Vážení klienti, ku dňu 20.3.2020 aktualizujeme naše Všeobecné obchodné podmienky.


Párovanie s inzerciou

Párovanie s inzerciou RK

Máte ponuku a potrebujete rýchlo a jednoducho nájsť vhodného záujemcu? Hľadáte pre Vášho klienta nehnuteľnosť a obávate sa neefektívnosti času stráveného nad hľadaním vhodnej ponuky? Aj v tomto prípade máme pre Vás účelné riešenie. Táto služba Vám umožní rýchlo a prehľadne nájsť konkrétny dopyt na Vašu konkrétnu ponuku a naopak.  Vaše ponuky, resp. dopyty budú párované s ponukami, resp. dopytmi iných spoločností.

Párovanie so súkromnou inzerciou

Ide o ten istý princíp ako pri službe Párovanie s inzerciou RK, len s tým rozdielom, že sa páruje s ponukami, resp. dopytmi zo súkromnej inzercie.

Ako na to?

Na to, aby ste mohli využívať túto službu je nutné mať aktivované príslušné služby Párovanie s inzerciou RK a Párovanie so súkromnou inzerciou. Po prihlásení sa do členskej sekcie portálu , kliknete na „Práca s inzerátmi“. Zobrazí sa Vám prehľad Vašich inzerátov. 
Inzeráty, ku ktorým chcete nájsť pár ( vy predávate – nájde vám toho, čo chce kúpiť a opačne )označíte zaškrtnutím check boxu pri obrázku daného inzerátu. Po označení zvolených inzerátov sa Vám objaví červená lišta, kde kurzorom myšky treba ísť na „Spárovať inzeráty“ . 
Tu si vyberiete, či chcete svoje inzeráty spárovať so súkromnou inzerciou alebo s inzerciou RK. Po výbere kliknete na „Spárovať inzeráty“.

 Cenník služieb reality.sk nájdete tu.