3 izbový byt v Centre - Mäsiarska 54 - rozloha 260 metrov

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Mäsiarska 54 | 110 m²

Dvojgeneračný 3 izbový byt pozostávajúci zo samostatnej garsónky a dvojizbového bytu. Na predaj

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

340,000 € 3091 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj pozemok s výmerou 1032 m2 v obci Raková, Čadca

Reality Raková

Orná pôda | Raková | 1,032 m²

Kancelária Realitné očko Vám ponúka na predaj pozemok v osobnom vlastníctve v obci Raková, časť

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Raková

22 €/m2 22 €/m2

EXLUZÍVNE v Slovenskej Vsi predaj 4 izb. RD o ploche 200 m2 a pozemok 896 m2.

Reality Slovenská Ves

Rodinný dom | - | 200 m²

TOP – CITY EXKLUZÍVNE v obci Slovenská Ves ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom o ploche 200

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Slovenská Ves

135,000 € 675 €/m²

PRENÁJOM - PRESTÍŽNE KANCELÁRIE NA 28. POSCHODÍ NIVY TOWER

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Mlynské nivy | 26 m²

Hľadáte moderné a prestížne, no zároveň praktické a reprezentatívne kancelárske priestory v srd

Publikované: 18.02.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,282 €/mesiac 126 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívne parkovacie miesta pod Hraničnou

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Hraničná | 12.5 m²

F-one reality Vám exkluzívne ponúka na prenájom parkovacie miesta v podzemnom parkovisku pod by

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

100 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

RD v Méra, na peknom pozemku s veľkým potenciálom

Reality Méra

Rodinný dom | Maďarsko | Méra | .

Ponúkame na predaj rodinný dom s dobrou dispozíciou v obci Méra, vzdialenej 40km od Košíc. Väčš

Publikované: 09.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Méra

43,300 € 509 €/m²

SP s budovou v Hidasnémeti, vhodný na tiny house, mobilný dom

Reality Hidasnémeti

Pozemok pre rodinné domy | Maďarsko | Hidasnémeti | XXX

Ponúkame na predaj pozemok o výmere 335 m² v Maďarsku pri Košiciach, len 4 km za hranicou v obľ

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Hidasnémeti

18,000 € 54 €/m²

Skolaudované - 4 izb. byt s veľkou predzáhradkou - Winehills

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Matúškova | 84.27 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny, praktický 4 izbový byt s veľkou predzáhradkou v novom projekte W

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

499,900 € 5932 €/m²

Chorvátsko, moderný dvojdom s bazénom a výhľadom na more.

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

DADOT ponúka na predaj luxusný a moderný dom s bazénom a panoramatickým výhľadom na more, ktorý

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj

350,000 € 1977 €/m²

Na predaj dva investičné pozemky v obci Oščadnica, Čadca

Reality Oščadnica

Pozemok pre rodinné domy | Oščadnica | 2,147 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj dva investičné pozemky v katastrálnom území Oščad

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Oščadnica

20,000 € 9 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj rodinného domu v obci Gyňov – Malogyňovská ulica

Reality Gyňov

Rodinný dom | 350 m²

Predaj rodinného domu v obci Gyňov – Malogyňovská ulica Ponúkame na predaj veľký trojpodlažný

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Gyňov

430,000 € 1229 €/m²

Nová cena..Na predaj pekný veľký slnečný pozemok

Reality Pliešovce

Rekreačný pozemok | Zaježová | 10,684 m²

Na predaj pekný veľký slnečný pozemok v peknom prostredí v Zaježovej /v blízkosti Pliešoviec re

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Pliešovce

60,000 € 6 €/m²

Pozemok, 560 m2, Košice – Sever, Kalvária, Zvolenská ulica

Reality Košice-Sever

Rekreačný pozemok | Zvolenská | 560 m²

Ponúkame na predaj DVA POZEMKY vo vyhľadávanej lokalite NA KALVÁRII, mestská časť Košice – Seve

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Sever

65,000 € 116 €/m²

PREDANÝ - DOM, KDE SA ZMESTÍ CELÁ RODINA AJ VAŠE SNY - SVINICA

Reality Svinica

Rodinný dom | - | 180 m²

EQUILIBRIO real v spolupráci s Ing. Ivetou Taškovičovou Vám „E x k l u z í v n e“ ponúka na pre

Publikované: 28.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Svinica

262,000 € 1517 €/m²

Exkluzívny penthouse 75 m² s terasou a panorámou

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 75 m²

F-ONE Reality ponúka na predaj jedinečný strešný penthouse s výmerou 75 m² umiestnený v podkrov

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

419,000 € 5587 €/m²

Stavebný pozemok 3555m2 Malé Hoste EXKLUZÍVNE na predaj

Reality Malé Hoste

Pozemok pre bytovú výstavbu | Malé Hoste | 3,555 m²

Hľadáte investičnú príležitosť alebo veľký pozemok na výstavbu jedného, prípadne viacerých rodi

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Malé Hoste

78,210 € 22 €/m²

Predaj exkluzívnych bytov BA – Karlova Ves - NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré grunty | 70.8 m²

Ponúkame na predaj slnećný úplne nový 3 izbový byt s dvomi terasami v Bratislave v mestskej čas

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

444,900 € 6284 €/m²

Priestranný 2i byt (56 m²) na prízemí v tichom Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | - | 56 m²

Hľadáte pokojné a priestranné bývanie obklopené zeleňou? Realitná kancelária F-one Reality vám

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Hala 420m2 pre výrobu alebo sklad

Reality Zvolen

Skladový objekt | Lieskovská cesta | 420 m²

Ponúkame Vám na prenájom sklad Zvolen, Lieskovská cesta. Plocha: úžitková 420m2. Cena 24 €/m2/r

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Zvolen

24 €/m2/rok 0 €/m2/rok

Kancelárie 4x60m2 na prenájom v centre Zvolena

Reality Zvolen

Kancelárie, administratívne priestory | Nám. SNP | 60 m²

Ponúkame Vám na prenájom Zvolen, Nám. SNP. Plocha: úžitková 60m2. Cena 10 €/m2/mesiac. Kancelár

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Zvolen

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

10 lôžková chatka po rekonštrukcii - Chalmová - EXKLUZÍVNE

Reality Bystričany

Chalupa, rekreačný domček | Chalmová | 50 m²

Dobry deň, vitajte na obľúbenom termálnom kúpalisku v Chalmovej, kde by som Vam rád dal do pozo

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bystričany

23,000 € 460 €/m²

Pozemok v obci Rešica

Reality Rešica

Pozemok pre rodinné domy | - | 2,202 m²

Spoločnosť RF Reality Financie Vám ponúka jedinečnú príležitosť získať vlastný pozemok s domom

Publikované: 23.12.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Rešica

54,900 € 25 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj stavebný pozemok v intraviláne obce Žihárec - 487m

Reality Žihárec

Pozemok pre bytovú výstavbu | Žihárec | 487 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v intraviláne obce Žihárec. Je situovaný mimo hlavnej cest

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Žihárec

38,900 € 80 €/m²

3 izbový byt Poprad centrum - PREDAJ

Reality Poprad

3 izbový byt | Mnohelova | 68 m²

Centrum Real ponúka na predaj zrekonštruovaný 3-izbový byt v centre mesta Poprad. Byt o rozlohe

Publikované: 30.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30295)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Rodinné domy na predaj (23060)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie