PLUS REALITY | Trojizbový byt s balkónom v obci Biely Kostol pri Trnave na predaj!

Reality Biely Kostol

3 izbový byt | Hlavná | 46.92 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný 3-izbový byt s balkónom v novost

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Biely Kostol

Info v RK

PLUS REALITY I Luxusný byt s obrovskou terasou v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Mliečany | 140 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj krásnu novostavbu 3-izbového bytu ktorý s

Publikované: 08.03.2024 Aktualizované: 08.03.2024
Domy na predaj Dunajská Streda

239,000 € 1707 €/m²

PLUS REALITY I Novostavba dvojpodlažného štvorizbového rodinného domu (súčasť dvojdomu) v obci Rohovce na predaj!

Reality Rohovce

Rodinný dom | Rohovce | 120.5 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj novostavbu dvojpodlažného 4 izbového rod

Publikované: 29.07.2024 Aktualizované: 08.01.2026
Domy na predaj Rohovce

224,900 € 1660 €/m²

PLUS REALITY | NADŠTANDARD | Trojizbový rodinný dom v oplotenom parku v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Mliečany | 98 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj krásnu novostavbu trojizbovej bytovej jed

Publikované: 10.08.2024 Aktualizované: 23.12.2024
Domy na predaj Dunajská Streda

210,000 € 2143 €/m²

PLUS REALITY | Krásny 3-izbový rodinný dom v oplotenom parku v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Mliečany | 105 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj krásnu novostavbu 3-izbového rodinného do

Publikované: 22.03.2024 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

227,500 € 2167 €/m²

PLUS REALITY I Pozemok v obci Rohovce priamo pri kanáli na predaj!

Reality Rohovce

Rekreačný pozemok | 1,759 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na pozemok v obci Rohovce o výmere 1759 m2 priamo p

Publikované: 08.03.2024 Aktualizované: 22.10.2025
Pozemky na predaj Rohovce

90,000 € 51 €/m²

PLUS REALITY | Wellness penzión s termálnou vodou - exkluzívna investičná príležitosť – v meste Galanta na predaj !

Reality Galanta

Hotel, penzión, ubytovňa | 2,054 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj výnimočný, plne funkčný wellness penzión

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Galanta

1,695,000 € 825 €/m²

PLUS REALITY | Moderné štvorizbové novostavby s terasou, parkovaním a záhradou v obci Vrakúň na predaj !

Reality Vrakúň

Rodinný dom | 93 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderné štvorizbové novostavby v preveden

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Vrakúň

182,000 € 1957 €/m²

PLUS REALITY | Moderný trojizbový byt po kompletnej rekonštrukcii s klimatizáciou v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 63.18 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj slnečný trojizbový byt o celkovej výmere

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

155,000 € 2453 €/m²

PLUS REALITY | Štvorizbová novostavba rodinného domu – súčasť dvojdomu v tichej lokalite Holice – Čechová na predaj!

Reality Holice

Rodinný dom | 101.71 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY vám ponúka na predaj kvalitne vyhotovený rodinný dom, ktorý je

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Holice

240,000 € 2360 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ| Veľký trojizbový byt 91 m² s výnimočnou výmerou v obci Dunajská Lužná na predaj!

Reality Dunajská Lužná

3 izbový byt | 91 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný a moderný byt s veľkým balkón

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Byty na predaj Dunajská Lužná

239,000 € 2626 €/m²

PLUS REALITY I Moderný a nadštandardný rodinný dom pripravený na bývanie v meste Dunajská Streda – časť GardenTown na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 210 m²

Realitná kancelária Vám ponúka výnimočný dvojpodlažný rodinný dom v obľúbenej časti GardenTown

Publikované: 17.05.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

489,000 € 2329 €/m²

PLUS REALITY | Moderná, slnečná vila s dvoj garážou a absolútnym súkromím na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Garden Town | 225 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj luxusnú nehnuteľnosť s nádhern

Publikované: 27.05.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

550,000 € 2207 €/m²

PLUS REALITY | Moderný rodinný dom s bazénom a zariadením – Horná Potôň na predaj!

Reality Horná Potôň

Rodinný dom | 152 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný rodinný dom s bazénom a zariaden

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 07.01.2026
Domy na predaj Horná Potôň

299,000 € 1987 €/m²

PLUS REALITY | Štýlová trojizbová novostavba v jedinečnej rekreačnej oáze pri Dunaji – Jahodná, okres Dunajská Streda na predaj!

Reality Jahodná

Rodinný dom | 86.1 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj štýlovú trojizbovú novostavbu v jedinečne

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Domy na predaj Jahodná

189,500 € 1888 €/m²

PLUS REALITY | Rodinný dom v meste Šamorín na predaj!

Reality Šamorín

Rodinný dom | Šamorín | 330 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY vám ponúka jedinečnú príležitosť vlastniť tento priestranný a

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 26.05.2025
Domy na predaj Šamorín

345,000 € 1045 €/m²

PLUS REALITY | Päťizbový rodinný dom v meste Gabčíkovo na predaj!

Reality Gabčíkovo

Rodinný dom | 288 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný a p

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Domy na predaj Gabčíkovo

268,000 € 931 €/m²

PLUS REALITY | Moderné rodinné bývanie v novostavbe s garážou v obci Vrakúň na predaj !

Reality Vrakúň

Rodinný dom | 138 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný rodinný dvojdom s garážou, nachád

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Domy na predaj Vrakúň

235,000 € 1703 €/m²

PLUS REALITY | Dvojizbové byty v novostavbe v meste Trnava – Kamenný mlyn, na predaj!

Reality Trnava

2 izbový byt | 50.17 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj dvojizbové byty v novostavbe nachádzajúce

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Trnava

202,000 € 4026 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Moderný trojizbový byt v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 68 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka moderný 3-izbový byt v Dunajskej Strede,

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

128,000 € 1882 €/m²

PLUS REALITY | Stavebný pozemok pre pokojné bývanie pripravený na výstavbu v meste Gabčíkovo na predaj !

Reality Gabčíkovo

Pozemok pre rodinné domy | 687 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka krásny, slnečný stavebný pozemok o výmere 687 m² v

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Pozemky na predaj Gabčíkovo

92,000 € 134 €/m²

PLUS REALITY | Moderný štvorizbový rodinný dom v obci Veľké Dvorníky na predaj!

Reality Veľké Dvorníky

Rodinný dom | 120 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný rodinný dom vo vyhľadávanej o

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Veľké Dvorníky

289,990 € 2417 €/m²

PLUS REALITY | Dvojizbový byt s balkónom v obci Biely Kostol pri Trnave na predaj!

Reality Trnava

2 izbový byt | 44.07 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný 2-izbový byt s balkónom v novost

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Trnava

Info v RK

PLUS REALITY | Znížená cena | Obchodný priestor – Šaľa, mestská časť Veča na predaj!

Reality Šaľa

Obchodné priestory | 50 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj atraktívny obchodný priestor o výmere 50

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Priestory na predaj Šaľa

89,000 € 1780 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30305)
Rodinné domy na predaj (23058)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Upresniť hľadanie