PREDAJ CHATY S VEĽKÝM POZEMKOM BELÁ - ZLIEŇ

Reality Belá

Chalupa, rekreačný domček | Zlieň | 180 m²

Exkluzívne iba u nás Vám ponúkame na predaj chatu v chatovej oblasti pri Terchovej Belá - Zlieň

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Belá

199,900 € 1111 €/m²

PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK NA VÝSTAVBU CHATY BELÁ - ZLIEŇ

Reality Belá

Rekreačný pozemok | Belá - Zlieň | 0 m²

Exkluzívne iba u nás Vám ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 725 m2 + 27,5 m2 podiel

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Belá

92 €/m2

PREDAJ RODINNÝ DOM SEDLIACKA DUBOVÁ

Reality Sedliacka Dubová

Rodinný dom | Sedliacka Dubová | 180 m²

Ponúkame na predaj starší rodinný dom v obci Sedliacka Dubová s pozemkom o výmere 922 m2. Starš

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Sedliacka Dubová

144,000 € 800 €/m²

AV Reality | PRENÁJOM zariadený 2-izbový byt v centre Popradu

Reality Poprad

2 izbový byt | Štefánikova | 53.5 m²

AV Reality exkluzívne ponúka na prenájom útulný, kompletne zrekonštruovaný a zariadený 2-izbový

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Poprad

550 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

EXKLUZÍVNE | Polyfunkčný objekt s terasou | Bývanie + podnikanie v jednom

Reality Streženice

5 a viac izbový byt | - | 310 m²

AURA | Concept Vám ponúka exkluzívne na predaj výnimočný polyfunkčný objekt, ktorý predstavuje

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Streženice

Cena dohodou

Predaj | Rovinatý pozemok s výhľadom, Blatnica

Reality Blatnica

Rekreačný pozemok | Blatnica | 2,320 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj slnečný a rovinatý pozemok vedený ako orná pôda v obci Blat

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Blatnica

95,700 € 41 €/m²

Predaj | Priestranný 4-izbový byt s 2 balkónmi, Hliny V

Reality Žilina

4 izbový byt | Hečkova | 88 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj priestranný a výnimočne svetlý 4-izbový byt s rozlohou 88 m

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Žilina

234,900 € 2669 €/m²

Prenájom | Novostavba 3-izbový byt | Balkón | Thurzove sady

Reality Bytča

3 izbový byt | - | 68 m²

AURA | Concept Vám ponúka na prenájom 3-izbový byt s rozlohou 62,09 m² v novostavbe projektu Ja

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Bytča

750 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ Rodinný dom v Zálesí, s bazénom, celoročnou terasou a murovaným záhradným domčekom

Reality Zálesie

Rodinný dom | Lúčna | 120 m²

Moderný 4-izbový rodinný dom (dvojdom) s bazénom, krbom a celoročnou terasou – Zálesie, Lúčna u

Publikované: 05.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Zálesie

320,000 € 2667 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

360° 3D 3 IZBOVÝ byt Podunajské Biskupice, Kazanská ul. s parkovacím miestom v cene

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Kazanská | 80 m²

Ponúkam Vám na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt v novostavbe (2006) na Kazanskej ulici

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

259,000 € 3238 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: Dva domy na veľkorysom pozemku v centre Rajky

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka

Hľadáte nehnuteľnosť s obrovským potenciálom, ktorú si môžete dokončiť presne podľa svojich pre

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Rajka

110,000 € 550 €/m²

Štýlový 3-izbový byt s loggiou a výhľadom na zeleň – Mamateyova ul. Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 75 m²

Ponúkame na predaj slnečný, kompletne zariadený 3-izbový byt v jednej z najobľúbenejších častí

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

255,500 € 3407 €/m²

Predaj 3-izbový rodinný dom s nádhernou záhradou – Bezenye

Reality Bezenye

Rodinný dom | Maďarsko | Bezenye

Hľadáte pokojné bývanie v tesnej blízkosti hraníc, v rodinnom dome s vidieckym šarmom? Ponúkame

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Bezenye

158,000 € 1162 €/m²

Krásny 3 izbový byt vo výbornej lokalite s parkovacím miestom

Reality Rovinka

3 izbový byt | Agátová | 73 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny, slnečný, 3 izbový byt v tehlovej novostavbe na Agátovej ulici v

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Rovinka

244,900 € 3355 €/m²

Zariadená garzónka s loggiou, Exnárova, Košice – Furča

Reality Košice-Dargovských hrdinov

Garsónka | Exnárová | 28 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovanú garzónku na Exnárovej ulici v Košiciach (sídlisk

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Košice-Dargovských hrdinov

550 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Na prenájom 4 izbový byt v rodinnom dome v Šamoríne

Reality Šamorín

4 izbový byt | Križná | 80 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 4-izbový byt v rodinnom dome na ulici Križnej v Šamoríne. Byt

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Šamorín

850 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Rezervované. 1-izbový byt 38m2, Zvolen Západ | klíma, internet

Reality Zvolen

1 izbový byt | Kremnická | 38 m²

Rezervované. Prenájom 1-izbového bytu 38 m² | nová rekonštrukcia, klíma, internet a TV v ce

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Zvolen

520 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj apartmán Vysoké Tatry 4 izbový 112 m2 + terasa + balkón s výhľadom na Tatry + parkovanie

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Centrum | 112 m²

Realitná kancelária REALITY DAHLIA ponúka na predaj exkluzívne v krásnom prostredí Tatranských

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

339,000 € 3027 €/m²

Novostavba 3 izbový byt s terasou 176 m2 a parkovaním Trenčín - projekt KAMENEC Zlatovce

Reality Trenčín

3 izbový byt | Hlavná | 176 m²

Realitná kancelária DAHLIA REALITY ponúka na predaj v rámci projektu Polyfunkčný objekt KAMENEC

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčín

375,000 € 2131 €/m²

Exkluzívna VILA s panoramatickým výhľadom vo Svätom Jure - 5 izbová s terasou, átriom, krbom a pozemkom 6 616 m2

Reality Svätý Jur

Rodinný dom | Panciere | 581 m²

Realitná kancelária DAHLIA REALITY Vám ponúka na predaj výnimočnú vilu v malokarpatských vinohr

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Svätý Jur

1,590,000 € 2737 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj novostavba 2 izbový byt s balkónom 61 m2 + parkovacie státie v projekte ALTUM Bratislava

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | Eisnerova | 63.42 m²

EXKLUZÍVNE! Predaj novostavba 2 izbový byt s balkónom 61 m2 + parkovacie státie v projekte ALTU

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

255,000 € 4021 €/m²

Rent a new luxury VILLA, 4 floors, Palisády near Bratislava Castle, oriented with a view of the river Danube

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Fialkové údolie | 500 m²

The real estate agency DAHLIA REALITY offers for rent a newly built 4-storey family villa in a

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

3-izb. byt, 69 m2, lodžia, 2x balkón, Košice Boženy Němcovej

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Boženy Němcovej | 69 m²

Ponúkame na predaj pekný VEĽKÝ 3-IZBOVÝ BYT s LODŽIOU a DVOMA BALKÓNMI na 7.poschodí /11 vo vyh

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

279,900 € 4057 €/m²

Predaj pôvodný rekreačný areál s pozemkami a s lyžiarskym vlekom - INOVEC

Reality Trenčianske Jastrabie

Hotel, penzión, ubytovňa | Inovec | 1,412 m²

Ponúkame na predaj pôvodný rekreačný areál s pozemkami s možnosťou výstavby na úplnom vrchu poh

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Trenčianske Jastrabie

400,000 € 283 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8520)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30303)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23055)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie