Klimatizovaný 2 izbový byt s terasou v Eurovea Tower, 1x parkovanie

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova 38 | 50.12 m²

Klimatizovaný 2-izbový byt v mrakodrape Eurovea Tower s nádherným výhľadom na Dunaj a most Apol

Publikované: 25.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

100 €/deň 2 €/deň/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Prenajmeme sklad o výmere 488 m2 v Žiline.

Reality Žilina

Skladový objekt | Bytčická | 488 m²

Prenajmeme samostatný objekt obsahujúci kancelárie a skladové respekt. výrobné priestory v areá

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Žilina

2,440 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Kancelársky priestor s parkovaním priemyselná zóna

Reality Žilina

Administratívny objekt | - | 111 m²

Kancelársky priestor na 4.NP v 4 - podlažnej budove v priemyselnej zóne s vlastným parkoviskom.

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Žilina

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Chorvátsko - Novostavba apartmánov len 50m od mora a pieskovej pláže v Privlake

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj novostavbu apartmánov v Chorvátsku - Privlaka. Apartmán

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

299,000 € 3602 €/m²

4 izbový bungalov, garáž, 540m2, Hájna ulica, Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Hájna | 134.13 m²

Predpredaj!!! Salea váš partner v realitách ponúka na predaj moderný bungalov O135 ktorý sa sta

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

390,000 € 2908 €/m²

Nadštandartný byt v rodinnom dome širšie centrum

Reality Žilina

5 a viac izbový byt | Framborská | 188 m²

Luxusný samostatný byt v rodinnom dome na prenájom Ponúkame na prenájom výnimočný, priestranný

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Žilina

2,000 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Stavebný pozemok Višňové Znížená cena!

Reality Višňové

Pozemok pre rodinné domy | Višňové | 4,637 m²

Slnečný stavebný pozemok vo vyhľadávanej lokalite na začiatku obce s výbornou dostupnosťou do m

Publikované: 25.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Višňové

Cena dohodou

Kancelársky priestor centrum

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Mariánske námestie | 56 m²

Nadštandartný kancelársky priestor v zrekonštruovanej historickej polyfunkčnej budove v úplnom

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Rodinný dom, pôvodný stav, 1 787m2, Kráľová pri Senci

Reality Kráľová pri Senci

Rodinný dom | Krmeš | 200 m²

SaleA- Váš partner v realitách exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom postavený na pozemku 17

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Kráľová pri Senci

189,900 € 950 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

LIETAVSKÁ SVINNÁ BABKOV - POZEMOK 1998m2 + MOBILNÝ DOM

Reality Lietavská Svinná-Babkov

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,998 m²

SaleA - Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj slnečný rozľahlý pozemok o výmere 1998m2 +

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Lietavská Svinná-Babkov

155,000 € 78 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Kancelárske priestory širšie centrum s parkovaním

Reality Žilina

Administratívny objekt | Dolné Rudiny | 31 m²

Kancelária na 5. poschodí v polyfunkčnej budove s vlastným parkoviskom s dostatočnou parkovacou

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Žilina

299 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Kancelársky priestor širšie centrum

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | - | 32 m²

Kancelársky priestor výmere 32m2 v polyfunkčnej budove v širšom centre. V budove sa nachádza re

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

320 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

1, 2, 3, 4 - izbový byt v Žiline a okolí

Reality Žilina

2 izbový byt | - | 0 m²

Hľadáme pre klientov 1, 2, 3, 4, 5 - izbový byt v Žiline príp. okolitých obciach.

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na kúpa Žilina

Cena dohodou

NOVA REKOŠTRUKCIA - 3-izbový tehlový byt Letná ul.

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Letná | 69 m²

NOVÁ REKONŠTRUKCIA - Ponúkame na predaj výnimočný 3-izbový tehlový byt vo vyhľadávanej lokalite

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

258,000 € 3739 €/m²

Na predaj moderná záhradná chatka – Trstín, časť Rosuchov

Reality Trstín

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 33 m²

Ponúkame na predaj štýlovú 2-izbovú záhradnú chatku v pokojnej lokalite obce Trstín – časť Rosu

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Trstín

80,000 € 2424 €/m²

Orná pôda pri hlavnej ceste 5200 m2, Pernek

Reality Pernek

Orná pôda | 5,200 m²

Ponúkame na predaj ornú pôdu o celkovej výmere 5 200 m², vo výlučnom vlastníctve (podiel 1/1),

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Pernek

10,000 € 2 €/m²

Pekný novo zrekonštruovaný 1-izbový byt ul. Slobody

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | Slobody | 21 m²

Ponúkam na prenájom pekný novo zrekonštruovaný 1-izbový byt na ul. Slobody, blízko zastávky MHD

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

495 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

Orná pôda pri hlavnej ceste 15.559 m2, Košolná

Reality Košolná

Orná pôda | 15,559 m²

Ponúkame na predaj ornú pôdu o celkovej výmere 15 559 m², vo výlučnom vlastníctve (podiel 1/1),

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Košolná

2 €/m2 2 €/m2

obec Bystré – pekný, rovinatý pozemok s hospodárskou budovou, 872m2

Reality Bystré

Pozemok pre rodinné domy | Topolová | 872 m²

Ponúkame vám na predaj slnečný, rovinatý pozemok určený na budúcu výstavbu rodinného domu v pok

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Bystré

55,000 € 63 €/m²

AARK: Obchodný priestor ideálny pre kaviareň, Štefánikova, Palárikovo

Reality Palárikovo

Objekt pre obchod | Štefánikova | 62 m²

AARK realitná kancelária s.r.o. Mgr. Alexandra Artimovičová 0910 251 135 V zastúpení klienta p

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Objekty na prenájom Palárikovo

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Orná pôda neďaleko zastavaného územia, Ladomerská Vieska

Reality Ladomerská Vieska

Orná pôda | 3,000 m²

Ponúkame na predaj ornú pôdu o výmere 3000 m², vo vlastníckom podiele 1/1, nachádzajúcu sa v ka

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Ladomerská Vieska

2 € 0 €/m²

Predáme nízkoenergetický bungalov v Svederníku

Reality Svederník

Rodinný dom | hlavná | 115 m²

Predáme rodinný dom v kľudnej časti obce Svederník. Ide jednopodlažný, nepodpivničený, samos

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Svederník

315,000 € 2739 €/m²

Chorvátsko- Novostavba apartmán s výhľadom na more - Pag

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj novostavbu v Novalji v Chorvátsku. Apartmány sa ponúkajú

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

249,000 € 3952 €/m²

Chata v hornej časti Hronskej Dúbravy na predaj

Reality Hronská Dúbrava

Chalupa, rekreačný domček | - | 130 m²

SaleA – Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj chatu v Hronskej Dúbrave možnosťou využíva

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hronská Dúbrava

70,000 € 538 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30294)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23063)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie