Obchodné priestory | Bačíkova | 18.77 m²
LCF REAL ponúka na predaj atraktívne obchodné a prevádzkové priestory v tehlovom dome o výmere
83,500 € 4449 €/m²
Reštaurácia | P.O.Hviezdoslava 1113 | 180 m²
Odstúpenie zabehnutého baru – Veľké Kapušany Ponúkame na odstúpenie zabehnutý bar nachádzajúci
1 € 0 €/m²
Orná pôda | - | 3,871 m²
Na predaj orná pôda v atraktívnej lokalite pred obcou Čakanovce, okres Košice-okolie. Ponúkame
28 €/m2 28 €/m2
Chalupa, rekreačný domček | - | 480 m²
Ponúkame na predaj chatu s pozemkom v pokojnej záhradkárskej osade v obci Svinica. Na pozemku
46,999 € 98 €/m²
Rodinný dom | - | 131 m²
Projekt Rezidencia Košťany je ideálnou voľbou pre tých, ktorí preferujú bývanie na periférií me
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | Kostolná | 110 m²
Kontaktreality Vám ponúka exkluzívne na predaj obývateľný 3 izb. rodinný dom a veľký pozemok bl
229,500 € 2086 €/m²
3 izbový byt | - | 73 m²
V zastúpení klienta ponúkame na predaj moderný a priestranný 3-izbový byt situovaný v prestížno
225,000 € 3082 €/m²
Obchodné priestory | Orlia | 55 m²
V ponuke na prenájom priestor v pasáži o výmere 55 m2, vhodný na obchod, bývanie, služby, kance
1,500 €/mesiac 27 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Zvolenská | 34 m²
Sprostredkujem prenájom jednoizbového bytu na Severe. Nachádza sa na 3. poschodí bytového domu
400 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | - | 0 m²
Sprostredkujem predaj pozemku o výmere 1162m2 v obci Valča vhodný na výstavbu rodinného domu. J
62 €/m2
Rodinný dom | Jána Krála | 225 m²
VÝNIMOČNÁ PONUKA Máme pre Vás veľmi zaujímavú ponuku. Vstúpte do sveta neobmedzených možností
525,000 € 2333 €/m²
Rodinný dom | Strekov | 1,022 m²
VASSE REALITY ponúkajú na predaj 3 izb. rodinný dom v obci Strekov, len 27 km od termálneho kú
52,000 € 51 €/m²
Rodinný dom | Strekov | 181 m²
Realitná kancelária VASSE REALITY ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový rodinný d
55,000 € 304 €/m²
Rodinný dom | Tvrdošovce | 200 m²
Realitná kancelária VASSE Reality Vám ponúka na predaj viacgeneračný poschodový rodinný dom v p
84,000 € 420 €/m²
Rodinný dom | Koláovo | 130 m²
Heaven reality ponúka na predaj priestranný 4-izbový rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii, s
179,950 € 1384 €/m²
Rekreačný pozemok | Bystrá | 500 m²
Pozemok je situovaný v srdci Nízkych Tatier, v poslednej dedinke pod Chopkom z Južnej strany. N
125,000 € 250 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Bystrá | 500 m²
125,000 € 250 €/m²
Rodinný dom | Stará | 255 m²
Predáme rodinný dom v obci Kajal s pozemkom o rozlohe 815m2. Dom pozostáva z dvoch bytových je
89,000 € 349 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Rajka | -
Realitná kancelária Meriard Vám ponúka na predaj nízkoenergetický 5-izbový rodinný dom v pokojn
420,000 € 2273 €/m²
Rekreačný pozemok | Bexeľ | 369 m²
Hľadáte miesto, kde si v zime obujete lyžiarky priamo pred dverami? Ponúkame Vám výnimočnú inve
89,900 € 244 €/m²
Rodinný dom | . | 137 m²
Heaven reality ponúka na predaj rodinný dom v Iži. Rozloha domu je 137 m2,celková rozloha pon
129,000 € 942 €/m²
Rekreačný pozemok | Fongrub | 3,858 m²
Mýto pod Ďumbierom je etablovaná horská obec, ktorá si napriek rozvoju cestovného ruchu zachova
130 €/m2 130 €/m2
Rodinný dom | Maďarsko | Gönc | Gönc
Geminibroker ponúka na predaj 2-izbový rodinný dom v tichej lokalite v obci Gönc. Ide o sedlia
30,500 € 43 €/m²
Rodinný dom | Močiarna | 179 m²
Ponúkame na predaj priestranný 5 izb. RD v MČ Košice – Barca s veľkým pozemkom o výmere 740 m2.
560,000 € 3128 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.