Prenájom priestorov, centrum, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

Administratívny objekt | Letná | 86 m²

Ponúkame na prenájom priestory, centrum, Spišská Nová Ves. Priestory sú priamo v centre mesta v

Publikované: 01.02.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Spišská Nová Ves

590 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Prenájom obchodných priestorov, 268m2, Letná ulica, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

Obchodné priestory | Letná | 268 m²

Exkluzívne ponúkame na prenájom prevádzkové, obchodné alebo kancelárske priestory, Letná ulica,

Publikované: 01.02.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Spišská Nová Ves

Cena dohodou

Rodinný dom s pozemkom v Nitre - Kynek, na predaj

Reality Nitra

Rodinný dom | Ovocinárska | 137 m²

Na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom – Nitra, Kynek (Ovocinárska ulica) Ponúkame Vám na pre

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Nitra

115,000 € 839 €/m²

Priestranný 3-izbový byt s balkónom v Poprade Juh 3

Reality Poprad

3 izbový byt | Záborskeho | 65.23 m²

Realitná kancelária Centrumreal Vám exkluzívne ponúka slnečný a priestranný 3-izbový byt s balk

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

165,000 € 2530 €/m²

Celé poschodie s kanceláriami v centre Nitry na prenájom

Reality Nitra

Kancelárie, administratívne priestory | Centrum | 370 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory s celkovou plochou 370,60 m2. V ponuke je celé p

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

Cena dohodou

--REZERVOVANÉ-- Rodinný dom - Dubnica nad Váhom, Štúrova ulica

Reality Dubnica nad Váhom

Rodinný dom | Štúrova | 150 m²

NOVUS Reality ponúka na predaj tehlový rodinný dom v Dubnici nad Váhom na Štúrovej ulici. Dom

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Dubnica nad Váhom

Cena dohodou

NA PRENÁJOM ZREKONŠTRUOVANÝ obchodný priestor pre kancelárie či prevádzku, Nová Dubnica - 124-150 m2

Reality Nová Dubnica

Kancelárie, administratívne priestory | SNP | 150 m²

Ponúkame Vám NA PRENÁJOM presvetlený zrekonštruovaný viacúčelový kancelársky či obchodný priest

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Nová Dubnica

7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

BAČKOVÍK - pozemok so stavebným povolením Pekná lokalita

Reality Bačkovík

Pozemok pre bytovú výstavbu | - | 410 m²

Realitná kancelária MH Real Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Bačkovík. Pekný, rovi

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Bačkovík

54,900 € 134 €/m²

CHRASTNÉ - pozemok na výstavbu Rodinných domov 23801 m²

Reality Chrastné

Pozemok pre rodinné domy | - | 23,801 m²

Realitná kancelária MH Real ponúka na predaj pozemok v obci Chrastné, ideálny pre developerský

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Chrastné

1,716,100 € 72 €/m²

Rezidenčný projekt - NITRA - NOVOSTAVBA

Reality Nitra

2 izbový byt | kmeťová | 36.54 m²

Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. VÁM

Publikované: 24.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Nitra

155,600 € 2734 €/m²

Na predaj: Meštiansky dom v historickom srdci Levoče - investícia do budúcnosti, domov pre vaše sny

Reality Levoča

Rodinný dom | Vysoká | 498 m²

Centrum Real a Katarína Gilbertson Vám ponúka jedinečnú príležitosť stať sa súčasťou histórie

Publikované: 15.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Levoča

Cena dohodou

Rodinný dom v obci Torysky okres Levoča

Reality Torysky

Rodinný dom | Torysky | 94 m²

Centrum Real a Katarína Gilbertson Vám ponúka na predaj rodinný dom v obci Torysky, len 16 km o

Publikované: 15.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Torysky

Cena dohodou

3D PREHLIADKA - ZARIADENÝ MODERNÝ 3izb. MEZONET., ul. LEŠKOVA, STARÉ MESTO

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Leškova | 162 m²

Ponúkam na predaj nadštandardný priestranný mezonetový 3 izb. byt v na ul. Lešková v lukratívne

Publikované: 27.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

820,000 € 5062 €/m²

NA PREDAJ 4izb. rekreačný dom priamo pri golfovom areály PENATI GOLF REZORT

Reality Šajdíkove Humence

Rodinný dom | - | 176.17 m²

Ponúkam na predaj novostavbu 4 – izbového rodinného domu, využiteľného na víkendové aj celoročn

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Šajdíkove Humence

239,000 € 1357 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNE APARTMÁNY V SRDCI VYSOKÝCH TATIER - C004

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | - | 55.28 m²

Hľadáte investičnú príležitosť s dobrým výnosom ? Máme pre Vás exkluzívny apartmán v jedinečno

Publikované: 21.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

579,072 € 10475 €/m²

Predaj pozemku s kontajnerom -skladovanie/parkovanie motorky

Reality Bratislava-Dúbravka

Skladový objekt | Polianky | 8.06 m²

Spoločnosť RECARE – Reality Care ponúka výnimočný predaj pozemku v osobnom vlastníctve + odolný

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Dúbravka

13,800 € 1712 €/m²

Kancelárske priestory na prenájom - Nitra - Chrenová

Reality Nitra

Administratívny objekt | Levická | 290 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v Nitre v časti Chrenová. Klimatizovane priesto

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Nitra

80 €/m2/rok 80 €/m2/rok

PRENÁJOM garsónky s balkónom v blízkosti centra Poprad

Reality Poprad

Garsónka | Mnoheľova | 20 m²

Centrumreal ponúka na prenájom zariadenú garsónku v Poprade na ulici Mnoheľovej. Garsónka sa n

Publikované: 28.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Poprad

320 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Na prenájom kancelária 20 m2 - Nitra

Reality Nitra

Kancelárie, administratívne priestory | Bratislavská | 20 m²

Ponúkame Vám na prenájom kanceláriu 20 m2. Kancelária sa nachádza v administrativnej budove v p

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

170 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Prenájom sprevnenej plochy 1000 m2

Reality Nitra

Priemyselná zóna | Bratislavská | 1,000 m²

Ponúkame Vám na prenájom sprevnenú plochu 1000 m2 na parkovanie v Nitre v časti Mlynarce (ulica

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na prenájom Nitra

6 €/m2/rok 6 €/m2/rok

RealityDS - Predaj 5 izb. rodinného domu, garáže s altánkom na 8 á pozemku, Dunajská Lužná

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | Nová Lipnica | 334 m²

RK RealityDS Vám ponúka na predaj pätizbový, čiastočne podpivničený, jednopodlažný rodinný dom,

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Dunajská Lužná

695,000 € 2081 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3 izbový byt s parkovaním, Kráľová pri Senci, novostavba

Reality Senec

3 izbový byt | Senec - Kráľová pri Senci | 85 m²

Moderný 3-izbový byt s vlastným parkovacím miestom v cene bytu. Projekt Nova Kralova, priamo v

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Senec

176,900 € 2081 €/m²

NEWDAY | NA PRENÁJOM viaceré kancelárske priestory v budove s recepciou | 18-36 m2 kancelárie | Budova Program® | Brnianska - Trenčín

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Brnianska | 37 m²

🏢 NEWDAY Reality Vám ponúka na prenájom reprezentatívne klimatizované kancelárske priestory s v

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

štúdio, kompletná rekonštrukcia, ANIČKA RESIDENCE

Reality Košice-Sever

1 izbový byt | - | 30 m²

Bývanie v dynamickej mestskej lokalite s bezprostredným kontaktom s prírodou Ponúkame na preda

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

130,000 € 4333 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (768)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Rodinné domy na predaj (23056)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie