DOLNÉ VESTENICE- Komerčný objekt / skladovacie priestory/ výmera 165 m2

Reality Dolné Vestenice

Objekt pre obchod | - | 165 m²

Ponúkame Vám na prenájom komerčný objekt vhodný na skladovanie v obci Dolné Vestenice. Samotný

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Dolné Vestenice

3.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Nové haly pre skladovanie a výrobu na prenájom

Reality Vráble

Priestor pre výrobu | - | 3,600 m²

Ponúkame Vám na prenájom novostavby výrobno - skladovacích objektov v meste Vráble. Objekty sú

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Vráble

Cena dohodou

Administratívne priestory v Nitre na prenájom

Reality Nitra

Kancelárie, administratívne priestory | - | 75.56 m²

Ponúkame Vám na prenájom administratívne priestory o celkovej výmere 75,56 m2. Priestory tvoria

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

750 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

NA PREDAJ - 3- izbový byt v Piešťanoch na ulici A.Hlinku

Reality Piešťany

3 izbový byt | - | 79 m²

*** WFM REALITY *** Vám ponúka na predaj čiastočne rekonštruovaný 3-izbový byt, ktorý sa nachá

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Piešťany

159,900 € 2024 €/m²

Priemyselný pozemok v Nitre na prenájom

Reality Nitra

Komerčná zóna | Novozámocká | 1,057 m²

Ponúkame Vám na prenájom priemyselný pozemok v Nitre, časti Dolné Krškany. Pozemok má plochu 10

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na prenájom Nitra

Cena dohodou

NA PREDAJ – STAVEBNÝ POZEMOK | OMŠENIE | ZNÍŽENÁ CENA

Reality Omšenie

Pozemok pre rodinné domy | - | 861 m²

NA PREDAJ – STAVEBNÝ POZEMOK V POKOJNEJ A PERSPEKTÍVNEJ LOKALITE WFM Reality ponúka na predaj

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Omšenie

1 € 0 €/m²

Rezervované - zrekonštruovaný 1-izbový byt – Trenčín, Sihoť

Reality Trenčín

1 izbový byt | - | 38 m²

🏡 Na predaj zrekonštruovaný 1-izbový byt s výhľadom na Trenčiansky hrad – Trenčín, Sihoť (pri u

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčín

96,000 € 2526 €/m²

REZERVOVANÝ - RealityDS - Predaj pozemku - záhrady 789 m2, Štvrtok na Ostrove

Reality Štvrtok na Ostrove

Pozemok pre rodinné domy | - | 789 m²

RK RealityDS Vám ponúka na predaj pozemok o rozlohe 789 m2, na liste vlastníctva vedený ako záh

Publikované: 11.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Štvrtok na Ostrove

69,000 € 87 €/m²

ROZHANOVCE - lukratívny Stavebný poz. komplet siete 758 m2

Reality Rozhanovce

Pozemok pre rodinné domy | - | 758 m²

Realitná kancelária MH Real Vám ponúka na predaj lukratívny Stavebný pozemok v obci Rozhanovce.

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Rozhanovce

180,000 € 237 €/m²

VAJKOVCE - pozemky v blízkosti Košíc

Reality Vajkovce

Pozemok pre rodinné domy | - | 533 m²

MH Real Vám ponúka na predaj pekné, rovinaté pozemky v obci Vajkovce, iba 10 km od Košíc a 3 km

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Vajkovce

54,060 € 101 €/m²

VAJKOVCE - pekný stavebný pozemok o výmere 898 m²

Reality Vajkovce

Pozemok pre rodinné domy | - | 898 m²

Realitná kancelária MH Real Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Vajkovce, iba 10 km od

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Vajkovce

167,000 € 186 €/m²

STROMOVÁ - Staré Mesto prenájom radová garáž 17 m2

Reality Košice-Staré Mesto

Garáž | Stromová | 17 m²

Ponúkame Vám na prenájom radovú garáž s možnosťou dlhodobého prenájmu na ulici Stromová - mests

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Košice-Staré Mesto

100 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Predaj Bytov - DUNAJSKÁ STREDA - JÚLIUSA LÖRINCZA

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Júliusa Lörincza | 38.63 m²

Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. VÁM

Publikované: 14.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

113,000 € 2274 €/m²

Na predaj investičný pozemok na výstavbu - BERNOLÁKOVO

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | Antona Bernoláka | 5,091 m²

Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. Ponú

Publikované: 01.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

534,555 € 105 €/m²

3-izbový byt s loggiou a podlahovým kúrením – Bratislava, Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Na Revíne | 72 m²

MARLICK PROPERTY vám dáva do ponuky na prenájom priestranný, kompletne zariadený 3-izbový byt s

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

750 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

VÝNIMOČNÁ INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ POD TATRAMI

Reality Poprad

Rodinný dom | - | 518 m²

Luxusná rodinná vila ako úspešne fungujúci penzión v obci Nová Lesná Predstavujeme Vám jedineč

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Poprad

Cena dohodou

EXKLUZÍVNE Stavebný pozemok, 916m2, Novoveská Huta

Reality Spišská Nová Ves

Pozemok pre rodinné domy | - | 916 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu, časť Novoveská Huta, S

Publikované: 01.02.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Spišská Nová Ves

97,000 € 106 €/m²

Chata pri Lese Dubina V.

Reality Hranovnica

Chalupa, rekreačný domček | - | 25 m²

Ponukam Chatu pre záhradníckeho nadšenca – miesto pre relax a harmóniu s prírodou v absolutnom

Publikované: 22.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hranovnica

Cena dohodou

✨ PRIESTRANNÝ 4-IZBOVÝ BYT S VEĽKÝM POTENCIÁLOM – POPRAD, UL. PARTIZÁNSKA ✨

Reality Poprad

4 izbový byt | Partizánska | 77 m²

Hľadáte bývanie, ktoré si môžete pretvoriť presne podľa svojich predstáv? Alebo výhodnú investi

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

Prenájom priestorov, centrum, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

Administratívny objekt | Letná | 86 m²

Ponúkame na prenájom priestory, centrum, Spišská Nová Ves. Priestory sú priamo v centre mesta v

Publikované: 01.02.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Spišská Nová Ves

590 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Prenájom obchodných priestorov, 268m2, Letná ulica, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

Obchodné priestory | Letná | 268 m²

Exkluzívne ponúkame na prenájom prevádzkové, obchodné alebo kancelárske priestory, Letná ulica,

Publikované: 01.02.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Spišská Nová Ves

Cena dohodou

Rodinný dom s pozemkom v Nitre - Kynek, na predaj

Reality Nitra

Rodinný dom | Ovocinárska | 137 m²

Na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom – Nitra, Kynek (Ovocinárska ulica) Ponúkame Vám na pre

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Nitra

115,000 € 839 €/m²

Priestranný 3-izbový byt s balkónom v Poprade Juh 3

Reality Poprad

3 izbový byt | Záborskeho | 65.23 m²

Realitná kancelária Centrumreal Vám exkluzívne ponúka slnečný a priestranný 3-izbový byt s balk

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

165,000 € 2530 €/m²

Celé poschodie s kanceláriami v centre Nitry na prenájom

Reality Nitra

Kancelárie, administratívne priestory | Centrum | 370 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory s celkovou plochou 370,60 m2. V ponuke je celé p

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

Cena dohodou

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Rodinné domy na predaj (23061)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie