EXKLUZÍVNE Rodinný dom, 2 bytové jednotky, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

Rodinný dom | - | 214 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj rodinný dom s možnosťou polyfunkcie, širšie centrum, Spišská Nová

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Spišská Nová Ves

270,000 € 1262 €/m²

Výrobná hala so zázemím v Nitre na prenájom

Reality Nitra

Priestor pre výrobu | - | 700 m²

Na prenájom výrobná hala so zázemím v stráženom areáli – Nitra, pri R1 Ponúkame Vám na prenájo

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

4.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na predaj 4-izbový rodinný dom, Štitáre

Reality Štitáre

Rodinný dom | Štitáre | 100 m²

Koval Reality Vám ponúkajú na predaj moderne riešenú novostavbu 4-izbového rodinného domu nachá

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Štitáre

229,000 € 2290 €/m²

Na predaj pozemky v Priemyselnom parku Nitra – Sever (Možnosť prispôsobiť plochu)

Reality Nitra

Komerčná zóna | - | 5,000 m²

Na predaj pozemky v Priemyselnom parku Nitra – Sever Ponúkame Vám na predaj atraktívne stavebn

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

Cena dohodou

4-izbový zariadený mezonet v Nitre na prenájom

Reality Nitra

4 izbový byt | Južná | 95 m²

Ponúkame Vám na prenájom kompletne zariadený a vybavený 4-izbový mezonetový byt, v exkluzívnej

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Nitra

1,150 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Exkluzívne novostavba rodinný dom - dvojdom, Spišské Podhradie

Reality Spišské Podhradie

Rodinný dom | Kúpeľňá | 102.5 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu typu dvojdom v meste Spišské Podhradie.

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Spišské Podhradie

225,500 € 2060 €/m²

PREDANÉ | NEWDAY | priestranný 4-izbový byt s lodžiou | 90 m² | Dubnica nad Váhom – Centrum II.

Reality Dubnica nad Váhom

4 izbový byt | Centrum II. | 90 m²

✨ NEWDAY Reality Vám ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Centrum

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

184,800 € 2053 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

2izbový výnimočný byt s veľkou predzáhradkou

Reality Most pri Bratislave

2 izbový byt | M.R.Štefánika | 63 m²

MARLICK PROPERTY vám ponúka veľkorysý 2-izbový byt o výmere 63 m² s krásnou predzáhradkou (33 m

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Most pri Bratislave

229,000 € 3635 €/m²

Prenájom skladových priestorov v dvoch objektoch

Reality Trnava

Skladový objekt | Pri Kalvárii | 3,800 m²

MARLICK PROPERTY vám ponúka na prenájom skladové priestory Pri Kalvárii v Trnave. V prvom obj

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Trnava

7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

stavebný pozemok 10km od Košíc (Rozhanovce)

Reality Rozhanovce

Pozemok pre rodinné domy | - | 758 m²

Čím je táto parcela výnimočná?- pripravený stavebný pozemok so sieťami- 758m2 obklopených krásn

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Rozhanovce

180,000 € 237 €/m²

Garáž na predaj 17m2, Lomená, Košice-Staré Mesto

Reality Košice-Staré Mesto

Garáž | - | 17 m²

🚗 Na predaj: Garáž na skvelej adrese – Lomená ulica, Košice – Staré MestoHľadáte vlastný parkov

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Košice-Staré Mesto

34,000 € 2000 €/m²

Pekný stavebný pozemok 900 m2 - Nitra

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Pri lese | 900 m²

Koval reality vám ponúkajú na predaj pekný stavebný pozemok v žiadanej lokalite mesta Nitra - P

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

78,000 € 87 €/m²

Komerčné priestory vhodné ako kancelárie, predajňa, sklad, prevádzka služieb

Reality Pezinok

Obchodné priestory | Moyzesova | 34 m²

Ponúkame na prenájom komerčný priestor o výmere 33,4 m2 vhodný na viaceré účely ako sklad, kanc

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Pezinok

400 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

4 izbový rodinný dom - Nový Cabaj, Nitra

Reality Cabaj-Čápor

Rodinný dom | Nový Cabaj | 126 m²

Koval reality vám exkluzívne ponúkajú na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v lokalite Nový Cab

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Cabaj-Čápor

310,000 € 2460 €/m²

4-izbový dvojdom, Kynek, Nitra

Reality Nitra

Rodinný dom | Kynek | 160 m²

Ponúkame Vám na predaj polovicu dvojdomu v stave holodom na Kyneku v Nitre. Rodinný dom sa rozp

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Nitra

244,000 € 1525 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Pozemok s celkovou výmerou 2949 m2 v kat. území obce Kaluža

Reality Kaluža

Pozemok pre bytovú výstavbu | Kaluža | 0 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v katastrálnom území obce Kaluža pozemok sa nachádza mimo za

Publikované: 11.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Kaluža

72,900 €

Pozemok v priemyselnej zóne 3696 m2 - Leopoldov

Reality Leopoldov

Priemyselná zóna | Trnavská cesta | 3,696 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v priemyselnej zóne v meste Leopoldov. Pozemok je rovinatý, má n

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Leopoldov

186,104 € 50 €/m²

Na prenájom kancelárie v blízkom centre mesta od 10m2 do 35m2, Nitra

Reality Nitra

Administratívny objekt | - | 20 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v Nitre. Nachádzajú sa na prízemí, 1. a 2. posch

Publikované: 03.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Nitra

9 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac

Orná pôda, Kvetoslavov

Reality Kvetoslavov

Orná pôda | orná pôda | 39,769 m²

Ponúkame Vám na predaj podiel na pozemkoch v katastrálnom území Kvetoslavov. Na obrázku sú ozna

Publikované: 03.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Kvetoslavov

206,793 € 5 €/m²

Na predaj parkovacie státie pre karavan – BA, Polianky

Reality Bratislava-Dúbravka

Garáž | Polianky | 29.75 m²

Spoločnosť RECARE – Reality Care ponúka na predaj pozemok - parkovacie státie pre karavan s roz

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Dúbravka

18,900 € 635 €/m²

HORNÉ NAŠTICE - Priestranný 3-izbový byt s balkónom / 74 m2

Reality Horné Naštice

3 izbový byt | - | 74 m²

Ponúkame na predaj slnečný 3-izbový byt s úžitkovou plochou 74 m², ktorý predstavuje ideálnu pr

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Horné Naštice

85,000 € 1149 €/m²

EXKLUZÍVNE Rodinný dom, širšie centrum, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

Rodinný dom | - | 205 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj rodinný dom, širšie centrum, Spišská Nová Ves. Nehnuteľnosť je po

Publikované: 18.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Spišská Nová Ves

199,000 € 1156 €/m²

EXKLUZÍVNE 3i byt 113,09m2 s terasou, parkovaním, Nov. Huta

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | Novoveská Huta | 113.09 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 3 izbový byt s terasou a parkovaním priamo pred bytovým domom v n

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

199,000 € 1760 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rekreačný pozemok Bardejov

Reality Bardejov

Rekreačný pozemok | Šibeňa hora | 2,726 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj rekreačný pozemok na Šibenej hore v Bardejove. Pozemok sa nac

Publikované: 16.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Bardejov

17,000 € 6 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Rodinné domy na predaj (23061)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie