Slnečný pozemok, 1392 m2, Vyškovce nad Ipľom, okr. Levice

Reality Vyškovce nad Ipľom

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,392 m²

SaleA- Váš partnér v realitách ponúka na predaj pozemok, kde celková výmera je 1392 m2, Vyškovc

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Vyškovce nad Ipľom

16,990 € 12 €/m²

Výnimočná novostavba pre náročných! Nádherný 4 izbový rodinný dom v Modre, 129 m2

Reality Modra

Rodinný dom | . | 129 m²

SaleA-Váš partner v realitách, ponúka na predaj priestranný, moderný 4-izbový rodinný dom, ktor

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Modra

299,000 € 2318 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

AV REALITY ponúka na predaj krásny 3-izbový byt v Poprade

Reality Poprad

3 izbový byt | Partizánska | 74 m²

AV REALITY POPRAD ponúka na predaj 3-izbový byt s balkónom. Tento moderný a priestranný byt je

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Poprad

200,000 € 2703 €/m²

REZERVOVANÉ - 3 izbový Predaj Košice III Furča Kalinovská

Reality Košice-Dargovských hrdinov

3 izbový byt | Kalinovská | 70 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt na Kalinovskej ulici v Košiciach. Tento byt pražského typu sa n

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

188,000 € 2686 €/m²

Záhrada na predaj Šaľa pri tenisových kurtoch 298 m2

Reality Šaľa

Záhrada | Záhradky pri futbalovom ihrisku | 298 m²

SaleA- Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj záhradu v Šali pri tenisových kurtoch a fut

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Šaľa

26,999 € 91 €/m²

Pre konkrétnu klinetku hľadám 1 izbový byt v Šali

Reality Šaľa

1 izbový byt | Šaľa | 40 m²

SaleA- Váš partner v realitách hľadá pre konkrétnu klientku 1 izbový byt v Šali. V prípade, že

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Šaľa

123 € 3 €/m²

Útulný domček s mediteránskou záhradou v Harmónií

Reality Modra

Rodinný dom | 116 m²

Ponúkame útulný rekreačný domček postavený pred 5 rokmi v modernom štýle na krásnom mieste v

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Modra

299,000 € 2578 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

-REZERVOVANÉ- 2,5 -izbový byt + loggia, Ďumbierska - Sekčov

Reality Prešov

2 izbový byt | Ďumbierska 24 | 56 m²

Ponúkame Vám na predaj 2,5-izbový byt na adrese Ďumbierska 24 v Prešove (sídlisko Sekčov). Byt

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Prešov

165,000 € 2946 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

VÝROBNO-SKLADOVÝ OBJEKT 690 m2 S POZEMKOM 3237 m2 V TRNAVE.

Reality Trnava

Objekt pre obchod | Coburgova | 925 m²

Rich REALITY ponúka na predaj výrobno - skladový objekt s oploteným pozemkom o výmere 3237 m2

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Trnava

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

(REZERVOVANÉ) RADOVÝ DOM, POZEMOK 360m2, ŽILINA - ROSINKY

Reality Žilina

Rodinný dom | Brezová | 200 m²

Hľadáte bývanie v Žiline, avšak nechcete kompromisy typu „byt bez súkromia“? Tento tehlový rado

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Žilina

259,990 € 1300 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Krásny 6-izbový rodinný dom s garážou, 3 parkovacími miestami a príjemnou bezúdržbovou záhradou v Senci, pozemok 365 m2

Reality Senec

Rodinný dom | Karola Šišku | 170 m²

SaleA – Váš partner v realitách ponúka na predaj priestranný a veľmi dobre dispozične riešený 6

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Senec

379,900 € 2235 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Slnečná záhrada s masívnou pivnicou a krásnym výhľadom na okolie v Spišskej Novej Vsi

Reality Spišská Nová Ves

Záhrada | - | 354 m²

Salea -Váš partner v realitách ponúka na predaj slnečný, kaskádovitý pozemok v obľúbenej záhrad

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Spišská Nová Ves

Cena dohodou

Vila Ranč - Krásna príroda, jazero, chov koní, apartmány, bazén, bowling, spoločenské akcie, kopec prírody, športu a relaxu

Reality Vlčany

Objekt pre obchod | Vlčany | 1,722 m²

SaleA Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj Vilu Ranč v okrese Šaľa. Vila sa nachádza na

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Vlčany

Cena dohodou

3-izbový veľký byt Žilina Závodie 90 m2, loggia

Reality Žilina

3 izbový byt | - | 90 m²

Salea Váš partner v realitách-predáva priestranný, slnečný a dispozične výborne riešený 3-izbov

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Žilina

275,000 € 3056 €/m²

Rodinný dom, 180 m2, Beša, okr. Levice

Reality Beša

Rodinný dom | - | 180 m²

SaleA- Váš partnér v realitách ponúka na predaj rodinný dom, 180 m2 a celková výmera pozemku 11

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Beša

63,990 € 356 €/m²

Slnečný viničný dom, 18 m2, Strážny Vrch, okr. Levice

Reality Levice

Záhradná chatka | - | 18 m²

SaleA- Váš realitný partner Vám ponúka na predaj viničný domček, 18 m2 a celková výmera pozemku

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Levice

63,990 € 3555 €/m²

Na predaj priemyselný areál - pozemok Košice Šaca

Reality Košice-Šaca

Priemyselná zóna | - | 22,000 m²

SALEA Váš partner v realitách ponúka na predaj pozemok v priemyselnom areály v Košice Šaca. Po

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Šaca

115 €/m2 115 €/m2

Vinica na predaj, 2500 m2, Farná, okr. Levice

Reality Farná

Vinica, chmelnica | - | 2,500 m²

SaleA- Váš partner v realitách ponúka na predaj pozemok- vinicu, 2500 m2, Farná, okr. Levice. N

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Farná

12,990 € 5 €/m²

Rodinný dom 3 izbový Kajal - Novostavba

Reality Kajal

Rodinný dom | Hlavná | 58 m²

SaleA- váš partner v realitách Vám ponúka na predaj 3 izbový rodinný nízkoenergetický dom o vým

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Kajal

150,000 € 2586 €/m²

Exkluzívne na predaj dom v Seliciach

Reality Selice

Rodinný dom | Sovietskej Armády | 80 m²

SaleA Váš partner v realitách Vám ponuka na predaj rodinný domček v Seliciach. Kompletne prero

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Selice

110,000 € 1375 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívne na predaj rodinný dom v Diakovciach

Reality Diakovce

Rodinný dom | - | 914 m²

SaleA Váš partner v realitach Vám ponúka EXKLUZIVNE na predaj Starší rodinný dom s garážou,mo

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Diakovce

135,000 € 148 €/m²

HĽADÁME pre klientov rodinný dom v Šamoríne

Reality Šamorín

Rodinný dom | - | 100 m²

Realitná kancelária BF reality hľadá pre klientov na kúpu rodinný dom v Šamoríne alebo blízkom

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na kúpa Šamorín

Cena na vyžiadanie

Veľká kancelária na prenájom 55,2 m2 s archívom ul. Jarmočná

Reality Šaľa

Administratívny objekt | Jarmočná | 55.2 m²

SaleA- Váš partner v realitách Vám ponúka výhradne na prenájom kancelársky priestor o výmere 55

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Šaľa

720 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Predaj slnečného pozemku v obci Prochot s výmerou 2127 m²

Reality Prochot

Pozemok pre rodinné domy | - | 2,172 m²

Salea Váš partner v realitach ponúka na predaj pozemok na okraji obci Prochot, situovaný na ro

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Prochot

49,956 € 23 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30301)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23059)
Upresniť hľadanie