Lukratívne priestory pre Vaše podnikanie: SISI Gardens

Reality Púchov

Objekt pre obchod | Púchovská cesta | 941 m²

NA PRENÁJOM I Realitná kancelária ZARA PROPERTIES ponúka na prenájom lukratívne priestory s výb

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Púchov

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ - Polyfunkčná budova Farná okr. Levice

Reality Farná

Polyfunkčný objekt | - | 544 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj polyfunkčnú budovu s pozemkom v obci Farná okres

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Farná

320,700 € 590 €/m²

Na predaj stavebné pozemky - Podtureň/Liptovský Mikuláš

Reality Podtureň

Pozemok pre rodinné domy | - | 555 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj exkluzívne stavebné pozemky v novovznikajúcej rez

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Podtureň

100 € 0 €/m²

Chatka s veľkou záhradou o výmere 1556 m2 v Púchove

Reality Púchov

Chalupa, rekreačný domček | Samoty | 40 m²

NA PREDAJ | Záhrada s chatkou v atraktívnej lokalite Púchov – Samoty. Realitná kancelária ZARA

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Púchov

86,000 € 2150 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom: Kancelária + Kuchynka, 58 m2, Centrum, Topoľčany

Reality Topoľčany

Administratívny objekt | Obchodná | 58 m²

REGAL Reality ponúka na prenájom Kanceláriu/ Obchodné priestory na podnikateľské účely v centre

Publikované: 30.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Topoľčany

590 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

TOPOĽČANY – 7 – izb. dom / lokalita Pod Kalváriou / IHNEĎ voľný / pozemok 1.156 m2 / predaj

Reality Topoľčany

Rodinný dom | - | 500 m²

Topoľčany – lokalita Pod Kalváriou rodinný dom / predaj / ihneď voľný počet izieb: 7 (vh

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Topoľčany

259,000 € 518 €/m²

Stavebný pozemok s projektom RD, Streženice

Reality Streženice

Iný stavebný pozemok | Keblie | 1,195 m²

NA PREDAJ I Realitná kancelária ZARA PROPERTIES ponúka na predaj pozemok o výmere 1195 m2, ktor

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Streženice

99,000 € 83 €/m²

KŠINNÁ – 2 – izbový starší domček / pozemok 535 m2

Reality Kšinná

Rodinný dom | - | 100 m²

V obci KŠINNÁ v okrajovej časti obce je na predaj starší rodinný domček, ktorý je vhodný ako ví

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Kšinná

24,900 € 249 €/m²

2 izbový byt s pivnicou, Ružinov, novostavba

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Sputnikova | 54 m²

2-izbový byt s pivnicou v novostavbe – Projekt Sputnik, Bratislava II - Ružinov ZÁKLADNÉ INFOR

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

262,500 € 4861 €/m²

✨ NEWDAY | NA PRENÁJOM – garsónka s lodžiou a pivnicou | Lavičková ul. Trenčín – Juh | 29 m2

Reality Trenčín

Garsónka | Lavičková | 29 m²

NEWDAY Reality Vám ponúka na prenájom garsónku s lodžiou na Lavičkovej ulici v Trenčíne, v obľú

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

390 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Pozemky so stavebným povolením, Za Horou - Zahura, Spišské Vlachy

Reality Spišské Vlachy

Pozemok pre rodinné domy | - | 300 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 8 samostatných stavebných pozemkov v lokalite Za Horou - Zahura,

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Spišské Vlachy

Cena dohodou

Stavebný pozemok v intraviláne obce Klenov

Reality Klenov

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,736 m²

Ing. Miroslav Klimek, PhD. z realitnej kancelárie INSPIREAL, vám prináša príležitosť vlastniť p

Publikované: 22.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Klenov

35,900 € 21 €/m²

!!! AKCIOVÁ CENA - UŽ OD 3,90 EUR / M2 | NA PRENÁJOM funkčné obchodné / kancelárske priestory rôznej metráže | industriálny park na Nitrianskej ceste - Partizánske

Reality Partizánske

Kancelárie, administratívne priestory | - | 208 m²

!!! AKCIOVÁ CENA - UŽ OD 3,90 EUR / M2 | NA PRENÁJOM funkčné obchodné / kancelárske priestory p

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Partizánske

3.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

NA PRENÁJOM spevnená plocha na Južnej triede

Reality Košice-Juh

Priemyselná zóna | Južná trieda | 1,500 m²

Podnikajte v Košiciach na Južnej triede. Ak nepotrebujete k podnikaniu ruch centra, ústranie Ju

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na prenájom Košice-Juh

Cena dohodou

Garáž v uzavretom areáli, BA II - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Papraďová | 18 m²

Garáž na predaj, BA II - Papraďová ulica. Jedinečná ponuka - garáž v uzavretom areáli v centre

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

39,990 € 2222 €/m²

Rodinný dom v pokojnej lokalite mesta Michalovce

Reality Michalovce

Rodinný dom | - | 300 m²

tichá lokalita pri jazierku Baňa, obklopená zeleňou súčasťou radovej zástavby domov po čia

Publikované: 11.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Michalovce

259,000 € 863 €/m²

Rodinný dom v pôvodnom stave pár krokov od námestia – Nové Mesto nad Váhom

Reality Nové Mesto nad Váhom

Rodinný dom | Júliusa Gábriša | 220 m²

Výnimočná nehnuteľnosť v srdci Nového Mesta nad Váhom – dva domy, absolútne centrum, široké mož

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Nové Mesto nad Váhom

Cena dohodou

Na predaj pozemok určený na priemyselno - potravinársku výrobu

Reality Veľké Úľany

Priemyselná zóna | Veľké Úľany | 19,992 m²

Koval Reality Vám ponúkajú v obci Veľké Úľany na predaj rovinatý pozemok v tvare L o rozlohe

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Úľany

1,100,000 € 55 €/m²

Investičný pozemok Kynek, Nitra

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Kynek | 976 m²

Koval reality vám ponúkajú na predaj investičný pozemok nachádzajúci sa na Kyneku v Nitre. Poz

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

124,000 € 127 €/m²

5-izbový rodinný dom v obci Ňárad

Reality Ňárad

Rodinný dom | Ňárad | 220 m²

Realitná spoločnosť Solídne bývanie spol. s.r.o. Vám ponúka na predaj 5-izbový rodinný dom v ob

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Ňárad

169,000 € 768 €/m²

Vinica 608 m² s viničnou chatkou v obci Jelenec, okres Nitra

Reality Jelenec

Chalupa, rekreačný domček | Vinice | 63 m²

Ponúkame Vám na predaj viničný domček na pozemku o rozlohe 608 m², na ktorom je vysadený udržia

Publikované: 05.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Jelenec

33,000 € 524 €/m²

PRENÁJOM - Rodinný dom - mestská časť Poprad-Matejovce

Reality Poprad

Rodinný dom | Hlavná | 238 m²

Centrum Real exkluzívne ponúka na prenájom rodinný dom v mestskej časti Poprad- Matejovce, ktor

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na prenájom Poprad

Cena dohodou

Pozemok vhodný na výstavbu chaty

Reality Kaluža

Iný stavebný pozemok | - | 630 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok vhodný na výstavbu chaty pozemok nachádzajúci sa v extravilán

Publikované: 11.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Kaluža

33,000 € 52 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNE 2 izbový byt s loggiou, Tarča, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | - | 56 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 2 izbový byt s loggiou, sídlisko Tarča, Spišská Nová Ves. Nehnute

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

106,000 € 1893 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (773)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30296)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23062)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie