Záhrada na predaj Šaľa pri tenisových kurtoch 298 m2

Reality Šaľa

Záhrada | Záhradky pri futbalovom ihrisku | 298 m²

SaleA- Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj záhradu v Šali pri tenisových kurtoch a fut

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Šaľa

26,999 € 91 €/m²

Pre konkrétnu klinetku hľadám 1 izbový byt v Šali

Reality Šaľa

1 izbový byt | Šaľa | 40 m²

SaleA- Váš partner v realitách hľadá pre konkrétnu klientku 1 izbový byt v Šali. V prípade, že

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Šaľa

123 € 3 €/m²

Vila Ranč - Krásna príroda, jazero, chov koní, apartmány, bazén, bowling, spoločenské akcie, kopec prírody, športu a relaxu

Reality Vlčany

Objekt pre obchod | Vlčany | 1,722 m²

SaleA Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj Vilu Ranč v okrese Šaľa. Vila sa nachádza na

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Vlčany

Cena dohodou

Rodinný dom, 180 m2, Beša, okr. Levice

Reality Beša

Rodinný dom | - | 180 m²

SaleA- Váš partnér v realitách ponúka na predaj rodinný dom, 180 m2 a celková výmera pozemku 11

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Beša

63,990 € 356 €/m²

Slnečný viničný dom, 18 m2, Strážny Vrch, okr. Levice

Reality Levice

Záhradná chatka | - | 18 m²

SaleA- Váš realitný partner Vám ponúka na predaj viničný domček, 18 m2 a celková výmera pozemku

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Levice

63,990 € 3555 €/m²

Na predaj priemyselný areál - pozemok Košice Šaca

Reality Košice-Šaca

Priemyselná zóna | - | 22,000 m²

SALEA Váš partner v realitách ponúka na predaj pozemok v priemyselnom areály v Košice Šaca. Po

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Šaca

115 €/m2 115 €/m2

Vinica na predaj, 2500 m2, Farná, okr. Levice

Reality Farná

Vinica, chmelnica | - | 2,500 m²

SaleA- Váš partner v realitách ponúka na predaj pozemok- vinicu, 2500 m2, Farná, okr. Levice. N

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Farná

12,990 € 5 €/m²

PREDAJ: Jedinečný stavebný pozemok Nitra-Zobor;936m2;Cena v RK

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Zobor | 936 m²

ADRIREAL v zastúpení klienta ponúka na predaj jedinečný stavebný pozemok v lukratívnej časti Zo

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

Cena dohodou

PREDAJ: Rodinný dom Nová Lesná - Vysoké Tatry; cena v RK

Reality Nová Lesná

Rodinný dom | Školská | 198 m²

ADRIREAL v zastúpení klienta ponúka na predaj rodinný dom V Novej Lesnej v blízkosti Vysokých T

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Nová Lesná

Cena na vyžiadanie

PREDAJ slnečný stavebný pozemok 926 m2 s krásnym výhľadom na Tatry

Reality Vysoké Tatry

Pozemok pre rodinné domy | Mlynica | 926 m²

Realitná kancelária AV REALITY Poprad-Tatry vám ponúka na predaj rovinatý stavebný pozemok s IS

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Vysoké Tatry

148,160 € 160 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok na výstavbu chaty Mariánke pri lese

Reality Marianka

Rekreačný pozemok | Borinská | 300 m²

Predstavujeme vám jedinečnú príležitosť na investíciu do pozemku v malebnej obci Marianka, nach

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Marianka

72,000 € 240 €/m²

NOVOSTAVBA: 2i podkrovný byt s terasou; Malachov-Medvedica; 179.000 €

Reality Malachov

2 izbový byt | Malachov | 57 m²

ADRIREAL v zastúpení majiteľa Vám ponúka na predaj veľkorysý priestranný podkrovný 2-izbový byt

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Malachov

179,000 € 3140 €/m²

PREDAJ 2-izbových BYTOV - BAŤOVE REZIDENCIE SVIT

Reality Svit

2 izbový byt | Jilemníckého | 53.5 m²

BAŤOVE REZIDENCIE – SKOLAUDOVANÉ BYTY NA PREDAJ V MESTE SVIT Hľadáte nové bývanie v tichom, p

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Svit

143,964 € 2999 €/m²

Hostinec v centre obce Černík, možnosť prerobenia na RD

Reality Černík

Objekt pre obchod | 180 m²

Objavte príležitosť v srdci Černíka: Hostinec pri Moste Uvažujete nad investíciou do nehnuteľn

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Černík

91,000 € 506 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Ponúkame Vám na prenájom veľký, kompletne prerobený 2 izbový byt v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | - | 61.91 m²

Ponúkame Vám na prenájom veľký, kompletne prerobený 2 izbový byt v Nových Zámkoch. Plocha: úžit

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na predaj priestranný rodinný dom so zimnou záhradou a upraveným pozemkom

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka

V pokojnej a vyhľadávanej lokalite obce Rajka vám ponúkame na predaj tehlový, zateplený rodinný

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Rajka

175,000 € 1750 €/m²

AV REALITY ponúka na predaj krásny 3-izbový byt v Poprade

Reality Poprad

3 izbový byt | Partizánska | 74 m²

AV REALITY POPRAD ponúka na predaj 3-izbový byt s balkónom. Tento moderný a priestranný byt je

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

200,000 € 2703 €/m²

Na predaj exkluzívny 7-izbový trojpodlažný rodinný dom s wellness a bazénom – Blažov / Kútniky

Reality Kútniky

Rodinný dom | - | 550 m²

Hľadáte výnimočné bývanie s atmosférou súkromného rezortu? Predstavujeme vám exkluzívny 7-izbov

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Kútniky

699,900 € 1273 €/m²

Novinka
Novinka

Exkluzívne SP v Rezidencii so vstupom priamo do jazera

Reality Hrubá Borša

Pozemok pre rodinné domy | 1,177 m²

Ponúkame na predaj exkluzívne stavebne pozemky v Green Rezidencii v Hrubej Borši pri Senci, kto

Publikované: 17.03.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Hrubá Borša

250 €/m2 250 €/m2

Novostavba 2 izbový byt s balkónom a parkovaním Trenčín - nový projekt KAMENEC Zlatovce

Reality Trenčín

2 izbový byt | Hlavná | 63.87 m²

Realitná kancelária DAHLIA REALITY ponúka na predaj v rámci projektu Polyfunkčný objekt KAMENEC

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčín

180,870 € 2832 €/m²

Chorvátsko, moderný dvojdom s bazénom a výhľadom na more.

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

DADOT ponúka na predaj luxusný a moderný dom s bazénom a panoramatickým výhľadom na more, ktorý

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj

350,000 € 1977 €/m²

Chorvátsko, pekný 3 izbový apartmán 120 metrov od mora

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

DADOT exkluzívne ponúka 3-izbový apartmán v obľúbenej dovolenkovej oblasti ostrov VIR, iba 120

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

128,000 € 2424 €/m²

VYKÚPIME VÁŠ DOM V KOŠICIACH A OKOLÍ

Reality Čaňa

Rodinný dom | - | 0 m²

Potrebujete svoju nehnuteľnosť rýchlo predať alebo sa stala predmetom exekúcie, či výkonu zálož

Publikované: 18.02.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na kúpa Čaňa

Cena dohodou

Predaj stavebný pozemok Vojňany 1656 m2.

Reality Vojňany

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,656 m²

TOP - CITY Poprad v obci Vojňany ponúka na predaj stavebný pozemok o ploche 1656 m2 a rozmeroch

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Vojňany

79,000 € 48 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30295)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Rodinné domy na predaj (23060)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Upresniť hľadanie