NEWDAY | NA PREDAJ lukratívny stavebný pozemok | občianska vybavnosť, výroba, sklady... | Dubnica nad Váhom | 14 011 m2

Reality Dubnica nad Váhom

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Obrancov mieru | 14,011 m²

NEWDAY Reality pripravuje do ponuky NA PREDAJ lukratívny stavebný pozemok o rozlohe 14 011 m2 n

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Dubnica nad Váhom

Cena na vyžiadanie

NOVÁ CENA _rekreačný dom_ 3 iz. _komplet rekonšt._Rakaca

Reality Szalonna

Chalupa, rekreačný domček | Maďarsko | Szalonna | Napsugár utca

NOVÁ CENA! 3D + VIDEO. Vstúpne do raja na zemi v lokalite zasadenej do nádhernej prírodnej scen

Publikované: 31.03.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Szalonna

89,000 € 1597 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Stavebný pozemok v obci Jahodná

Reality Jahodná

Pozemok pre rodinné domy | Mlynská | 600 m²

Realitná spoločnosť Solídne bývanie spol. s.r.o. Vám punúka na predaj pozemok v obci Jahodná.

Publikované: 20.03.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Jahodná

83,000 € 138 €/m²

Prenájom 2 izb. byt Nobelova, Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Nobelova | 47 m²

Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. Ponú

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

650 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Stavebné pozemky so sieťami - Nitra, Zobor

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Zobor | 466 m²

Koval reality vám ponúkajú na predaj dva stavebné pozemky s právoplatným stavebným povolením na

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

97,500 € 209 €/m²

Štýlová chata na celoročné bývanie, rekreačná oblasť Lúč

Reality Vinné

Chalupa, rekreačný domček | - | 100 m²

Ponúkame Vám na predaj modernú a štýlovú novostavbu rekreačnej chaty v obľúbenej rekreačnej obl

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Vinné

245,000 € 2450 €/m²

Prenájom 2 izb. bytu , Vlčie hrdlo, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Vlčie hrdlo | 48 m²

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

580 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Dvojpodlažná chata- záhradkárska oblasť Bogdanky, Klokočov

Reality Klokočov

Chalupa, rekreačný domček | - | 34 m²

Ponúkame Vám na predaj dvojpodlažnú chatu v záhradkárskej oblasti Bodganky- Klokočov. Ideálne m

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Klokočov

45,000 € 1324 €/m²

4-izbový byt s charakterom domu - skolaudované, Senec

Reality Senec

4 izbový byt | Senec - Kráľová pri Senci | 121 m²

4-izbový byt s tepelným čerpadlom, SKOLAUDOVANÉ, Kráľová pri Senci ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE: Celkov

Publikované: 06.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Senec

254,900 € 1975 €/m²

Exkluzívne na predaj, rodinný dom, obec Harichovce, okres Spišská Nová Ves

Reality Harichovce

Rodinný dom | - | 151.7 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu, obec Harichovce, okres Spišská Nová Ve

Publikované: 01.02.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Harichovce

325,000 € 2142 €/m²

2 izbový byt s parkovaním, Kráľová pri Senci, novostavba

Reality Kráľová pri Senci

2 izbový byt | Športová | 58 m²

Moderný 2-izbový byt s vlastným parkovacím miestom v cene bytu. Projekt Nova Kralova, priamo v

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Kráľová pri Senci

164,900 € 2843 €/m²

NEWDAY | NA PRENÁJOM moderný reprezentatívny dom na podnikanie | 210 m2 rozloha | 505 m2 pozemok | Bezručova - Trenčín

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Bezručova | 210 m²

🏢 NEWDAY Reality Vám ponúka na prenájom moderný nadštandardne zrekonštruovaný rodinný dom s rep

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

Cena na vyžiadanie

Na predaj Dvojgeneračný rodinný dom s dvomi vchodmi 2 a 5 izieb. Mozartova-Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Mozartova | 254 m²

Publikované: 22.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

690,000 € 3268 €/m²

Na predaj stavebný pozemok - Trenčianske Stankovce

Reality Trenčianske Stankovce

Pozemok pre rodinné domy | - | 872 m²

Publikované: 22.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Stankovce

89,000 € 102 €/m²

Predaj 2-izbového bytu - Novostavba Vajnory

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Baničova | 40.1 m²

Publikované: 22.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

179,000 € 4613 €/m²

Vila Devínska s bazénom a wellness

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Rodinný dom | Záhradná | 328 m²

Vila Devínska Predstavuje projekt luxusnej 7-izbovej trojpodlažnej vily s vonkajším bazénom a

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

899,000 € 2741 €/m²

Lukratívna komerčná budova v centre mesta Michalovce

Reality Michalovce

Objekt pre obchod | - | 429.71 m²

Ponúkame Vám na predaj lukratívnu komerčnú budovu nachádzajúcu sa v centre mesta Michalovce. V

Publikované: 07.03.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Michalovce

Cena dohodou

Na predaj 2 izbový byt, Dubnica nad Váhom , 62 m2 , 2 balkóny, Centrum I

Reality Dubnica nad Váhom

2 izbový byt | Centrum I. | 60 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt s výmerou 62 m², nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite Centr

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

121,900 € 2032 €/m²

Na predaj 3 izbový byt, 68 m2, Dubnica nad Váhom, Pod hájom

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | - | 68 m²

Ponúkame na predaj svetlý 3-izbový byt v jednej z najvyhľadávanejších lokalít Dubnice nad Váhom

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

147,000 € 2162 €/m²

Predaj | Exkluzívne - 3 izbový byt v centre Trnavy v projekte CITY RESIDANCE

Reality Trnava

3 izbový byt | Františkánska | 94.33 m²

F-one reality Vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt v jedinečnom projekte CITY RESIDENCE

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trnava

419,000 € 4442 €/m²

P.G's & Co. | Prenajmeme 1 izbový byt v Ružinove na Družicovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Družicová | 47 m²

Realitný agent P.G’s & Co. má na prenájom 1 izbový kompletne zariadený byt v Ružinove, vo výbo

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

550 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

EXKLUZÍVNE rodinný dom, Ferčekovce, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

Rodinný dom | - | 295 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj rodinný dom, Ferčekovce, okres Spišská Nová Ves. Nehnuteľnosť ty

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Spišská Nová Ves

307,000 € 1041 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

P R E D A J polyfunkčný objekt s reštauráciou v Handlovej

Reality Handlová

Reštauračné priestory | - | 817 m²

Predaj polyfunkčný objekt s reštauráciou Handlovej. Reštaurácia pozostáva: na prízemí je vstup

Publikované: 19.02.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na predaj Handlová

260,000 € 318 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Novostavba 4 izb.domu s garážou v Rišňovciach

Reality Rišňovce

Rodinný dom | Salaše | 129 m²

Rich REALITY ponúka: Moderné 4-izbové rodinné domy s garážou – obec Rišňovce (Salaše) Rišňovce,

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Rišňovce

269,700 € 2091 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality v Martine (768)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23056)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Upresniť hľadanie