality Bžany

Chalupa, rekreačný domček | Trnková 213 | 80 m²

KING REAL Vám exkluzívne ponúka na PREDAJ celoročne obývateľnú, murovanú chatu s pozemkom v rek

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bžany

119,000 € 1488 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj 2 izbový byt s pozemkami, Jarovnice, Sabinov

Reality Jarovnice

2 izbový byt | Jarovnice 191 | 45 m²

KING REAL Vám exkluzívne ponúka na PREDAJ zrekonštruovaný, 2 izbový byt s dvomi pozemkami v obc

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Jarovnice

1 € 0 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

PRIESTRANNÝ SLNEČNÝ 4i BYT V OBCI KOLTA

Reality Kolta

4 izbový byt | Kolta č.35 | 98 m²

Ján Komora. z KING REAL ponúka exkluzívne na predaj veľkoryso priestranný a slnečný 4i byt s dv

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Kolta

110,000 € 1122 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

POZEMOK S KOMERČNOU BUDOVOU V CENTRE MESTA PEZINOK NA PREDAJ

Reality Pezinok

Objekt pre obchod | Holubyho 3/A | 178 m²

JÁN KOMORA z KING REAL vám exkluzívne ponúka na predaj lukratívny stavebný pozemok s existujúco

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Pezinok

599,000 € 3365 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom nebytový priestor v projekte Rínok Rača – 45 m²

Reality Bratislava-Rača

Kancelárie, administratívne priestory | Rudroffova | 45.51 m²

Ponúkame na prenájom nebytový priestor s výmerou 45,51 m² v novostavbe polyfunkčnej budovy v pr

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

15 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Obchodný priestor v novostavbe bytového domu na prenájom - 109 m2, ul. Závodu Matador.

Reality Bratislava-Petržalka

Obchodné priestory | - | 109.24 m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor o výmere 109,24 m2 situovaný v novostavbe bytového d

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

13 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Predám pozemok Nitra - Lehota 2694m2.

Reality Lehota

Pozemok pre rodinné domy | - | 2,694 m²

Predám pozemok Nitra - Lehota 2694m2. Cena u makléra. Dostupnosť sieti je cca 50m od pozemku. P

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Lehota

1 € 0 €/m²

Klimatizovaný administratívny priestor na prenájom - 167 m2, ul. Stará Vajnorská.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Stará Vajnorská | 167 m²

Ponúkame Vám na prenájom pekný administratívny priestor o výmere 167 m2, situovaný na atraktívn

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,400 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Kancelárske priestory s umývadlom - od 15 m2, Račianska ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Račianska | 15.5 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v 6 posch. administratívnej budove na Račianskej

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

8.92 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Pozemok vhodný pre voľno časové aktivity na prenájom - 5.755 m2, Bory.

Reality Bratislava-Dúbravka

Rekreačný pozemok | Bory | 5,755 m²

Ponúkame Vám na prenájom pekný, slnečný pozemok o výmere 5.755 m2 vhodný pre rôzne voľnočasové

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na prenájom Bratislava-Dúbravka

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ - 5 izbový dom, ktorý Vám zmení každý deň na víkend na predaj

Reality Plavecký Štvrtok

Rodinný dom | Mravenisko | 137 m²

Realitná kancelária FinProfit REAL, Vám ponúka na predaj útulný a štedro riešený 5-izbový rodin

Publikované: 20.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Plavecký Štvrtok

259,000 € 1891 €/m²

Rodinné domy v obci Kobyly okr. Bardejov - NOVOSTAVBY

Reality Kobyly

Rodinný dom | - | 132 m²

KING REAL exkluzívne ponúka na predaj 2 rodinné domy v obci Kobyly okr. Bardejov. Ide o obľúben

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Kobyly

234,900 € 1780 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Luxusné apartmány AMIRA SEA RESIDENCE v 1. línií južnej pláže Nessebar v Bulharsku - AJ NA SPLÁTKY

Reality Bulharsko

1 izbový byt | Bulharsko

KING REAL ponúka na predaj luxusné apartmány AMIRA SEA RESIDENCE v 1. línií južnej pláže nového

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

83,900 € 1864 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Apartmány v PREMIER FORT SUITES v letovisku Sveti Vlas v Bulharsku - NA SPLÁTKY

Reality Bulharsko

1 izbový byt | Bulharsko

KING REAL ponúka na predaj úplne nové apartmány (štúdiá, 1kk, 2kk apartmány a Penthouse apartmá

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

109,500 € 2882 €/m²

Plne vybavený kadernícky priestor - podnájom – Račianska ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Račianska | 18 m²

Ponúkame do podnájmu kompletne zariadený kadernícky priestor o výmere 14,04 m² so samostatnou m

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na podnájom Bratislava-Nové Mesto

500 €/mesiac 28 €/mesiac/m²

Investičný pozemok, Molitérka - Bardejov

Reality Bardejov

Iný stavebný pozemok | Molitérka | 751 m²

🏡 Na predaj investičný pozemok – Bardejov, časť Moliterka Ponúkame na predaj investičný pozemo

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Bardejov

49,990 € 67 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok v obci Chrastné

Reality Chrastné

Pozemok pre rodinné domy | Chrastné | 752 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj pekný stavebný pozemok v obci Chrastné, Košice - okolie. Roz

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Chrastné

89,999 € 120 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Stavebný pozemok v centre obce Sušany okres Poltár

Reality Sušany

Pozemok pre rodinné domy | - | 2,638 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 2638 m2, pre výstavbu rodinného domu, p

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Sušany

37,000 € 14 €/m²

TOP PONUKA 3-IZBOVÝ BYT NA PRENÁJOM – SÍDLISKO DRUŽBA,TRNAVA

Reality Trnava

3 izbový byt | Vladimíra Clementisa | 68 m²

TOP PONUKA | 3-IZBOVÝ BYT NA PRENÁJOM – SÍDLISKO DRUŽBA, TRNAVA 🌟 Ponúkame na prenájom priestr

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Trnava

850 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

PRENÁJOM - dvojkancelária - 36,50 m2 BA II. -Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

Administratívny objekt | Koceľova | 36.5 m²

Prenajmeme priestrannú dvoj kanceláriu o výmere 36,50 m2 na ideálnom 1. poschodí, kancelárie s

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

9 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Predám dva stavebné pozemky pod lesom Nitra - Zobor, 1635m2.

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Hraničná | 885 m²

Ponúkame Vám na predaj dva pozemky - pre rodinný dom Nitra, Hraničná, Zobor. Plocha: prvého poz

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

160 €/m2 160 €/m2

Predám stavebný pozemok Nitra - Šúdolská ulica.

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Šúdol | 1,445 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok - pre rodinný dom Nitra, Šúdol. Plocha: pozemku 1445m2. Mierne s

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

178,000 € 123 €/m²

Skladovacie haly na prenájom - 640 m2, 2.256 m2 a 3.430 m2, Staviteľská ul., Zohor.

Reality Zohor

Skladový objekt | Staničná | 640 m²

Ponúkame Vám na prenájom zrekonštruované skladové haly s výmerami 640 m2, 2.256 m2 a 3.430 m2 n

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Zohor

4.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Skladovacia hala na prenájom - 1.590 m2, Staničná ul., Zohor.

Reality Zohor

Skladový objekt | Staničná | 1,590 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladovú halu o celkovej výmere 1.590 m2 na Staničnej ul. v obci Zohor

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Zohor

3.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30301)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (768)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Rodinné domy na predaj (23060)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Upresniť hľadanie