Ponúkame na predaj pozemok v rekreačnej oblasti v Lipovciach.

Reality Lipovce

Rekreačný pozemok | x | 4,000 m²

Ponúkame na predaj pozemok cca 4000m2 na okraji obce Lipovce v rekreačnej oblasti vzdialená 27

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Lipovce

99,000 € 25 €/m²

Ponúkame na predaj pozemok so stav. povolením v Záp. Tatrách

Reality Habovka

Pozemok pre rodinné domy | Blatná | 0 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v Západných Tatrách v obci Habovka pri Zuberci v novovytvorenej

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Habovka

92,250 €

Priestranný 3-izbový byt s balkonom – Nové Zámky

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Nábrežná | 73 m²

Len u nás ! Realitná kancelária VASSE Reality ponúka na predaj 3-izbový byt nachádzajúci sa v t

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

121,000 € 1658 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

4i dom po rekonštrukcii Bystrá Nízke Tatry

Reality Bystrá

Rodinný dom | - | 150 m²

Priestranný 4i dom sa nachádza na hranici Národného parku Nízke Tatry, v poslednej dedinke pod

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Bystrá

247,000 € 1647 €/m²

Kovácsvágás - 3 izbový rodinný dom, stodola pod lesom

Reality Kovácsvágás

Rodinný dom | Maďarsko | Kovácsvágás | Kovácsvágás

GEMINIBROKER vám ponúka na predaj v obci Kovácsvágás túto nádhernú 3 izbovú chalupu, postavenú

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Kovácsvágás

39,500 € 198 €/m²

Exkluzívna ponuka: Pozemky v Záhradnom-strategická lokalita!

Reality Záhradné

Iný stavebný pozemok | Záhradné | 3,562 m²

Hľadáte ideálne miesto pre rozšírenie Vášho podnikania alebo novú investičnú príležitosť? Ponú

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Záhradné

176,000 € 49 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok v obci Chmeľová

Reality Chmeľová

Pozemok pre rodinné domy | - | 735 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Chmeľova. Výmera: 735 m² Rozmery: 11 x 65 m Typ p

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Chmeľová

Cena dohodou

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | STAVEBNÝ POZEMOK 952 m² 🌳

Reality Biely Kostol

Pozemok pre rodinné domy | Vysoká | 952 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | STAVEBNÝ POZEMOK 952 m² – PRIPRAVENÉ IS 🌳 Ponúkame na predaj slnečný st

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Biely Kostol

169,990 € 179 €/m²

Zaujímavý stavebný pozemok pre RD, Chatku, Mobilný dom a pod... v obci Mošurov, 702m2, okr Prešov,

Reality Mošurov

Pozemok pre rodinné domy | 702 m²

Realitná kancelária AVLAS REALITY s.r.o., Vám ponúka so súhlasom majiteľa na predaj zaujímavý

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Mošurov

28,500 € 41 €/m²

Slnečný pozemok na začiatku obce VARHAŇOVCE 1314m2

Reality Varhaňovce

Pozemok pre rodinné domy | 1,314 m²

AVLAS REALITY s.r.o., Vám ponúka so súhlasom majiteľa na predaj slnečný pozemok na začiatku obc

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Varhaňovce

79,990 € 61 €/m²

Krásny pozemok 650m2 pri lese akurát na chatu!

Reality Bratislava-Lamač

Pozemok pre rodinné domy | Cesta na Klanec | 650 m²

Krásny pozemok 650m2 akurát na chatu! Kód územia 1203 Chata a rekreácia + Krásny lesné prost

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

100,000 € 154 €/m²

Predaj 3 izbového bytu v prevedení ŠTANDARD s garážovým státim, so 100m2 predzáhradou, el. vonkajšie žalúzie, podlahové kúrenie klimatizácia

Reality Slovenský Grob

3 izbový byt | Dúhova | 77.11 m²

Predaj 3 izbového bytu v prevedení ŠTANDARD s garážovým státim, so 100m2 predzáhradou, el. von

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

279,000 € 3618 €/m²

Stavebný pozemok v obci Záhradné

Reality Záhradné

Pozemok pre rodinné domy | 940 m²

Stavebný pozemok v obci Záhradné Vám ponúka na predaj realitná kancelária AVLAS REALITY. Záhra

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Záhradné

85,000 € 90 €/m²

Pozemok v meste Giraltovce

Reality Giraltovce

Pozemok pre rodinné domy | Družstevná | 1,236 m²

Veľký pozemok v meste Giraltovce Vám ponúka na predaj realitná kancelária AVLAS REALITY. Giral

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Giraltovce

104,990 € 85 €/m²

Obchodno-skladové priestory na okraji Trnavy s vlastným parkovaním

Reality Trnava

Obchodné priestory | Trstínska cesta | 1,225 m²

ASGARD home reality exkluzívne ponúka na prenájom obchodno-skladové priestory na Trstínskej ces

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

Cena dohodou

INVESTIČNÝ POZEMOK V OBCI ŠIROKÉ

Reality Široké

Orná pôda | 1,360 m²

Ponúkame na predaj 2 veľké investičné pozemky s krásnym výhľadom v obci Široké nachádzajúcej sa

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Široké

40 €/m2 40 €/m2

Ponúkame na predaj rodinný dom v meste Kolárovo

Reality Kolárovo

Rodinný dom | . | 221 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj rodinný dom v meste Kolárovo. Rozloha domu je 135 m2,

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

119,990 € 543 €/m²

Kompletná rekonštrukcia - 2 izbový byt

Reality Martin

2 izbový byt | - | 60 m²

EXKLUZÍVNE | 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, Martin – stred Ponúkame na predaj štýlo

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Martin

160,000 € 2667 €/m²

Obchodný priestor, sklad, výrobná dielňa 294 m2 (rampa s nájazdom)

Reality Košice-Sever

Skladový objekt | - | 294 m²

Na prenájom obchodno skladový priestor vo viacúčelovej hale o celkovej výmere 294 m2 v priemyse

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Košice-Sever

2,399 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Záhrada 451 m2 Myslava smer Nižný Klátov, časť Grúby

Reality Nižný Klátov

Záhrada | Grúby | 451 m²

Ponúkame na predaj svahovitú záhradu vo vyhľadávanej lokalite v katastrálnom území obce Nižný K

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nižný Klátov

24,990 € 55 €/m²

Obchodný priestor s oknami na ulicu 50 m2 prízemie, ul. Kováčska

Reality Košice-Staré Mesto

Obchodné priestory | Kováčska | 50 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor na prízemí o výmere 50 m2, Staré mesto. Priestor využit

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

850 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Ponúkame na predaj pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu v Nedede

Reality Neded

Pozemok pre rodinné domy | . | 557 m²

Heaven reality ponúka na predaj pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu v Nedede. Rozloha: 5

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Neded

31,990 € 57 €/m²

Útulná 4i chata v lesnom prostredí Mýto p. Ďumbierom Nízke Tatry

Reality Mýto pod Ďumbierom

Chalupa, rekreačný domček | - | 130 m²

Chata sa nachádza na úpätí Národného parku Nízke Tatry pod najvyšším vrcholom Nízkych Tatier, p

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Mýto pod Ďumbierom

349,000 € 2685 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

🏢 EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | KOMPLEX V GALANTE 🏢

Reality Galanta

Polyfunkčný objekt | 400 m²

🏢 EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | OBCHODNO-ADMINISTRATÍVNY KOMPLEX V GALANTE – POZEMOK 1 789 m² 🏢 Ponúk

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Galanta

1,200,000 € 3000 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Rodinné domy na predaj (23063)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie