Útulná vidiecka chalupa obklopená prírodou na predaj

Reality Ordzovany

Vidiecky dom | Hlavna 10 | 110 m²

Hľadáte miesto, kde uniknete ruchu mesta a nájdete skutočný pokoj? Ponúkame vám na predaj túto

Publikované: 15.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Ordzovany

Cena dohodou

Na prenájom štýlový 2- izbový byt, sídlisko Juh, Michalovce

Reality Michalovce

2 izbový byt | - | 50.71 m²

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom štýlový 2 - izbový byt v Michalovciach, ktorý prešiel komple

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Michalovce

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

EXKLUZÍVNE 3i byt, sídl. Mier, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | - | 68 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj 3 izbový byt, sídlisko Mier, Spišská Nová Ves. Nehnuteľnosť sa na

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

139,000 € 2044 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Prevádzkové priestory v centre Nitry s parkovaním

Reality Nitra

Obchodné priestory | Mostná | 297 m²

Prenájom komerčných priestorov v centre Nitry – 297,10 m² + parkovanie Ponúkame Vám na prenájo

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

1,740 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Prenájom polyfunkčný priestor, Hviezdoslavova ul., Sp. N. Ves

Reality Spišská Nová Ves

Obchodné priestory | - | 200 m²

Exkluzívne ponúkame na prenájom polyfiunkčný priestor, Hviezdoslavova ulica, Spišská Nová Ves.

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na podnájom Spišská Nová Ves

600 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Na prenájom kancelárske priestory – Nitra, Chrenová

Reality Nitra

Kancelárie, administratívne priestory | - | 169 m²

Na prenájom kancelárske priestory – Nitra, Chrenová ( ID: 20260212-2 ) Ponúkame Vám na prenájo

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

1,352 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Prevádzkové priestory v centre Nitry na prenájom

Reality Nitra

Obchodné priestory | - | 146 m²

Na prenájom prevádzkové priestory v centre Nitry, Palárikova ulica ( ID: 20260514-1 ) Ponúkame

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

1,100 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Predaj | Exkluzívne - mezonet s parkovacím miestom v rezidencii EUROVEA, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova | 61.5 m²

F-one reality Vám ponúka na predaj jedinečnú príležitosť vlastniť 2-izbový mezonet s výnimočnou

Publikované: 08.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

619,900 € 10080 €/m²

NA PREDAJ: 3i byt so záhradou (129 m²) a 2 parkovacími miestami – Nákovná ul.

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Nákovná | 69.48 m²

Butterfly-reality vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt v tichej a bezpečnej časti Podun

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

275,000 € 3958 €/m²

EXKLUZÍVNE 3i byt, Fabiniho ul., Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | - | 80.63 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 3 izbový podkrovný byt v širšom centre mesta Spišská Nová Ves. Na

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

195,000 € 2418 €/m²

Rekreačná chata s pozemkom na predaj Sklabinský Podzámok

Reality Sklabinský Podzámok

Chalupa, rekreačný domček | - | 36 m²

Na predaj útulná poschodová chata (36 m²) v Sklabinskom Podzámku, zasadená do tichej prírody v

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Sklabinský Podzámok

79,000 € 2194 €/m²

Výrobno-skladové priestory s mostovým žeriavom v Nitre na prenájom

Reality Nitra

Priestor pre výrobu | - | 1,152 m²

Na prenájom výrobno-skladové priestory – Nitra Ponúkame Vám na prenájom výrobno-skladové pries

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

42 €/m2/rok 0 €/m2/rok

Výrobný areál s administratívou – Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

Výrobný objekt | - | 3,900 m²

F-one reality ponúka na predaj udržiavaný výrobný areál s kompletným zázemím, situovaný v pr

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Dubnica nad Váhom

2,000,000 € 513 €/m²

PRIESTOR PRE VAŠU KAVIAREŇ ALEBO BAR (190 m²)

Reality Trnava

Reštauračné priestory | Paulínska | 190 m²

🔥 TOP PRÍLEŽITOSŤ V CENTRE MESTA – PRIESTOR PRE VAŠU KAVIAREŇ ALEBO BAR (190 m²) 🔥 Hľadáte mie

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

2,000 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Pozemok v obci Kurima

Reality Kurima

Záhrada | Smreková | 1,848 m²

VEĽKÝ REKREAČNÝ POZEMOK V OBCI KURIMA – 1848 m² PLNÝ MOŽNOSTÍ! Hľadáte miesto, kde si oddýchne

Publikované: 07.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Kurima

31,000 € 17 €/m²

3 - izbový byt s balkónom blízko centra mesta Michalovce

Reality Michalovce

3 izbový byt | Michalovce | 74 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný 3 - izbový byt s balkónom blízko centra mesta Michalovce ul.

Publikované: 11.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Michalovce

Cena dohodou

2- izbový byt na sídlisku Juh v Michalovciach

Reality Michalovce

2 izbový byt | - | 50.8 m²

Ponúkame Vám na predaj 2- izbový byt na sídlisku Juh v Michalovciach. Byt je kompletne zrekonšt

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Michalovce

125,900 € 2478 €/m²

Na predaj pozemok 1859 m2 v Martine-Priekopa

Reality Martin

Priemyselná zóna | Sučianska cesta | 1,859 m²

Pozemok na predaj – priemyselná zóna Martin – Sučany Ponúkame na predaj investičný pozemok v p

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Martin

80 €/m2 80 €/m2

EXKLUZÍVNE novostavby bytov s terasou, parkovaním, Novoveská Huta, okr. Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | - | 70 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj novostavby bytov v Novoveskej Hute, okres Spišská Nová Ves. Bytov

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

Cena na vyžiadanie

PRENÁJOM reštauráciia v Handlovej.

Reality Handlová

Reštauračné priestory | - | 264 m²

Prenájom reštauráciia v Handlovej. Reštaurácia pozostáva: na prízemí je vstup, kde sa nachádza

Publikované: 19.02.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Handlová

550 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ!!! Stavebný pozemok v novovznikajúcej štvrti pri Prešove

Reality Svinia

Pozemok pre rodinné domy | Svinia | 1,287 m²

REZERVOVANÉ! Stavebný pozemok pre váš budúci domov! Mgr. Tamara Krajňáková a ANOVIA REAL EST

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Svinia

64,000 € 50 €/m²

Budova s pozemkom451m2, 6x parkovanie, vhodné ako sídlo firmy, Ružinov ✅ 3D prehliadka ✅

Reality Bratislava-Ružinov

Objekt pre obchod | Prešovská | 596 m²

Ponúkame na predaj budovu v Ružinove na Prešovskej ulici. Budova pozostava z pôvodnej časti s 3

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

1,300,000 € 2181 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj 3 izbový byt v Čereňanoch ulica Balovská 101/29

Reality Čereňany

Rodinný dom | Balovská | 98.8 m²

Predstavujeme vám jedinečnú príležitosť vlastniť priestranný tehlový dom v malebnej obci Čereňa

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Čereňany

89,000 € 901 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Útulná chalúpka v malebnej obci na úpätí pohoria Vtáčnik

Reality Klátova Nová Ves

Chalupa, rekreačný domček | 215 | 58 m²

Tento šikovný domček si majiteľ počas rokov pretvoril na úžasnú chalúpku. Postupne vymenil okná

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Klátova Nová Ves

75,000 € 1293 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1411)
Reality v Martine (773)
Byty na predaj v Bratislave (8519)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Rodinné domy na predaj (23061)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30295)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie