Reality.sk : Popis služby Top ponuka

Služba Top ponuka a Cielená top ponuka je určená pre exkluzívne prezentácie Vašich inzerátov na najprestížnejších plochách serveru www.reality.sk.

Služba Top ponuka a Cielená top ponuka je určená pre exkluzívne prezentácie Vašich inzerátov na najprestížnejších plochách serveru  www.reality.sk.

Každá plocha pre Top ponuku sa skladá z pevne daného počtu pozícií, na ktorých sa zobrazujú do nej vložené inzeráty. Na každej ploche môže byť však zadaných viacero inzerátov než koľko je skutočný počet pozícií plochy. V takomto prípade sa časť vložených inzerátov nezobrazuje a dostávajú sa do rotácie.

: Pre každé jednotlivé zobrazenie plochy sa vždy náhodne vyberie odpovedajúci počet inzerátov podľa veľkosti plochy. Inzeráty a ich pozície sa teda v rámci zobrazovania plochy rovnomerne striedajú, "rotujú". Každý takto vložený inzerát je účtovaný podľa cenníka danej plochy za každý deň jeho zobrazovania. Ak má napríklad plocha 5 možných zobrazení, ale je zadaných 7 top ponúk, vždy dve náhodne vybrané top ponuky sa pri jednom načítaní stránky nezobrazia. Následne sa zase vymenia a pri ďalšom načítaní nebudú vidieť iné dve top ponuky.

 

Pevná pozícia: Spoločnosť má možnosť si rezervovať niektorú konkrétnu pozíciu (alebo i viac pozícií) v rámci danej plochy. Na túto pozíciu je potom možné umiestniť i viac inzerátov rezervujúcej spoločnosti, ktoré sa tu budú opäť rovnomerne striedať a na tejto pozícii nikdy nebudú zobrazené inzeráty iných spoločností. Jednotlivé inzeráty vkladané na rezervovanú pozíciu nie sú už extra spoplatňované – platí sa len daná rezervácia plochy.

Plochy pre Top ponuku:

Hlavná stránka www.reality.sk ( celkovo 15 pozícií pre TP)

Cielená Top ponuka Byty (celkovo 5 pozícií pre TP)

Cielená Top ponuka Domy (celkovo 5 pozícií pre TP)

Cielená Top ponuka Pozemky (celkovo 5 pozícií pre TP)

Cielená Top ponuka Kancelárie (celkovo 5 pozícií pre TP)

Cielená Top ponuka Obchod a služby (celkovo 5 pozícií pre TP)

Cielená Top ponuka Novostavba Byty (celkovo 6 pozícií pre TP)

Cielená Top ponuka Novostavba Domy (celkovo 6 pozícií pre TP)

 Založenie Top ponuky v systéme

Rozlišujeme tri typy top ponúk – inzerát – ak danú TP prepojíte s existujúcim inzerátom z vášho portfólia na Reality.sk. Reklamný článok – nutné kontaktovať NARKS-INFOSERVIS pre správne zadanie a vytvorenie tohto typu TP, ide o vytvorenie samostatnej stránky na reality.sk. Môžete zvoliť aj možnosť - URL – vtedy je TP prepojená na konkrétnu url adresu na internete (vo formáte http://www.xyz.sk). TP je možné aktivovať pre rôzne sekcie – okrem Hlavnej stránky Reality.sk si môžete zvoliť cielenie podľa typu vášho inzerátu/projektu/kampane. Cieliť inzerciu je možné na Byty, Domy, Pozemky, Obchod a služby, Kancelárie a Novostavby byty či Novostavby domy.

Založiť novú TP môžete v menu „Top ponuky“ – podmenu „Založiť top ponuku“. Zobrazí sa vám príslušný formulár, ktorý vyplníte.

Založenú Top ponuku nájdete potom v položke „Práca s Top ponukami“. Zvoľte si plochu, na ktorej chcete svoju TP nájsť. V prehľade TP vidíte, ktoré vaše TP sú Vytvorené (teda ste ich zatiaľ len založili a ešte nie sú zaplatené a publikované pre verejnosť) a ktoré sú v stave Publikované (t.j. už zaplatené a zobrazujúce sa verejnosti). Vytvorenú TP môžete publikovať cez tlačítko „Upraviť“ – v danom formulári skontrolujte nastavenia a zvoľte možnosť „Aktivovať“. Ak si želáte dočasne pozastaviť zobrazovanie top ponuky vo verejnej časti, kliknite na „Upraviť“ a následne vo formulári na „Deaktivovať“. Ak chcete TP zrušiť, postupujte rovnako ale zvoľte možnosť „Presunúť do archívu“.

 

Cenník služieb reality.sk nájdete tu.