Ponúkame Vám na prenájom prerobený 1 izbový byt v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

1 izbový byt | Cyrilometódska | 36 m²

Ponúkame Vám na prenájom prerobený 1 izbový byt v Nových Zámkoch! . Plocha: úžitková 36m2. Nac

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

450 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Samostatný 5i RD v lukratívnej lokalite, novostavba 2022

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | Žiar | 155.44 m²

Na predaj tehlový 5-izbový rodinný dom, 4x parkovanie na pozemku, 5x pred domom, v novovybudova

Publikované: 11.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

449,000 € 2889 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Investičná príležitosť - Nehnuteľnosť v tichej lokalite

Reality Chynorany

Rodinný dom | Chalúpková | 360 m²

Tento veľký dom je na predaj v tichej časti obce Chynorany. Pôvodný tehlový rodinný dom z roku

Publikované: 29.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Chynorany

199,900 € 555 €/m²

Samostatný 5i RD v lukratívnej lokalite, novostavba 2022, obec Žiar

Reality Žiar

Rodinný dom | Hlavná | 155.44 m²

Na prenájom tehlový 5-izbový rodinný dom, 4x parkovanie na pozemku, 5x pred domom, v novovybudo

Publikované: 18.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na prenájom Žiar

1,700 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NOVOSTAVBA: Samostatný, zariadený 4i RD, Priehradná, BA II – Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Priehradná | 126 m²

Na prenájom priestranný 4i rodinný dom v novostavbe, 3x parkovacie miesto vo dvore, Priehradná

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Vrakuňa

1,700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Predaj, pozemok 2086 m2 na výstavbu 4 RD, obec Mostová, okres Galanta

Reality Mostová

Pozemok pre rodinné domy | Mostová | 2,086 m²

V zastúpení majiteľov ponúkame na predaj pozemok o rozlohe 2086 m2 na výstavbu rodinných domov

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Mostová

170,000 € 81 €/m²

Rodinný dom, Turňa nad Bodvou, užitná plocha 120m2, záhrada

Reality Turňa nad Bodvou

Rodinný dom | - | 120 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový rodinný dom s peknou záhradou. Dom sa nachádza v lukratívnej časti

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Turňa nad Bodvou

94,900 € 791 €/m²

REZERVOVANÉ - 3 izbový byt, Košice Západ, Terasa, ul. Gudernova,

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Gudernova | 55 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Terasa, na Gudernovej ulici v Košiciac

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

179,900 € 3271 €/m²

3 izb.byt, 66m2, Muškátova ul, Západ-Terasa

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Muškátová | 66 m²

Prečo je tento byt TÁ PRAVÁ VOĽBA? TOP LOKALITA: Bývanie v samom srdci Terasy – len pár kroko

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

212,000 € 3212 €/m²

Lukratívny apartmán s balkónom priamo na zjazdovke v Demänovskej doline

Reality Demänovská Dolina

2 izbový byt | - | 42 m²

Na predaj kompletne zariadený 2i apartmán, 1x vlastné parkovacie miesto, v blízkosti zjazdovky

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

295,000 € 7024 €/m²

Lukratívny stavebný pozemok 1945 m2 na Zobore v Nitre.

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Zobor | 1,945 m²

Na predaj priestranný stavebný pozemok vo vyhľadávanej lokalite Nitra – Zobor, situovaný v poko

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

250 €/m2 250 €/m2

NA PREDAJ: 5-izbový rodinný dom v Limbachu: Bývanie priamo nad vinicami

Reality Limbach

Rodinný dom | Vavrinecká | 130 m²

Butterfly-reality vám exkluzívne ponúka moderný rodinný dom na Vavrineckej ulici. Ideálna kombi

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Limbach

650,000 € 5000 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Predaj 4-izbového bytu s parkovaním a 22m2 terasa, Ružinov- Nivy, Jégého ulica, 3D prehliadka

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Jégého | 120 m²

Ponúkame na predaj priestranný dobre dispozične riešený 4-izbový byt v Ružinove- Nivy Jégého ul

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

515,000 € 4292 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Tehlový 3- izbový byt blízko centra mesta Michalovce

Reality Michalovce

3 izbový byt | - | 75 m²

Ponúkame Vám na predaj tehlový 3- izbový byt so súkromnou terasou a vlastným pozemkom v blízko

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Michalovce

159,900 € 2132 €/m²

4-izbový rodinný dom, BA mestská časť Nové Mesto, Krasňany Slanec, Horská ul. ✳️ 3D PREHLIADKA ✳️

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Horská | 168 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v Bratislave mestská časť Nové Mesto- Krasňany, Slanec, Horska u

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

629,900 € 3749 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PRENÁJOM: kancelárie 28 m2, 30 m2, Jozefská ul., Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Jozefská | 28 m²

Butterfly-reality ponúka na prenájom kancelárske priestory v BA I, Starom Meste na Jozefskej ul

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

12 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac

Na predaj: Rodinný dom v obci Sap (okres Dunajská Streda)

Reality Sap

Rodinný dom | - | 130 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny, čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom v obci Sap (okres Dunajská

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Sap

134,900 € 1038 €/m²

Na Prenájom 3-izb. bytu – Grosslingova, centrum Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Grösslingova | 80 m²

Ponúkame Vám na prenájom 3-izbový byt v srdci Bratislavy na ulici Grosslingova. Byt je príjemne

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,250 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Na predaj stavebný pozemok Ďanová

Reality Ďanová

Pozemok pre rodinné domy | - | 897 m²

🌾 STAVEBNÝ POZEMOK NA PREDAJ ĎANOVÁ Ponúkame na predaj pozemok nachádzajúci sa v Ďanovej s prí

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Ďanová

62,800 € 70 €/m²

NA PRENÁJOM: 4 kancelárske priestory, 135 m2, Mlynské Luhy, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Mlynské luhy | 135 m²

Butterfly-reality ponúka na prenájom kancelárske priestory v BA II, v Ružinove na ulice Mlynské

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

3-izbový byt na prenájom

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Bosákova | 66 m²

Hľadáte praktické bývanie v top lokalite s rýchlou dostupnosťou do centra? Ponúkame na prenájo

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

1,090 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Chorvátsko - Novostavba apartmánov len 50m od mora a pieskovej pláže v Privlake

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj novostavbu apartmánov v Chorvátsku - Privlaka. Apartmán

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

299,000 € 3602 €/m²

PREDAJ 3 izbový byt s loggiou, ulica Staré Záhrady, Ružinov - Bratislava II EXPIS REAL

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Staré záhrady | 69.22 m²

Ponúkame na predaj veľkometrážny 3 izbový byt na ulici Staré Záhrady v Bratislave - mestská čas

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

245,000 € 3539 €/m²

Chorvátsko - Sukošan Novostavba apartmánu len 250m od mora

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Sukošan - LUXUSNÝ APARTMÁN S VLASTNOU ZÁHRADOU, LEN 250 M OD MORA! Hľadáte ideálne miesto na

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

289,205 € 3500 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30294)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23063)
Upresniť hľadanie