3i byt s krbom a garážou Tále Nízke Tatry

Reality Bystrá

3 izbový byt | Tále | 89 m²

Trojizbový byt sa nachádza v uzavretom areáli novopostavených apartmánových domov v lyžiarsko -

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bystrá

275,000 € 3090 €/m²

Stavebný pozemok s IS pri potoku Bystrá Nízke Tatry

Reality Bystrá

Pozemok pre rodinné domy | Bystrá | 500 m²

Pozemok je situovaný v srdci Nízkych Tatier, v poslednej dedinke pod Chopkom z Južnej strany. N

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Bystrá

125,000 € 250 €/m²

RK VEMA REAL, v Seredi 2izb. na prenájom

Reality Sereď

2 izbový byt | Kukučínova | 52.5 m²

Prenajmeme moderný novopostavený 2 izb. byt, na Kukučínovej ul.(Meander) v

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Sereď

600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na predaj tehlový dom v Strekove pri žel.stanici.

Reality Strekov

Rodinný dom | Strekov | 1,022 m²

VASSE REALITY ponúkajú na predaj 3 izb. rodinný dom v obci Strekov, len 27 km od termálneho kú

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Strekov

52,000 € 51 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

2i apartmán s krbom a garážou Tále Nízke Tatry

Reality Bystrá

2 izbový byt | Tále | 63 m²

Dvojizbový apartmán sa nachádza v uzavretom areáli novopostavených apartmánových domov v lyžiar

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bystrá

195,000 € 3095 €/m²

3-izbový byt s balkónom a krásnym výhľadom v Mosonmagyaróvári

Reality Mosonmagyaróvár

2 izbový byt | Maďarsko | Mosonmagyaróvár | -

Realitná kancelária Meriard Vám ponúka na predaj svetlý a prakticky dispozične riešený 3-izbový

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Mosonmagyaróvár

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Blue Dune Home - Skypark - Architektom navrhnutý 3i Byt

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Továrenská | 82.68 m²

Exkluzívne- Realitná kancelária Blue Dune Home ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt situovan

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

695,000 € 8406 €/m²

Obchodný pr. 294 m2, výrobná dielňa, sklad (rampa s nájazdom)

Reality Košice-Sever

Polyfunkčný objekt | - | 294 m²

Na prenájom obchodno skladový priestor vo viacúčelovej hale o celkovej výmere 294 m2 v priemyse

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Košice-Sever

2,399 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Komplet zrekonštruovaný byt 52 m2, ul. Karpatská Staré mesto, Kuzmányho

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Karpatská | 52 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj moderný komplet zrekonštruovaný a dispozične upravený na ul. Karp

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

199,000 € 3827 €/m²

Výhodná cena!!!!Ponúkame na predaj pozemok vhodný na výstavbu rod.domu v Čalovci

Reality Čalovec

Pozemok pre rodinné domy | . | 1,560 m²

Heaven reality ponúka na predaj pozemok vhodný na výstavbu rod.domu v Čalovci ( 16 km od Komárn

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Čalovec

31,990 € 21 €/m²

Ponúkame na prenájom 1 izbový tehlový byt v Komárne

Reality Komárno

1 izbový byt | . | 29 m²

Ponúkame na prenájom zrekonštruovaný zariadený 1 izbový tehlový byt v Komárne . Byt s výmerou 2

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Komárno

420 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Kancelária 26,6 m2 MČ Barca

Reality Košice-Barca

Kancelárie, administratívne priestory | - | 26 m²

Na prenájom kancelária o veľkosti 26,6 m2 v budove na 2 poschodí. Jedná sa o jednu miestnos

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Barca

256 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Apartmán v srdci Nízkych Tatier - Výnos 7% p.a.

Reality Dolná Lehota

4 izbový byt | Dolná Lehota | 148 m²

Lokalita: Nízke Tatry | Typ: Mezonet 4+kk | Stav: Skolaudované Garantovaný výnos 7% p.a. NV

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Dolná Lehota

250,000 € 1689 €/m²

Precízna drevostavba nad mrakmi s bezkonkurenčným výhľadom

Reality Lom nad Rimavicou

Chalupa, rekreačný domček | - | 180 m²

Hľadáte miesto, kde končí ruch mesta a začína čistá horská príroda? Ponúkame vám jedinečnú príl

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Lom nad Rimavicou

295,000 € 1639 €/m²

Predám RD Nitra - Janíkovce, komplet zariadený 280000.-

Reality Nitra

Rodinný dom | Janíkovce | 200 m²

Ponúkame Vám na predaj zariadený domy Nitra, Janíkovce. Plocha: úžitková 200m2, zastavaná 100m2

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Nitra

280,000 € 1400 €/m²

Atraktívny 2. izbový byt s dvomi balkónmi, pivnicou a garážovým parkovacím miestom. TUPÉHO ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Tupého | 78.48 m²

Ponúkame na predaj atraktívny 2-izbový byt s dvomi balkónmi, garážovým parkovacím miestom a piv

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

319,000 € 4065 €/m²

Praktický 3-izbový byt so záhradou Šamorín-Kráľovianky

Reality Šamorín

3 izbový byt | Nezadaná | 74 m²

Ponúkame na predaj štýlový, kompletne zariadený 3-izbový byt, ktorý v sebe spája výhody moderné

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Šamorín

239,000 € 3230 €/m²

Predám pozemok vo Vyhniach + stavebné povolenie na chatu.

Reality Vyhne

Rekreačný pozemok | Nad Vyňami | 777 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok - rekreačný pozemok Vyhne, Nad Vyňami. Plocha: pozemku 777m2. Sv

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Vyhne

43,000 € 55 €/m²

RODINNÝ DOM NA PREDAJ V CENTRE OBCE SELICE

Reality Selice

Rodinný dom | Kováčska 26 | 148 m²

LUKÁŠ REHOR z KING REAL ponúka exkluzívne na predaj 3-izb. rodinný dom s pozemkom o rozlohe 133

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Selice

125,000 € 845 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Kancelária s bezplatným parkovaním na prenájom - 19 m2, Rybničná ul.

Reality Bratislava-Vajnory

Kancelárie, administratívne priestory | Rybničná | 19 m²

Ponúkame Vám na prenájom kanceláriu o výmere 19 m2, situovanú v zrekonštruovanej budove na Rybn

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Vajnory

201 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na predaj pozemok v obci Jatov

Reality Jatov

Pozemok pre rodinné domy | 203 | 1,205 m²

🏡 Na predaj pozemok v obci Jatov – ideálny pre výstavbu rodinného domu! Ponúkame Vám na predaj

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Jatov

47,000 € 39 €/m²

NA PREDAJ BUDOVA POTRAVÍN a POHOSTINSTVA

Reality Nižný Komárnik

Obchodné priestory | - | 170 m²

KING REAL Vám ponúka na predaj budovu potravín a pohostinstva v Nižnom Komárniku s výbornou d

Publikované: 21.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na predaj Nižný Komárnik

30,000 € 176 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

🏡 Pozemok s rodinným domom na odstránenie – Malé Ripňany

Reality Malé Ripňany

Pozemok pre rodinné domy | Malé Ripňany 74 | 3,823 m²

🏡 Pozemok s rodinným domom na odstránenie – Malé Ripňany Predmetom predaja je rozsiahly pozemo

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Malé Ripňany

115,000 € 30 €/m²

Pozemok – Malé Ripňany

Reality Malé Ripňany

Pozemok pre rodinné domy | Malé Ripňany 74 | 1,911 m²

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Malé Ripňany

63,000 € 33 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23060)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30301)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (768)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Upresniť hľadanie