2- izbový byt v centre mesta Michalovce

Reality Michalovce

2 izbový byt | - | 58 m²

Ponúkame Vám na predaj 2- izbový byt priamo v centre mesta Michalovce, ktorý je pripravený na o

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Michalovce

138,000 € 2379 €/m²

Na predaj pozemok v Priemyselnom parku Čab (okr. Nitra)

Reality Čab

Priemyselná zóna | - | 133,667 m²

Na predaj pozemok v Priemyselnom parku Čab (okr. Nitra) Možnosť prispôsobiť plochu. Ponúkam

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Čab

Cena dohodou

Komerčný pozemok v Nitre na predaj

Reality Nitra

Priemyselná zóna | - | 1,832 m²

Pozemok na predaj – 1 832 m², Nitra Lokalita a základné informácie Ponúkame Vám na predaj poz

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

Cena dohodou

5 izbová Novostavba: Celoročná chata, Košická N. Ves- GEDER

Reality Košice-Košická Nová Ves

Rodinný dom | - | 107 m²

Dom, kde ráno počujete ticho. A pritom ste stále v Košiciach. Predstavte si, že ráno otvoríte

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Košice-Košická Nová Ves

214,900 € 2008 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj budova s pozemkom, Krajná Poľana - Svidník

Reality Krajná Poľana

Polyfunkčný objekt | - | 247 m²

Kancelária Realitné Očko Vám exkluzívne prináša na predaj Budovu pošty, ktorá je samostatne sto

Publikované: 14.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Krajná Poľana

69,900 € 283 €/m²

Predaj rekreačnej chaty v prírode, obec Kysak

Reality Kysak

Chalupa, rekreačný domček | 60 m²

Ponúkame na predaj drevenú chatu nachádzajúcu sa v krásnom a pokojnom prostredí pri obci Kys

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kysak

47,000 € 783 €/m²

2-izbový byt, Nad Jazerom, zeleň, pražský typ

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | Polárna | 42 m²

Ponúkame na predaj útulný byt, nachádzajúci sa na najzelenšom sídlisku mesta Košice – Nad Jazer

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

160,000 € 3810 €/m²

murovaná garáž, 22m2, Gerlachovská ul, KE-Sever

Reality Košice-Sever

Garáž | Gerlachovská | 22 m²

Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú exkluzívne na predaj murovanú

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Košice-Sever

35,000 € 1591 €/m²

NA PREDAJ - APARTMÁN V BEŠEŇOVEJ | 52 m²

Reality Bešeňová

Apartmánový dom | Mymara 19 | 51.74 m²

🔥 EXKLUZÍVNE – APARTMÁN NA PREDAJ | 52 m² | Bešeňová Ponúkame na predaj apartmán nachádzajúci

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Bešeňová

142,000 € 2744 €/m²

NA PRENÁJOM – 1i byt v tichej lokalite Podunajských Biskupíc

Ponúkame na dlhodobý prenájom útulný 1-izbový byt na Bieloruskej ulici v mestskej časti Bratisl

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

680 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Prenájom | svetlý 3 izbový byt v Púchove s balkónom

Reality Púchov

3 izbový byt | - | 64 m²

AURA | Concept Vám ponúka na prenájom zrekonštruovaný 3-izbový byt v Púchove, ktorý ponúka komf

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Púchov

600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na predaj: 12,5 ár.pozemok na výstavbu RD, Košice-Lorinčík

Reality Košice-Lorinčík

Pozemok pre rodinné domy | Sabinovská | 1,246 m²

Na predaj ponúkame pozemok na výstavbu rodinného domu v mestskej časti Košice - Lorinčík, okres

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Lorinčík

185,000 € 148 €/m²

Rodinný dom s pozemkom na PREDAJ, Želmanovce - okr. Svidník

Reality Želmanovce

Rodinný dom | - | 98 m²

Kancelária Realitné Očko Vám exkluzívne ponúka na predaj jednopodlažný rodinný dom v obci Želma

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Želmanovce

59,900 € 611 €/m²

Podkrovný 3-izbový byt s krbom a garážou pri lesoparku

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Podunajská | 103.53 m²

Ponúkame na prenájom priestranný a výnimočný 3-izbový podkrovný byt o výmere 103,53 m², ktorý s

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Vrakuňa

950 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Predaj stavebný pozemok v novej časti obce Hrubý Šúr-Senec

Reality Hrubý Šúr

Pozemok pre bytovú výstavbu | - | 831 m²

Kancelária Realitné Očko Vám exkluzívne ponúka pozemok určený na výstavbu rodinného domov v obc

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Hrubý Šúr

145,425 € 175 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj stavebný pozemok - Červená Voda, oks Prešov

Reality Červená Voda

Pozemok pre rodinné domy | - | 572 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Červená Voda, okres Prešo

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Červená Voda

44,900 € 78 €/m²

Na prenájom kancelárske priestory Dubnica nad Váhom, ul. Obrancov mieru

Reality Dubnica nad Váhom

Kancelárie, administratívne priestory | Obrancov mieru | 15 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory pre Vašu firmu či podnikanie, s výbornou dostupnosťo

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Dubnica nad Váhom

10 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj prevádzkových budov a RD, BA II - Galvaniho ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Administratívny objekt | Klátovská | 308 m²

Predaj prevádzkových budov a rodinného domu na veľkom pozemku 760 m2, Bratislava II - Ružinov,

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

649,900 € 2110 €/m²

Predaj prevádzkových budov, BA II - Galvaniho ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Reštaurácia | Klátovská | 308 m²

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

649,900 € 2110 €/m²

VÝBORNÁ CENA NADŠTANDARDNÝ DOM v LEVOČI

Reality Levoča

Rodinný dom | Lesna | 112 m²

. CENTRUM REAL a Katarína Gilbertson Vám ponúka šarmantný dom pod Mariánskou Horou priamo v L

Publikované: 15.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Levoča

Cena dohodou

Prenájom 2 izbový byt s parkovaním, Senec - Hurbanova Ves

Reality Hurbanova Ves

2 izbový byt | Hurbanova Ves | 52 m²

Prenájom 2 izbový byt s parkovaním, Senec - Hurbanova Ves Plocha bytu: 52m2 V cene prenájmu sú

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Hurbanova Ves

630 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Polyfunkčný objekt vo Vranove nad Topľou

Reality Vranov nad Topľou

Obchodné priestory | Budovateľská | 1 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj polyfunkčný objekt vo Vranove nad Topľou. skvelá investíc

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na predaj Vranov nad Topľou

990,000 € 990000 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj Podnikateľský objekt v Jelšovciach

Reality Jelšovce

Obchodné priestory | Hlavná | 268.7 m²

Koval reality Vám ponúkajú na predaj Podnikateľský objekt nachádzajúci sa v obci Jelšovce, len

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na predaj Jelšovce

257,000 € 956 €/m²

Prenájom 3 izbový byt Nová Tehelňa, Senec

Reality Senec

3 izbový byt | Nová Tehelňa | 90 m²

Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. Ponú

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Senec

700 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (773)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30296)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Rodinné domy na predaj (23061)
Upresniť hľadanie