TOPOĽČANY – 7 – izb. dom / lokalita Pod Kalváriou / IHNEĎ voľný / pozemok 1.156 m2 / predaj

Reality Topoľčany

Rodinný dom | - | 500 m²

Topoľčany – lokalita Pod Kalváriou rodinný dom / predaj / ihneď voľný počet izieb: 7 (vh

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Topoľčany

259,000 € 518 €/m²

Stavebný pozemok s projektom RD, Streženice

Reality Streženice

Iný stavebný pozemok | Keblie | 1,195 m²

NA PREDAJ I Realitná kancelária ZARA PROPERTIES ponúka na predaj pozemok o výmere 1195 m2, ktor

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Streženice

99,000 € 83 €/m²

KŠINNÁ – 2 – izbový starší domček / pozemok 535 m2

Reality Kšinná

Rodinný dom | - | 100 m²

V obci KŠINNÁ v okrajovej časti obce je na predaj starší rodinný domček, ktorý je vhodný ako ví

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Kšinná

24,900 € 249 €/m²

BYTOČ RK - 4-izb. mezonet 136m2 s 2x terasou a parkovaním v Taliansku neďaleko pobrežia - Terzo d'Aquileia

Reality Taliansko

Mezonet | Taliansko

Neďaleko pobrežia ale aj slnečného ostrova Grado v Taliansku, kde začína Benátska riviéra ponúk

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

114,000 € 838 €/m²

Investičný pozemok 5 min. od Košíc, 600 m2, Košické Oľšany

Reality Košické Oľšany

Pozemok pre rodinné domy | 600 m²

ReaL Renáta Leščinská Vám ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj investičný pozemok v Košickýc

Publikované: 27.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Košické Oľšany

84,999 € 142 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK NA VÝSTAVBU CHATY BELÁ - ZLIEŇ

Reality Belá

Rekreačný pozemok | Belá - Zlieň | 0 m²

Exkluzívne iba u nás Vám ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 725 m2 + 27,5 m2 podiel

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Belá

92 €/m2

PREDAJ MULTIFUNKUČNÉHO OBJEKTU DRIETOMA

Reality Drietoma

Polyfunkčný objekt | Drietoma | 325 m²

Tento rozsiahly objekt v obci Drietoma (6 km od Trenčína) predstavuje jedinečnú investičnú príl

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Drietoma

435,000 € 1338 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ZNÍŽENÁ CENA! Ponúkame na predaj priestranný tehlový rodinný dom s garážou v obci Salka

Reality Salka

Rodinný dom | Salka | 160 m²

ZNÍŽENÁ CENA! Ponúkame na predaj priestranný tehlový rodinný dom s garážou. Nachádza sa v obci

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Salka

70,000 € 438 €/m²

Na predaj: 12,5 ár.pozemok na výstavbu RD, Košice-Lorinčík

Reality Košice-Lorinčík

Pozemok pre rodinné domy | Sabinovská | 1,246 m²

Na predaj ponúkame pozemok na výstavbu rodinného domu v mestskej časti Košice - Lorinčík, okres

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Lorinčík

185,000 € 148 €/m²

Rodinný dom s pozemkom na PREDAJ, Želmanovce - okr. Svidník

Reality Želmanovce

Rodinný dom | - | 98 m²

Kancelária Realitné Očko Vám exkluzívne ponúka na predaj jednopodlažný rodinný dom v obci Želma

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Želmanovce

59,900 € 611 €/m²

Podkrovný 3-izbový byt s krbom a garážou pri lesoparku

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Podunajská | 103.53 m²

Ponúkame na prenájom priestranný a výnimočný 3-izbový podkrovný byt o výmere 103,53 m², ktorý s

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Vrakuňa

950 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na predaj stavebný pozemok - Červená Voda, oks Prešov

Reality Červená Voda

Pozemok pre rodinné domy | - | 572 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Červená Voda, okres Prešo

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Červená Voda

44,900 € 78 €/m²

Prenájom moderného 2-izbového bytu v projekte Slnečnice – Bratislava

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Žltá ulica | 53 m²

BK Easy realitná kancelária ponúka na prenájom štýlový a kompletne zariadený 2-izbový byt v obľ

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Exkluzívne na predaj slnečný pozemok pre stavbu RD pri BB

Reality Moštenica

Pozemok pre rodinné domy | Uhliarska | 850 m²

Pripravili sme pre Vás na predaj rovinatý, slnečný pozemok s výmerou 850 m², vhodný na výstavb

Publikované: 29.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Moštenica

90,000 € 106 €/m²

3-izbový byt v novostavbe - prenájom Drienica

Reality Drienica

3 izbový byt | Drienica | 57 m²

ANOVIA REAL ESTATE Vám ponúka na prenájom zariadený byt v novostavbe v obci Drienica: 3 - izbo

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Drienica

600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

INVESTIČNÝ 1 IZBOVÝ BYT NA PREDAJ | 36 m² | TRENČÍN

Reality Trenčín

1 izbový byt | - | 36 m²

🔥 NA PREDAJ – 1-IZBOVÝ BYT | 36 m² + LODŽIA + PIVNICA | TRENČÍN – SOBLAHOVSKÁ ULICA WFM Reali

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčín

112,000 € 3111 €/m²

Na predaj stavebný pozemok 650 m² – Trenčín

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | - | 650 m²

🏡 Na predaj SLNEČNÝ stavebný pozemok 650 m² – Trenčín, Záblatie 🔥 Pripravený na výstavbu – st

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

225 €/m2 225 €/m2

EXKLUZÍVNE stavebné pozemky, Spišské Podhradie

Reality Spišské Podhradie

Pozemok pre rodinné domy | - | 0 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj pozemky vhodné na výstavbu rodinných domov v meste Spišské Podh

Publikované: 01.02.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Spišské Podhradie

Cena dohodou

Obchodný priestor 75 m² Komenského – sklad, parkovanie

Reality Prešov

Obchodné priestory | Komenského | 75 m²

Obchodný priestor 75 m² Komenského – sklad, parkovanie Exkluzívne ponúkame na predaj kompletne

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na predaj Prešov

182,900 € 2439 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Pozemok s panoramatickým výhľadom, 6214 m² , Župčany

Reality Župčany

Pozemok pre rodinné domy | - | 6,214 m²

REALITY - Peter Kočiš s.r.o. – peterkocis.sk, licencovaný realitný maklér, predstavuje na preda

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Župčany

42 €/m2 42 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

BYTOČ RK - 3-izb byt 88m2 s vlastnou záhradkou a parkovaním v Taliansku neďaleko pobrežia - Precenicco

Reality Taliansko

3 izbový byt | Taliansko

Neďaleko pobrežia a letoviska Lignano (resp. Bibione) v Taliansku, ponúkame v tichej, rezidenčn

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

128,000 € 1455 €/m²

Prenájom obchodných priestorov Bytčická ulica

Reality Žilina

Obchodné priestory | Bytčická | 60 m²

Ponúkame Vám na prenájom komerčné a prevádzkové priestory Žilina, Bytčická. Plocha: úžitková 60

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Predaj | Rekreačný pozemok v Strážove

Reality Žilina

Rekreačný pozemok | Strážov | 2,310 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj pozemok v k.ú. Strážov, Žilina ideálny na výstavbu malej ch

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

48,900 € 21 €/m²

Predaj | investičný pozemok v Snežnici

Reality Snežnica

Orná pôda | Snežnica | 850 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj atraktívny pozemok v obci Snežnica s rozlohou 850 m². Tento

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Snežnica

31,900 € 38 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30295)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Rodinné domy na predaj (23061)
Byty na predaj v Bratislave (8519)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (773)
Upresniť hľadanie