Prenájom 1 izbového bytu s balkónom Sever ,36 m2

Reality Martin

1 izbový byt | 36 m²

Hľadáte útulné bývanie vo vyhľadávanej lokalite? Ponúkam na prenájom priestranný 1-izbový byt s

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Martin

450 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Prenájom garsónky Vrútky

Reality Vrútky

Garsónka | 20 m²

Ponúkame na prenájom útulnú garsónku o výmere približne 20 m² v meste Vrútky. Byt sa nachádza n

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Vrútky

320 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Parkovacie státie Martin Priekopa

Reality Martin

Spevnené plochy | A. Medňanského | 15 m²

Ponúkam na predaj parkovacie miesta priamo pred bytovým domom v Martine, mestská časť Priekopa.

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Objekty na predaj Martin

10,000 € 667 €/m²

EXKLUZÍVNE:PREDAJ RODINNÝ DOM V OBCI BELUŠA-MIESTNA ČASŤ PODHORIE (OKRES PÚCHOV)

Reality Beluša

Rodinný dom | Podhorie | 122.74 m²

Vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný rodinný dom,ktorý bol v

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Beluša

225,000 € 1996 €/m²

Investičná príležitosť – Rodinný dom s 2 bytovými jednotkami

Reality Liptovská Osada

Rodinný dom | Nezadaná | 250 m²

Ponúkame na predaj dvojpodlažný rodinný dom vo vyhľadávanej turistickej lokalite Liptovská Osad

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Liptovská Osada

239,900 € 960 €/m²

Predaj priestranného 4 izbového bytu Priekopa

Reality Martin

4 izbový byt | 81 m²

Hľadáte ideálne bývanie pre rodinu, ktoré spája priestor, súkromie a skvelú lokalitu? Máme pre

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Martin

145,000 € 1790 €/m²

REZERVOVANÉ-EXKLUZÍVNE:PREDAJ 4-IZBOVY BYT S 2 BALKÓNMI + (GARÁŽ-PARKOVACIE MIESTO,SKLADOVÝ PRIESTOR,KOPKA),(komplex MARTINÁK),NITRA-ČERMÁŇ

Reality Nitra

4 izbový byt | Južná | 87.22 m²

Vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame na predaj 4-izbový tehlový byt bez výťahu na 2.poschodí Vst

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Nitra

204,000 € 2339 €/m²

Veľkometrážny 1 izbový byt na prenájom Priekopa , 36m2

Reality Martin

1 izbový byt | 36 m²

Hľadáte útulné, moderné a pohodlné bývanie s výbornou dostupnosťou? Ponúkame na prenájom kompl

Publikované: 20.06.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Martin

460 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ Prenájom 3i bytu s parkovaním PRIEKOPA/ novostavba/

Reality Martin

3 izbový byt | Volgogradská | 74 m²

Ponúkame na prenájom štýlový a moderne riešený 3-izbový byt v novostavbe v obľúbenej mestskej č

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Martin

600 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Tehlový rodinný dom na predaj Sučany

Reality Sučany

Rodinný dom | 122 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v obci Sučany, situovaný na rovinatom pozemku o výme

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Sučany

203,800 € 1670 €/m²

Rodinný dom v pôvodnom stave – Pravotice

Reality Pravotice

Rodinný dom | Nezadaná | 70 m²

Ponúkame na predaj nehnuteľnosť v obci Pravotice (okres BN), situovanú na mierne svahovitom poz

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Domy na predaj Pravotice

45,000 € 643 €/m²

PRENAJATÉ Prenájom 2 izb bytu Centrum, ul Holubyho

Reality Martin

2 izbový byt | Holubyho | 55 m²

Výhradne ponúkam a prenájom zariadený 2-izbový byt situovaný priamo v centre mesta Martin, na u

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Martin

530 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

**EXKLUZÍVNA PONUKA – POZEMKY PRI OBCHVATE V MARTINE IDEÁLNE NA REKLAMU**

Reality Martin

Pozemok pre reklamu | 1,136 m²

Ponúkame na predaj dva atraktívne pozemky nachádzajúce sa v katastrálnom území Martin, s výborn

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Martin

15 € 0 €/m²

Jedinečné ubytovanie v historickej pálenici v Mošovciach!

Reality Mošovce

Iný rekreačný objekt | Starý rad | 300 m²

Hľadáte netradičné miesto na oddych s rodinou či priateľmi? Ponúkame krátkodobé ubytovanie v p

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na prenájom Mošovce

Cena dohodou

PRIPRAVUJEME DO PONUKY Prenájom garáže Priekopa

Reality Martin

Garáž | 15 m²

Hľadáte bezpečné miesto pre svoje auto, motorku alebo úložný priestor navyše? Máme pre vás ideá

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Objekty na prenájom Martin

75 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

VEĽKÝ 6 izb. Rodinný dom s obrovským potenciálom, 1241 m2, Veselé

Reality Veselé

Rodinný dom | Nezadaná | 400 m²

Predstavte si miesto, kde má každé ráno svoj pokoj, priestor a ticho… a kde sa dom prispôsobí p

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Veselé

235,000 € 588 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

REZERVOVANÉ PRIUS PREDAJ 3 IZ BYT S PRESKELNENOU LOGGIOU MARKOVA ULICA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Markova | 68 m²

REZERVOVANÉ Realitná spoločnosť PRIUS COMPANY s.r.o. Vám predstavuje exkluzívne na predaj 3 iz

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

237,000 € 3485 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

JEDINEČNÝ 5 IZBOVÝ RODINNÝ DOM S BAZÉNOM A KRÁSNOU ZÁHRADOU

Reality Zemianske Sady

Rodinný dom | Nezadaná | 188 m²

Realitná spoločnosť PRIUS Vám exkluzívne predstavuje na predaj jedinečný 5-izbový rodinný dom s

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Zemianske Sady

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

ÚTULNÝ 3 IZBOVÝ RODINNÝ DOM S BAZÉNOM NA BREHU VAJNORSKÝCH JAZIER

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | Nezadaná | 114 m²

Realitná spoločnosť PRIUS Vám exkluzívne predstavuje na predaj krásny, priestranný a slnečný d

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

298,000 € 2614 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj murovaná záhradná Chata Ilava, pozemok 385 m2

Reality Ilava

Chalupa, rekreačný domček | 30 m²

2735 V krásnej záhradkárskej osade mesta Ilava - Ďuriháj predáme trojpodlažnú murovanú chatu, s

Publikované: 24.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Ilava

46,000 € 1533 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj Obchodný priestor Ilava, ul. Ružová, 30 m2

Reality Ilava

Objekt pre obchod | Ružová | 30 m²

Vo výbornej lokalite mesta Ilava, na ulici Ružová predáme zrekonštruovaný obchodný priestor o r

Publikované: 24.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Ilava

89,000 € 2967 €/m²

Novinka
Novinka

Predám Stavebný pozemok Čereňany, 845 m2

Reality Čereňany

Pozemok pre rodinné domy | Čereňany | 845 m²

943403 V peknom tichom prostredí obce Čereňany predáme slnečný Stavebný pozemok o rozlohe 845 m

Publikované: 24.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Čereňany

54,550 € 65 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj Pozemok Oščadnica, Veľká Rača 1229 m2

Reality Oščadnica

Rekreačný pozemok | 1,229 m²

959169 V blízkosti lyžiarskeho strediska Oščadnica - Veľká Rača predáme rekreačný pozemok o cel

Publikované: 24.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Oščadnica

59,900 € 49 €/m²

Novinka
Novinka

Predáme rodinný dom - Košecké Rovné, pozemok 284 m2

Reality Zliechov

Rodinný dom | Košecké Rovné | 52 m²

VAŠE REALITY - realitná kancelária - v obci Košecké Rovné predáme menší, celopodpivničený rodin

Publikované: 24.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Zliechov

33,900 € 652 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Rodinné domy na predaj (23058)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30304)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Upresniť hľadanie