1, 2, 3, 4 - izbový byt v Žiline a okolí

Reality Žilina

2 izbový byt | - | 0 m²

Hľadáme pre klientov 1, 2, 3, 4, 5 - izbový byt v Žiline príp. okolitých obciach.

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na kúpa Žilina

Cena dohodou

1, 2, 3, 4 - izbový byt v Žiline a okolí

Reality Žilina

2 izbový byt | - | 0 m²

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na kúpa Žilina

Cena dohodou

Kúpime rýchlo a bez úveru 2i, 3i alebo 4i byt v ŽILINE | METER ŠTVORCOVÝ

Reality Žilina

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme na kúpu ihneď 2i, 3i alebo 4i byt v Žiline na investičné účely. 2 izbový byt do ceny 1

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na kúpa Žilina

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

Kúpime rýchlo a bez úveru garsónku alebo 1i byt v ŽILINE | METER ŠTVORCOVÝ

Reality Žilina

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme na kúpu ihneď garsónku alebo 1i byt v Žiline na investičné účely. Garsónku do ceny 115

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na kúpa Žilina

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

Kúpa 3 izbový byt Žilina centrum

Reality Žilina

3 izbový byt | 0 m²

Hľadám pre nášho klienta 3 izbový byt v centre Žiliny. Stav nerozhoduje. Financovanie máme zabe

Publikované: 28.02.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na kúpa Žilina

220,000 €

Kúpa 1i byt Žilina

Reality Žilina

1 izbový byt | 0 m²

Hľadáme pre nášho klienta 1 izbový byt v Žiline. Máme hotovosť. Ponúknite svoju nehnuteľnosť n

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na kúpa Žilina

135,000 €

Kúpa 2i byt Žilina

Reality Žilina

2 izbový byt | 0 m²

Hľadáme pre klienta 2 izbový byt na sídlisku Vlčince alebo Solinky. Cena cca 170 000 € Máme hot

Publikované: 15.05.2023 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na kúpa Žilina

170,000 €

Kúpa 2 izbový byt Žilina

Reality Žilina

2 izbový byt | 0 m²

Hľadám pre nášho klienta 2 izbový byt v Žiline. Stav nerozhoduje. Financovanie máme zabezpečené

Publikované: 28.02.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na kúpa Žilina

175,000 €

Kúpa 3 izbový byt Žilina

Reality Žilina

3 izbový byt | 0 m²

Hľadám pre nášho klienta 3 izbový byt v Žiline. Stav nerozhoduje. Financovanie máme zabezpečené

Publikované: 28.02.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na kúpa Žilina

205,000 €

Kúpa 3i byt Žilina

Reality Žilina

3 izbový byt | 0 m²

Hľadáme pre klienta 3 izbový byt v lokalite Vlčince, Hliny alebo Solinky. Cena cca 200 000 € Po

Publikované: 15.05.2023 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na kúpa Žilina

200,000 €

Hľadáme pozemok pre výstavbu RD od 300 m2

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Stráňavy | 300 m²

Hľadáme pre klienta menší pozemok vhodný na výstavbu malého domčeka. Ideálne tam, kde je zeleň

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na kúpa Žilina

90 €/m2 90 €/m2

SÚRNE HĽADÁM PRE KONKRÉTNEHO KLIENTA 3 IZBOVÝ BYT - Solinky, Žilina

Reality Žilina

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme pre hotovostného klienta 3 izb. byt v pôvodnom stave, v Žiline na sídlisku Solinky. -

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 03.02.2026
Byty na kúpa Žilina

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

Pozemok na výstavbu v okolí Žiliny

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | žilina okolie | 0 m²

206-PEMO Pre klienta hľadám na predaj pozemok vhodný na výstavbu, prípadne pozemok so starším

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na kúpa Žilina

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Žilina

Reality Žilina

1 izbový byt | 40 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 1-izbový byt na sídlisku Vlčince, Hliny alebo Solinky. Byt by m

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na kúpa Žilina

150,000 € 3750 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Žilina

Reality Žilina

2 izbový byt | 65 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 2i byt v širšom centre Žiliny. Preferované sú tichšie lokality

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na kúpa Žilina

170,000 € 2615 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Žilina

Reality Žilina

3 izbový byt | 80 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 alebo 3i byt v centre Žiliny. Preferované sú tichšie lo

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na kúpa Žilina

190,000 € 2375 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Žilina

Reality Žilina

Rodinný dom | 150 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme novostavbu RD v okolí Žiliny, ktorý spĺňa nasledujúce kritériá:

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na kúpa Žilina

350,000 € 2333 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Žilina

Reality Žilina

2 izbový byt | 40 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2- izbový byt, pripadne veľký 1- izbový byt - Lokalita -

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na kúpa Žilina

175,000 € 4375 €/m²

TARGETreal | Kúpa: 5izbový rodinný dom, okolie Žiliny

Reality Žilina

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 5-izbový rodinný dom v blízkom okolí Žiliny, prípadne Martin.

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 02.02.2026
Domy na kúpa Žilina

Cena na vyžiadanie

DOSTALI SME DOPYT! Hľadáme pre klienta 3i byt do 180.000€, ŽILINA

Reality Žilina

3 izbový byt | Solinky | 0 m²

DOSTALI SME DOPYT! AstonReal súrne hľadá pre klienta 3-izbový byt v ŽILINE - Solinky. Cena neh

Publikované: 17.10.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na kúpa Žilina

180,000 €

člen NARKS

dostali sme DOPYT! hľadáme 1i byt do 145.000€, ŽILINA - CENTRUM

Reality Žilina

1 izbový byt | Centrum | 0 m²

DOSTALI SME DOPYT! AstonReal hľadá pre klienta 1-izbový byt v ŽILINE - CENTRUM. Cena nehnuteľ

Publikované: 17.10.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na kúpa Žilina

145,000 €

člen NARKS

Kúpa, 3-izbový byt v meste Žilina

Reality Žilina

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 3 izbový byt v meste Žilina. Za každú ponuku Vám budem vďačná.

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na kúpa Žilina

Cena dohodou

Kúpa, 2-izbový byt v meste Svit

Reality Žilina

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 2 izbový byt v meste Svit. Za každú ponuku Vám budem vďačná. Ce

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na kúpa Žilina

Cena dohodou

Kúpa, 2-izbový byt v meste Žilina

Reality Žilina

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²