Chorvátsko - Privlaka - Novostavba apartmán len 200m od mora s výťahom v ponuke len u Nás

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj novostavbu apartmánov v Chorvátsku - Privlaka. Apartmán

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

255,000 € 3269 €/m²

Kancelársky priestor centrum

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Mariánske námestie | 56 m²

Nadštandartný kancelársky priestor v zrekonštruovanej historickej polyfunkčnej budove v úplnom

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Prenajmeme sklad o výmere 488 m2 v Žiline.

Reality Žilina

Skladový objekt | Bytčická | 488 m²

Prenajmeme samostatný objekt obsahujúci kancelárie a skladové respekt. výrobné priestory v areá

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Žilina

2,440 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Bývanie s pečaťou histórie: Barokový meštiansky dom priamo pod Bratislavským hradom

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Zámocké schody | 200 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá nie je len budovou, ale rozpráva príbeh? Ponúkame vám výnimočnú prí

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

1 € 0 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ: 4. etapa výstavby rodinných domov, Dolný Bar

Reality Dolný Bar

Rodinný dom | Dolný Bar | 75 m²

Butterfly-reality ponúka na predaj nízkoenergetické, samostatne stojace rodinné domy na kľúč v

Publikované: 17.02.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Dolný Bar

210,000 € 2800 €/m²

Na predaj dom s priestranným pozemkom | Turnianska N. V.

Reality Turnianska Nová Ves

Rodinný dom | - | 73.59 m²

Daniel Görcsös a RK Reality Vám ponúkajú na predaj rodinný dom s priestranným pozemkom a záhrad

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Turnianska Nová Ves

74,000 € 1006 €/m²

Na prenájom 3-izbový byt s balkónom – Bratislava, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Švabinského | 80 m²

Ponúkame na prenájom svetlý a priestranný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Bratislava – Petrža

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

1,000 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Krasňany Slanec, Horska, 4-izbový rodinný dom, nízke mesačné náklady, garáž

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Horska | 168 m²

Ponúkame na prenájom rodinný dom v Bratislave mestská časť Nové Mesto- Krasňany Horska ulica:

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,200 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

ÚTUĽNÝ 1 IZBOVÝ BYT NA PRENÁJOM V TRNAVE

Reality Trnava

1 izbový byt | Olympijská | 29 m²

Ponúkame na prenájom útulný a svetlý 1-izbový byt s čiastočne oddelenou kuchyňou v pokojnej čas

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Trnava

570 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Kancelária o výmere 34 m2 na Skladovej ulici v Trnave.

Reality Trnava

Administratívny objekt | Skladová | 34 m²

Rich REALITY EXKLUZÍVNE ponúka na prenájom na Skladovej ulici v Trnave kanceláriu na 1. posch.p

Publikované: 14.03.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Trnava

7 €/m2/mesiac 7 €/m2/mesiac

Kancelária o výmere 16 m2 na Skladovej ulici v Trnave.

Reality Trnava

Administratívny objekt | Skladová | 16 m²

Ponúkame na prenájom na Skladovej ulici v Trnave kanceláriu na 1. posch.polyfunkčnej budovy. Je

Publikované: 14.03.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Trnava

7 €/m2/mesiac 7 €/m2/mesiac

Na prenájom, kancelársky priestor v centre mesta na Športovej ulici

Reality Trnava

Administratívny objekt | Športová | 25.2 m²

Realintá kancelária Rich Reality ponúkame na prenájom priestor na kanceláriu prípade iné obchod

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Trnava

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Rozumná investícia pre budúcnosť Košice - Krásna 1120 m2

Reality Košice-Krásna

Iný poľnohosp. pozemok | - | 1,120 m²

Predám rovinatý investičný pozemok v mestskej časti Košice – Krásna. V blízkosti sa nachádza za

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Krásna

15 €/m2 15 €/m2

Útulný rodinný dom v Dolnej Lehote

Reality Dolná Lehota

Rodinný dom | Dolná Lehota | 1,095 m²

Nové bývanie realitná kancelária Vám ponúka na predaj pekný rodinný dom, vhodný na celoročné bý

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Dolná Lehota

249,000 € 227 €/m²

Dom 2x apartmán blízko mora v Chorvátsku na ostrove Vir

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj dom s dvoma apartmánmi na ostrove Vir v Chorvátsku. Nachá

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj

300,000 € 3140 €/m²

Chorvátsko: Novostavba apartmánu s výhľadom na more

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka novostavbu apartmánu s výhľadom na more na ostrove Vir v Chorvátsku.

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

259,000 € 3720 €/m²

Rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii, obec Horná Štubňa

Reality Horná Štubňa

Rodinný dom | Horná Štubňa 325 | 152 m²

Rodinný dom v obci Horná Štubňa v blízkosti kúpeľného mesta Turčianske Teplice Lokalita: Ho

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na prenájom Horná Štubňa

1,000 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Chorvátsko-Petrčane-Punta Skala: Váš Vysnívaný Apartmán Len Pár Krokov od Mora!

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Hľadáte ideálne miesto na oddych pri Jadrane alebo perfektnú investíciu do letného prenájmu? N

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

295,000 € 5126 €/m²

Rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii, obec Horná Štubňa

Reality Horná Štubňa

Rodinný dom | Horná Štubňa 325 | 152 m²

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Horná Štubňa

99,000 € 651 €/m²

CHORVÁTSKO, OSTROV VIR NA PREDAJ ŠTÝLOVÝ APARTMÁN S VÝHĽADOM NA MORE

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj moderne zariadený trojizbový apartmán na ostrove Vir. Uži

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

220,000 € 3929 €/m²

Priestranný rodinný dom s veľkou záhradou - Lopej

Reality Podbrezová

Rodinný dom | - | 1,098 m²

Nové bývanie realitná kancelária Vám ponúka na predaj priestraný rodinný dom v pôvodnom, ale za

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Podbrezová

Cena dohodou

Chorvatsko na predaj: Jedinečný apartmán v Sukošane – Prvý rad pri mori!

Reality Chorvátsko

1 izbový byt | Chorvátsko

Ponuka, ktorá sa neodmieta! Nové Bývanie RK vám ponúka na predaj jedinečný jednoizbový ap

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

150,000 € 4822 €/m²

Výrobné, skladové a administratívne priestory v Nitre na prenájom

Reality Nitra

Priestor pre výrobu | - | 812 m²

Na prenájom samostatný objekt s výrobnými, skladovými a administratívnymi priestormi – Nitra P

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

3,800 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

EXKLUZÍVNE 2 izbový byt, Maurerova ulica, Krompachy

Reality Krompachy

2 izbový byt | - | 42 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj 1 izbový byt dispozične upravený na 2 izbový, Krompachy. Nehnuteľ

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Krompachy

50,000 € 1190 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8520)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30294)
Rodinné domy na predaj (23063)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie