RE0007001-22-000006 (JuDnKXWY7Ja) Aktualizovaný: 13. 08. 2022 1. publikácia: 13. 08. 2022

Nízkoenergetický 4-izb. montovaný dom, pozemok 550 m2 v obci Golianovo

Golianovo
Golianovo • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

159 990 € 291 €/m²

Základné informácie

Druh:
Pozemok pre bytovú výstavbu

Typ:
Predaj

Plocha pozemku:
550 m²
Info
Ponúkame na predaj nízkoenergetický montovaný 4-izbový rodinný dom na pozemku s výmerou 550 m2 v obci Golianovo pri Nitre, ktorý ponúka jedinečnú možnosť ako získať krásny, zdravý a finančne nenáročný domov s nízkymi prevádzkovými nákladmi. Na základe použitia certifikovaných materiálov Vám dodávateľ dokáže poskytnúť záruku na statiku až 30 rokov. využitie dreva ako stavebného materiálu predstavuje moderné, ekonomicky výhodné a v neposlednom rade zdravé bývanie pre Vašu rodinu.
Materiály použité na výstavbu: Fermacell 12,5 mm sádrovláknitá doska s vynikajúcimi izolačnými, stavebnými a fyzikálnymi vlastnosťami, parozábranová fólia 0,22 mm, minerálna vlna 140 mm, konštrukčné drevo KVH 140 mm, zateplenie fasádnym polystyrénom PST 150mm
Rodinný dom typu bungalov sa dodáva v štádiu holodom, ktoré zahŕňa: uzatvorenú hrubú stavbu s bleskozvodmi, zvodmi, oknami a vchodovými dverami, vodoinštaláciou s ohrevom TUV, elektroinštaláciou s rozvádzačom, elektrické vykurovanie, zateplená fasáda 150 mm PST. Osvetlenie, interiérové dvere, podlahy, kúpeľňa a WC nie sú v cene holodomu, je však možné za doplatok zabezpečiť aj kompletnú výstavbu na kľúč podľa požiadaviek budúceho majiteľa, ako interiér, tak aj exteriér.
Priestranný 4-izbový bungalov vyššej kategórie. Vďaka veľkorysému rozmiestneniu izieb a vzhľadom na umiestnenie obývacej izby prepojenej s kuchyňou vznikajú dve oddelené zóny: oddychová a denná. Tým, že jednotlivé spálne sú od dennej časti domu dostatočne vzdialené, zabezpečujú obyvateľom domu pokoj kedykoľvek počas dňa. Zo vstupnej chodby v tvare L sa dostanete priamo do všetkých miestností. V ľavom krídle je priestranná kúpeľňa, detská izba, spálňa s priamym vstupom do menšej kúpeľne a v druhom krídle je pracovňa, technická miestnosť a sklad, priestranná obývacia izba spojená s kuchyňou ,z ktorých je vstup na zakrytú terasu. Zastavaná plocha je u tohto typu domu 115 m2, úžitková plocha 89,93 m2 a rozmery 10,96 x 13,30 m. Pozemok ponúkaný pre výstavbu bungalovu je slnečný, južne orientovaný s ideálnou výmerou, umiestnený v tichej časti obce, v lokalite novej výstavby troch rodinných domov. Inžinierske siete: elektrina, voda, plyn, kanalizácia.
Prečo montované domy?
- nízka energetická náročnosť: náklady na energie 70-100 Eur
- ekologické a zdravé bývanie
- certifikované materiály: konštrukčné drevo KVH, Fermacell 12,5 mm (sádrovláknitá doska s vynikajúcimi izolačnými, stavebnými a fyzikálnymi vlastnosťami)
- parozábranová fólia, minerálna vlna, zateplenie fasádnym polystyrénom
- rýchla a ekonomická výstavba
- klientsky bonus: elektrické kúrenie s doživotnou zárukou
V prípade záujmu o obhliadku vzorového domu v okolí Nitry, Trenčína, Trnavy alebo Bratislavy mi zavolajte na tel. č. 0907197011.
V cene nehnuteľnosti je kompletný servis spojený s predajom a prevodom nehnuteľnosti - vyhotovenie kúpnej zmluvy, návrhu na vklad do Katastra nehnuteľností vrátane úhrady poplatku za návrh na vklad, sprostredkovanie financovania, úhrada poplatku za návrh na vklad záložných zmlúv do katastra nehnuteľností v prípade, že je úver sprostredkovaný LK REALITY s.r.o., provízia Realitnej kancelárie.
Prečítať viac
Charakteristika

Vlastníctvo:
Firemné

Plocha pozemku:
550 m²
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.


Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

Lenka Kičková

LK REALITY s.r.o.

0907197011 zobraziť číslo

LK REALITY s.r.o.

Nám. sv. Anny • 91101, Trenčín
Celá ponuka spoločnosti

159 990 € 291 €/m²

Kontakt na predajcu

Lenka Kičková

LK REALITY s.r.o.

0907197011 zobraziť číslo