Predám dva stavebné pozemky pod lesom Nitra - Zobor, 1635m2.

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Hraničná | 885 m²

Ponúkame Vám na predaj dva pozemky - pre rodinný dom Nitra, Hraničná, Zobor. Plocha: prvého poz

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

160 €/m2 160 €/m2

Predám stavebný pozemok Nitra - Šúdolská ulica.

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Šúdol | 1,445 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok - pre rodinný dom Nitra, Šúdol. Plocha: pozemku 1445m2. Mierne s

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

178,000 € 123 €/m²

Skladovacie haly na prenájom - 640 m2, 2.256 m2 a 3.430 m2, Staviteľská ul., Zohor.

Reality Zohor

Skladový objekt | Staničná | 640 m²

Ponúkame Vám na prenájom zrekonštruované skladové haly s výmerami 640 m2, 2.256 m2 a 3.430 m2 n

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Zohor

4.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Skladovacia hala na prenájom - 1.590 m2, Staničná ul., Zohor.

Reality Zohor

Skladový objekt | Staničná | 1,590 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladovú halu o celkovej výmere 1.590 m2 na Staničnej ul. v obci Zohor

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Zohor

3.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Ponukame do dlhodobého prenájmu krasný 3 izbový rodinný dom

Reality Topoľčany

Rodinný dom | - | 160 m²

Ponúkame Vám na prenájom vblízkosti centra krasný rodinný dom. Plocha: úžitková 160m2. Vybaveni

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na prenájom Topoľčany

900 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Skladovacie kontajnery na prenájom - 83 m3, Bory

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Skladový objekt | Bory | 29 m²

Ponúkame Vám na prenájom nové lodné kontajnery s objemom 83,5 m3 (rozmery: š 2,4 x d 12 x v 2,9

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

190 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

NOVOSTAVBA - Rodinné domy 4 izb. v obci Gaboltov okr. Bardejov

Reality Gaboltov

Rodinný dom | Gaboltov | 121 m²

KING REAL Bardejov exkluzívne ponúka na predaj nový projekt 2 rodinných domov v centre obce Gab

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Gaboltov

199,900 € 1652 €/m²

Kancelárie v nižšom štandarde - rôzne výmery, Kukučínova ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Kukučínova | 17.72 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárie v rôznych výmerách v 3 poschodovej budove v skladovo-admini

Publikované: 20.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

4.7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na predaj pozemok v obci Čechy.

Reality Čechy

Pozemok pre bytovú výstavbu | - | 1,288 m²

🌿 Realitná kancelária KING REAL ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok 1288 m² v pokojnej

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Čechy

28,000 € 22 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Investičný stavebný pozemok - Krásna

Reality Košice-Krásna

Pozemok pre rodinné domy | Na Hore | 1,033 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj stavebný pozemok v Košiciach - Krásna. Pozemok sa nachádza v

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Krásna

79,990 € 77 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Stavebný pozemok v obci Mlynica, okr. Poprad

Reality Mlynica

Pozemok pre rodinné domy | - | 602 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj stavebný pozemok v obci Mlynica s výhľadom na Tatry. Pozemok

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Mlynica

110,000 € 183 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívna ponuka: Pozemky v Záhradnom-strategická lokalita!

Reality Záhradné

Iný stavebný pozemok | Záhradné | 3,562 m²

Hľadáte ideálne miesto pre rozšírenie Vášho podnikania alebo novú investičnú príležitosť? Ponú

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Záhradné

176,000 € 49 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

🏢 EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | KOMPLEX V GALANTE 🏢

Reality Galanta

Polyfunkčný objekt | 400 m²

🏢 EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | OBCHODNO-ADMINISTRATÍVNY KOMPLEX V GALANTE – POZEMOK 1 789 m² 🏢 Ponúk

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Galanta

1,200,000 € 3000 €/m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | POZEMOK 1 043 m² – CENTRUM OBCE 🌟

Reality Ružindol

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 1,043 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | KRÁSNY POZEMOK 1 043 m² – CENTRUM OBCE 🌟 Ponúkame na predaj atraktívny

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Ružindol

129,990 € 125 €/m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | STAVEBNÝ POZEMOK 952 m² 🌳

Reality Biely Kostol

Pozemok pre rodinné domy | Vysoká | 952 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | STAVEBNÝ POZEMOK 952 m² – PRIPRAVENÉ IS 🌳 Ponúkame na predaj slnečný st

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Biely Kostol

169,990 € 179 €/m²

Na predaj novostavba 3 izb.bungalovu, Trávnica.

Reality Trávnica

Rodinný dom | Bočná | 100 m²

Fotky sú dôležitou súčasťou predaja nehnuteľnosti, ale stáva sa, že pri obhliadke záujemci pove

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Trávnica

189,000 € 1890 €/m²

Sklad pre mestskú logistiku a ľahkú výrobu na prenájom - 1.879 m2, Staviteľská ul.

Reality Bratislava-Rača

Skladový objekt | Staviteľská | 1,877 m²

Ponúkame na prenájom skladovo-výrobné priestory s administratívnym a sociálnym zázemím, spĺňajú

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Sklad pre mestskú logistiku a ľahkú výrobu na prenájom - 817 m2, Staviteľská ul.

Reality Bratislava-Rača

Skladový objekt | Staviteľská | 817 m²

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

6.65 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Sklad pre mestskú logistiku a ľahkú výrobu na prenájom - 1.012 m2, Staviteľská ul.

Reality Bratislava-Rača

Skladový objekt | Staviteľská | 1,012 m²

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

6.65 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kancelárske priestory vo Westend Tower na prenájom - od 14 m2, ul. Dúbravská cesta.

Reality Bratislava-Karlova Ves

Kancelárie, administratívne priestory | Dúbravská cesta | 14 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v rôznych výmerách už od 14 m2 až po prenájom vä

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Karlova Ves

11.25 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Kancelárie v centre mesta na prenájom - od 20 m2, ul. Námestie SNP.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie SNP | 20 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory s výmerami od 18 m2 do 353 m2 v zrekonštruovanej

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

12 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Rodinný dom Prešov, Šidlovec s veľkou záhradou na predaj

Reality Prešov

Rodinný dom | Dúbravská 58 | 300 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj rodinný dom v Prešove, časť Šidlovec, ul. Dúbravská 58 s obr

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Prešov

295,000 € 983 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Stavebné pozemky na predaj v obci Ortuťová, okr. Bardejov

Reality Ortuťová

Pozemok pre rodinné domy | Ortuťová | 1,211 m²

KING REAL exkluzívne ponúka na predaj stavebné pozemky v intraviláne obce Ortuťová, ktorá je vz

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Ortuťová

40,000 € 33 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Hľadám pre klienta 3-izbový byt v Šuranoch

Reality Šurany

3 izbový byt | - | 70 m²

🏠 PRE KLIENTA HĽADÁM 3-IZBOVÝ BYT V ŠURANOCH 🏠 Pre konkrétneho klienta hľadám 3-izbový byt

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na kúpa Šurany

Cena na vyžiadanie

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Rodinné domy na predaj (23063)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality v Martine (769)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie