Prenájom krásneho 1 izbového bytu

Reality Martin

1 izbový byt | 30 m²

VMREALITY ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovaný a zariadený 1-izbový byt v obľúbenej lok

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Martin

420 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Hostinec v centre obce Černík, možnosť prerobenia na RD

Reality Černík

Objekt pre obchod | 180 m²

Objavte príležitosť v srdci Černíka: Hostinec pri Moste Uvažujete nad investíciou do nehnuteľn

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Černík

91,000 € 506 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Pozemok na výstavbu chaty Mariánke pri lese

Reality Marianka

Rekreačný pozemok | Borinská | 300 m²

Predstavujeme vám jedinečnú príležitosť na investíciu do pozemku v malebnej obci Marianka, nach

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Marianka

72,000 € 240 €/m²

PRENÁJOM, obchodný priestor 75 m2, centrum mesta Malacky

Reality Malacky

Objekt pre obchod | Záhorácka | 75 m²

AMOS reality so súhlasom majiteľa ponúka na prenájom veľkorysý obchodný/ kancelársky priestor o

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Malacky

650 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Predaj, RD v obci Šuľany - Horný Bar, pozemok 600 m2, ZNÍŽENÁ CENA !

Reality Horný Bar

Rodinný dom | 140 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame exkluzívne na predaj dvojpodlažný rodinný dom v obci Šuľany - Hor

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Horný Bar

Cena dohodou

3 izbový byt v Centre - Mäsiarska 54 - rozloha 260 metrov

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Mäsiarska 54 | 110 m²

Dvojgeneračný 3 izbový byt pozostávajúci zo samostatnej garsónky a dvojizbového bytu. Na predaj

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

340,000 € 3091 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predám pozemok v Bratislave - časť Rusovce

Reality Bratislava-Rusovce

Orná pôda | Rusovce | 1,679 m²

Predám pozemok v Bratislave - časť Rusovce. Pozemok sa skladá z dvoch parciel v osobnom vlastní

Publikované: 14.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rusovce

28,000 € 17 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA NA PREDAJ -rodinný dom Ladoveň - Martin

Reality Martin

Rodinný dom | Rastislavova | 180 m²

*****WFM Reality***** ZNÍŽENÁ CENA NA PREDAJ: Rodinný dom v pôvodnom stave – Ladoveň, ul. Ras

Publikované: 14.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Martin

255,000 € 1417 €/m²

LEVOČA - historický dom v centre mesta

Reality Levoča

Rodinný dom | Masiarska | 540 m²

Realitná kancelária MH Real Vám ponúka na predaj dvojpodlažný meštiacky dom v historickom centr

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Levoča

230,000 € 426 €/m²

NOVÁ CENA-KAVEČANY chatky v peknom prostredí lokalita Chmeľníky

Reality Košice-Kavečany

Chalupa, rekreačný domček | Lovecká | 394 m²

MH Real Vám ponúka miesto na relax, oddych v chatovej oblasti Kavečany - Chmeľníky. Chatky s r

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Kavečany

29,900 € 76 €/m²

Prevádzkové priestory v centre Nitry s parkovaním

Reality Nitra

Obchodné priestory | Mostná | 297 m²

Prenájom komerčných priestorov v centre Nitry – 297,10 m² + parkovanie Ponúkame Vám na prenájo

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

1,740 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Na PREDAJ 4 izbová moderná NOVOSTAVBA 10km od NZ

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Dvory nad Žitavou | 92 m²

Ďalší skvelý projekt iba v našej ponuke so stavebným povolením !!! Ponúkame Vám na predaj mod

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

215,000 € 2337 €/m²

Ponúkam na predaj 4 izbovú NOVOSTAVBU 2km od NZ/ ANDOVCE

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Andovce | 98 m²

Nový Projekt !!!Výstavba zahájená s platným stavebným povolením !! Ponúkame Vám na predaj muro

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

169,900 € 1734 €/m²

Exkluzívny penthouse 75 m² s terasou a panorámou

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 75 m²

F-ONE Reality ponúka na predaj jedinečný strešný penthouse s výmerou 75 m² umiestnený v podkrov

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

419,000 € 5587 €/m²

Komerčný pozemok v Nitre na predaj

Reality Nitra

Priemyselná zóna | - | 1,832 m²

Pozemok na predaj – 1 832 m², Nitra Lokalita a základné informácie Ponúkame Vám na predaj poz

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

Cena dohodou

NA PREDAJ - POZEMOK VALČA 1014 m2

Reality Valča

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,014 m²

*****WFM Reality***** Na predaj stavebný pozemok určený na výstavbu rodinného domu. Pozem

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Valča

69,900 € 69 €/m²

Budova s pozemkom451m2, 6x parkovanie, vhodné ako sídlo firmy, Ružinov ✅ 3D prehliadka ✅

Reality Bratislava-Ružinov

Objekt pre obchod | Prešovská | 596 m²

Ponúkame na predaj budovu v Ružinove na Prešovskej ulici. Budova pozostava z pôvodnej časti s 3

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

1,300,000 € 2181 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Stavebný pozemok v obci Slažany

Reality Sľažany

Pozemok pre rodinné domy | Dolné Slažany | 2,701 m²

Predaj stavebného pozemku – Slažany. Ponuka: Koval Reality vám ponúkajú na predaj rozsiahly st

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Sľažany

65 €/m2 65 €/m2

TOP CITY | MODERNÉ 3 IZBIOVOVÉ BYTY - POPRAD, CENTRUM

Reality Poprad

3 izbový byt | - | 120 m²

Realitná kancelária TOP CITY Vám s radosťou predstavuje moderné byty v novostavbe na ulici Fran

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Poprad

265,000 € 2208 €/m²

Na predaj pozemok v Priemyselnom parku Čab (okr. Nitra)

Reality Čab

Priemyselná zóna | - | 133,667 m²

Na predaj pozemok v Priemyselnom parku Čab (okr. Nitra) Možnosť prispôsobiť plochu. Ponúkam

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Čab

Cena dohodou

EXKLUZÍVNE 3i byt, Fabiniho ul., Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | - | 80.63 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 3 izbový podkrovný byt v širšom centre mesta Spišská Nová Ves. Na

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

195,000 € 2418 €/m²

🏠 Na prenájom 3-izbový byt – Hliny VII, Žilina

Reality Žilina

3 izbový byt | Severná | 62 m²

🏠 Prenájom 3-izbového bytu – Hliny VII, Žilina Ponúkame na prenájom 3-izbový byt o výmere 62 m

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Žilina

690 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na predaj stavebné pozemky časť Rúrky-Prešov

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | - | 407 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj výnimočné stavebné pozemky v mestskej časti Preš

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

99 €/m2 99 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Klimatizovaný 2 izbový byt s terasou v Eurovea Tower, 1x parkovanie

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova 38 | 50.12 m²

Klimatizovaný 2-izbový byt v mrakodrape Eurovea Tower s nádherným výhľadom na Dunaj a most Apol

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

480,000 € 9577 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8520)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30301)
Rodinné domy na predaj (23059)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie