Rodinný dom | 165 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný, priestranný a komplet
435,000 € 2636 €/m²
Rodinný dom | 94.25 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY ponúka na predaj moderné dvojpodlažné novostavby situované v e
325,000 € 3448 €/m²
Rodinný dom | 250 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný 6-izbový rodinný dom v obci H
175,000 € 700 €/m²
4 izbový byt | 82 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný štvorizbový byt s
133,000 € 1622 €/m²
2 izbový byt | Galanta | 59.04 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj byty v novostavbe R Centrum – Richtárske
136,800 € 2317 €/m²
3 izbový byt | Ignáca Gálffyho | 68 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na prenájom krásny trojizbový byt s 2 parkovacími s
750 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Dunajská Streda | 210 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj samostatne stojaci, trojizbový rodinný do
515,000 € 2452 €/m²
2 izbový byt | Dunajská | 56 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj svetlý a priestranný dvojizbov
120,000 € 2143 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,152 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj stavebný pozemok o veľkorysej výmere 1 15
339,000 € 294 €/m²
3 izbový byt | 81.32 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj trojizbové byty s vlastným pozemkom a dvo
139,900 € 1720 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 63 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný, slnečný 2-izbový byt v tiche
235,000 € 3730 €/m²
Rodinný dom | 237.6 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj kompletne zariadený päťizbový rodinný do
276,000 € 1162 €/m²
Rodinný dom | 144 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj krásny, moderný dvojpodlažný trojizbový r
325,000 € 2257 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 370 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj 91 stavebných pozemkov s výmerou od 370 m
51,800 € 140 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 370 m²
51,800 € 140 €/m²
2 izbový byt | Dunajská Streda | 55 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj luxusný 2 izbový byt s terasou, s priamym
162,360 € 2473 €/m²
Rodinný dom | Veľkoblahovská cesta | 148.15 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný a priestranný 4-izbový rodinný do
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | GARDEN TOWN - Vinica | 730 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY ponúka na predaj stavebné pozemky v lukratívnej časti mesta Du
209 €/m2 209 €/m2
Rodinný dom | 126 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj atraktívny štvorizbový rodinný dom v obci
299,000 € 2373 €/m²
Rodinný dom | 105.78 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný rodinný dom s dvoma bytovými jed
225,000 € 2127 €/m²
Rodinný dom | 230 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný a priestranný rodinný dom kolaudo
395,000 € 1717 €/m²
2 izbový byt | 34.98 m²
Realitná kancelária PLUS Reality Vám predstavuje developersky projekt Panónska, ktorý prináša n
192,372 € 5499 €/m²
2 izbový byt | Padáň | 59.7 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj krásny dvojizbový byt s 1 parkovacím stát
125,000 € 2127 €/m²
Objekt pre obchod | Kukucínova | 61 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj nebytový priestor o výmere 61 m², nachádz
95,000 € 1803 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.