🏢 EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | KOMPLEX V GALANTE 🏢

Reality Galanta

Polyfunkčný objekt | 400 m²

🏢 EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | OBCHODNO-ADMINISTRATÍVNY KOMPLEX V GALANTE – POZEMOK 1 789 m² 🏢 Ponúk

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Galanta

1,200,000 € 3000 €/m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | POZEMOK 1 043 m² – CENTRUM OBCE 🌟

Reality Ružindol

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 1,043 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | KRÁSNY POZEMOK 1 043 m² – CENTRUM OBCE 🌟 Ponúkame na predaj atraktívny

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Ružindol

129,990 € 125 €/m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | STAVEBNÝ POZEMOK 952 m² 🌳

Reality Biely Kostol

Pozemok pre rodinné domy | Vysoká | 952 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | STAVEBNÝ POZEMOK 952 m² – PRIPRAVENÉ IS 🌳 Ponúkame na predaj slnečný st

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Biely Kostol

169,990 € 179 €/m²

Na predaj novostavba 3 izb.bungalovu, Trávnica.

Reality Trávnica

Rodinný dom | Bočná | 100 m²

Fotky sú dôležitou súčasťou predaja nehnuteľnosti, ale stáva sa, že pri obhliadke záujemci pove

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Trávnica

189,000 € 1890 €/m²

Sklad pre mestskú logistiku a ľahkú výrobu na prenájom - 1.879 m2, Staviteľská ul.

Reality Bratislava-Rača

Skladový objekt | Staviteľská | 1,877 m²

Ponúkame na prenájom skladovo-výrobné priestory s administratívnym a sociálnym zázemím, spĺňajú

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Sklad pre mestskú logistiku a ľahkú výrobu na prenájom - 817 m2, Staviteľská ul.

Reality Bratislava-Rača

Skladový objekt | Staviteľská | 817 m²

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

6.65 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Sklad pre mestskú logistiku a ľahkú výrobu na prenájom - 1.012 m2, Staviteľská ul.

Reality Bratislava-Rača

Skladový objekt | Staviteľská | 1,012 m²

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

6.65 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kancelárske priestory vo Westend Tower na prenájom - od 14 m2, ul. Dúbravská cesta.

Reality Bratislava-Karlova Ves

Kancelárie, administratívne priestory | Dúbravská cesta | 14 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v rôznych výmerách už od 14 m2 až po prenájom vä

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Karlova Ves

11.25 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Kancelárie v centre mesta na prenájom - od 20 m2, ul. Námestie SNP.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie SNP | 20 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory s výmerami od 18 m2 do 353 m2 v zrekonštruovanej

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

12 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Rodinný dom Prešov, Šidlovec s veľkou záhradou na predaj

Reality Prešov

Rodinný dom | Dúbravská 58 | 300 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj rodinný dom v Prešove, časť Šidlovec, ul. Dúbravská 58 s obr

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Prešov

295,000 € 983 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Stavebné pozemky na predaj v obci Ortuťová, okr. Bardejov

Reality Ortuťová

Pozemok pre rodinné domy | Ortuťová | 1,211 m²

KING REAL exkluzívne ponúka na predaj stavebné pozemky v intraviláne obce Ortuťová, ktorá je vz

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Ortuťová

40,000 € 33 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Hľadám pre klienta 3-izbový byt v Šuranoch

Reality Šurany

3 izbový byt | - | 70 m²

🏠 PRE KLIENTA HĽADÁM 3-IZBOVÝ BYT V ŠURANOCH 🏠 Pre konkrétneho klienta hľadám 3-izbový byt

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na kúpa Šurany

Cena na vyžiadanie

Predám zabehnutú reštauráciu v Banskej Štiavnici.

Reality Banská Štiavnica

Reštauračné priestory | Štiavnická | 170 m²

Ponúkame Vám na predaj zariadenú reštauráciu Banská Štiavnica, Štiavnická. Plocha: úžitková 170

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na predaj Banská Štiavnica

1 € 0 €/m²

Skladovací priestor na prenájom - 100 m2, Kopčianska ul.

Reality Bratislava-Petržalka

Skladový objekt | Kopčianska | 100 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladový priestor (skladovacia kója) o celkovej výmere 100 m2 s možnos

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Petržalka

7.6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

3i dom s veľkým pozemkom v príjemnom prostredí - Vajnory

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | Koncová | 158 m²

Realitná kancelária FinProfit REAL v exkluzívnom zastúpení klienta, Vám ponúka na predaj príjem

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

450,000 € 2848 €/m²

Apartmány PREMIER FORT BEACH v letovisku Svaty Vlas v Bulharsku - NA SPLÁTKY

Reality Bulharsko

1 izbový byt | Bulharsko

KING REAL ponúka na predaj apartmány aj NA SPLÁTKY v komplexe Premier Fort Beach priamo na pláž

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

105,000 € 2386 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Skladový priestor na prenájom - 361 m2, ul. Na Pántoch

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | Na Pántoch | 361 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladový priestor o výmere 361 m2 v skladovo-distribučnom areáli na ul

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

4.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Skladové priestory s možnosťou delenia - 360 m2-1.800 m2, ul. Na Pántoch

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | Na Pántoch | 360 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladový priestor o celkovej výmere 1.800 m2 s možnosťou rozdelenia na

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

4.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kancelárie s umývadlom na prenájom - od 13 m2, Nádražná ul.

Reality Ivanka pri Dunaji

Kancelárie, administratívne priestory | Nádražná | 13 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v rôznych výmerách už od 13 m², situované v 3-podlaž

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Ivanka pri Dunaji

11 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Stavebný pozemok s krásnym výhľadom v obci Rokytov okr. Bardejov

Reality Rokytov

Pozemok pre rodinné domy | - | 524 m²

KING REAL exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Rokytov v okrese Bardejov. Pozemo

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Rokytov

23,000 € 44 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

SLNEČNÝ 4- IZBOVÝ BYT NA PREDAJ NOVÉ ZÁMKY

Reality Nové Zámky

4 izbový byt | - | 94 m²

Ján Komora. z KING REAL ponúka exkluzívne na predaj kompletne zrekonštruovaný 4-izb. byt s bal

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

195,000 € 2074 €/m²

Stavebný pozemok, Komárov

Reality Komárov

Pozemok pre bytovú výstavbu | Komárov | 802 m²

🏡 Na predaj – nádherný stavebný pozemok, Komárov pri Bardejove (802 m²) Ponúkame na predaj sln

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Komárov

82,990 € 103 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3-IZB. RD S GARÁŽOU A POZEMKOM 1884 m2, BORŠA

Reality Borša

Rodinný dom | Hlavná | 100 m²

LCF Real Vám ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení útulný 3 - izbový rodinný dom s garážou a

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Borša

59,990 € 600 €/m²

ZABEHNUTÝ AUTOSERVIS NA ODSTÚPENIE, KOŠICE - JUH

Reality Košice-Juh

Skladový objekt | Rastislavova | 108 m²

LCF Real ponúka na odstúpenie v exkluzívnom zastúpení zabehnutý kompletný Autoservis v Mestkej

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Košice-Juh

875 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23063)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Upresniť hľadanie