Rodinný dom | Nitrianske Hrnčiarovce | 175 m²
Koval reality Vám ponúkajú na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v Nitrianskych Hrnčiarovciach
225,000 € 1286 €/m²
Rodinný dom | Bratislavská cesta | 120 m²
Koval reality vám ponúkajú na predaj vidiecky dom v centre obce Tvrdošovce. Dom stojí na čistom
50,000 € 492 €/m²
3 izbový byt | Štúrová | 68 m²
Koval reality vám ponúkajú na predaj 3 izbový byt v Nitre, v centre na Štúrovej ulici. Bytový d
169,000 € 2441 €/m²
Objekt pre obchod | Ďatelinisko | 256 m²
Ponúkame Vám na prenájom poschodovú budovu v obľubenej časti Ďatelinisko - Zlaté Moravce, ktorý
1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Ňárad | 220 m²
Realitná spoločnosť Solídne bývanie spol. s.r.o. Vám ponúka na predaj 5-izbový rodinný dom v ob
169,000 € 768 €/m²
Obchodné priestory | - | 102 m²
Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom obchodné priestory s celkovou výmerou 102 m2 v centre mesta
700 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
3 izbový byt | - | 70.63 m²
Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom 3- izbový byt na sídlisku Východ v Michalovciach. Byt je vhod
640 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | Staré mesto | 2,412 m²
Koval reality vám ponúkajú na predaj pozemok nachádzajúci sa v centre mesta Nitra. Pozemok je o
1 € 0 €/m²
Iný stavebný pozemok | - | 22,731 m²
Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v obci Vyšné Nemecké. Rozľahlý pozemok ideálny na výst
50 €/m2 50 €/m2
Rodinný dom | Lechnica | 500 m²
CentrumReal exkluzívne ponúka na predaj krásnu zrubovú chatu v malebnom prostredí Červeného Klá
Cena dohodou
Rodinný dom | Šúdol | 114.1 m²
Koval reality Vám ponúkajú na predaj 4 izbovú novostavbu v tichom prostredí. Aktuálne je to hru
1 € 0 €/m²
3 izbový byt | Družstevná | 61 m²
Ponúkame Vám na predaj zrekonštruovaný 3-izbový byt v Bánovciach nad Bebravou, nachádzajúci sa
112,000 € 1836 €/m²
Rodinný dom | Hrušovany | 200 m²
Koval reality Vám ponúkajú na predaj priestranný poschodový rodinný dom v pokojnej časti obce H
159,900 € 800 €/m²
3 izbový byt | Novomeského | 91 m²
Centrum Real exkluzívne ponúka na dlhodobý prenájom nadštandardný a kompletne zariadený 3-izbov
870 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
3 izbový byt | - | 72 m²
Objavte bývanie, ktoré spája komfort, štýl a ideálnu lokalitu pre rodinný život. Ponúkame Vám n
143,000 € 1986 €/m²
3 izbový byt | D. Štúra | 74 m²
Ponúkame Vám na predaj priestranný 3,5-izbový byt v Seredi s výmerou 74 m², nachádzajúci sa na
148,000 € 2000 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Kltipoch | 891 m²
Spoločnosť Solídne bývanie prináša na predaj 3 parcely(aj jednotlivo) určené na výstavbu Rodinn
72,000 € 81 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Krné | 1,610 m²
NA PREDAJ: Stavebný pozemok s projektom a UPI – Detva, Krné (1610 m²) Hľadáte miesto, kde sa s
63,000 € 39 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 238 m²
Centrum Real exkluzívne ponúka na prenájom rodinný dom v mestskej časti Poprad- Matejovce, ktor
Cena dohodou
Iný stavebný pozemok | - | 630 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemok vhodný na výstavbu chaty pozemok nachádzajúci sa v extravilán
33,000 € 52 €/m²
2 izbový byt | - | 56 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj 2 izbový byt s loggiou, sídlisko Tarča, Spišská Nová Ves. Nehnute
106,000 € 1893 €/m²
Obchodné priestory | ul. 1. mája | 342 m²
Hľadáte miesto, kde vaše podnikanie okamžite získa pozornosť a zákazníkov? Práve ste ho našli.
3.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
2 izbový byt | - | 58 m²
Ponúkame Vám na predaj 2- izbový byt priamo v centre mesta Michalovce, ktorý je pripravený na o
138,000 € 2379 €/m²
Priemyselná zóna | - | 133,667 m²
Na predaj pozemok v Priemyselnom parku Čab (okr. Nitra) Možnosť prispôsobiť plochu. Ponúkam
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.