POZEMOK PRE RODINNÝ DOM ALEBO CHATU

Reality Krahule

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,280 m²

Snívate o novom rodinnom dome alebo rekreáčnej chate podľa vlastných predstáv v dostupnej vzdia

Publikované: 14.04.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Pozemky na predaj Krahule

189,990 € 148 €/m²

Vyhne – rekreačný investičný pozemok v nádhernom prostredí – výmera 7825 m2

Reality Vyhne

Rekreačný pozemok | Vyhne | 7,825 m²

Ponúkame na predaj investičný rekreačný pozemok v nádhernom atraktívnom prírodnom prostredí,

Publikované: 20.02.2025 Aktualizované: 20.02.2025
Pozemky na predaj Vyhne

14 €/m2 14 €/m2

Meštiansky dom na pešej zóne v Kremnice – investičná príležitosť

Reality Kremnica

Rodinný dom | Nezadaná | 520 m²

AstonReal vo výhradnom zastúpení majiteľa ponuka na predaj meštiansky/rodinný dom priamo v cent

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Kremnica

199,500 € 384 €/m²

člen NARKS

IBA U NÁS! Rovinatý investičný stavebný pozemok 3.245m2, Dolná Ždaňa

Reality Dolná Ždaňa

Pozemok pre rodinné domy | Dolná Ždaňa | 3,245 m²

AstonReal ponúka v exkluzívnom zastúpení majiteľa na predaj investičný rovinatý stavebný pozemo

Publikované: 10.11.2022 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Dolná Ždaňa

27 €/m2 27 €/m2

člen NARKS

IBA U NÁS! Rovinatý investičný stavebný pozemok 5.036m2, Dolná Ždaňa

Reality Dolná Ždaňa

Pozemok pre rodinné domy | Dolná Ždaňa | 5,036 m²

Publikované: 10.11.2022 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Dolná Ždaňa

27 €/m2 27 €/m2

člen NARKS

IBA U NÁS! Rovinaté investičné stavebné pozemky 6.496m2, Dolná Ždaňa

Reality Dolná Ždaňa

Pozemok pre rodinné domy | Dolná Ždaňa | 6,496 m²

AstonReal ponúka v exkluzívnom zastúpení majiteľa na predaj 2 investičné rovinaté stavebné poze

Publikované: 03.11.2022 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Dolná Ždaňa

27 €/m2 27 €/m2

člen NARKS

IBA U NÁS! Rovinatý investičný stavebný pozemok 3.251m2, Dolná Ždaňa

Reality Dolná Ždaňa

Pozemok pre rodinné domy | Dolná Ždaňa | 3,251 m²

Publikované: 10.11.2022 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Dolná Ždaňa

27 €/m2 27 €/m2

člen NARKS

Na prenájom: Moderný 1-izbový byt po rekonštrukcii – Žiar nad Hronom (Etapa)

Reality Žiar nad Hronom

1 izbový byt | Tajovského | 34.3 m²

Barbora Šišmišová pod záštitou Broker Consulting, a.s. ponúka na prenájom moderný 1-izbový byt

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Žiar nad Hronom

500 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 2 IZBOVÝ BYT S LOGGIOU V ŽIARI NAD HRONOM

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | Komenského | 61.42 m²

DENISA SEDLIAKOVÁ z realitnej kancelárie JODES Vám ponúka exkluzívne na predaj prijemný, pekný

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

84,000 € 1368 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Kúpa, 3-izbový byt v meste Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 3 izbový byt v Žiari nad Hronom. Za každú ponuku Vám budem vďač

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

Cena dohodou

HD REALITY, predaj, 3-izbový byt po rekonštrukcii v centre ZH

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | Námestie Matice Slovenskej | 91 m²

HD REALITY ponúka na predaj nadštandardne prerobený trojizbový byt, ktorý je skutočným klenoto

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Hľadáme pre developera pozemok v okolí Žiaru nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

Komerčná zóna | 3,000 m²

SÚRNE ! Pre konkrétneho developera hľadáme pozemok v okolí Žiaru nad Hronom, prípadne v okolí.

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na kúpa Žiar nad Hronom

300,000 € 100 €/m²

Kúpa, 2-izbový byt v meste Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

Cena dohodou

HD REALITY, predaj rodinného domu, Kremnica, okr. Žiar nad Hronom

Reality Kremnica

Rodinný dom | 89 m²

Kúzelný dom s panoramatickým výhľadom na Kremnicu – miesto, kde sa dotýka história s pokojom a

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Kremnica

119,000 € 1337 €/m²

HD REALITY, predaj, jednoizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

1 izbový byt | L. Novomeského | 42.21 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA – PRIESTRANNÝ 1-IZBOVÝ BYT S POTENCIÁLOM NA VLASTNÉ BÝVANIE ALEBO INVESTÍCIU

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

74,000 € 1753 €/m²

HD REALITY, predaj, 3-izbový byt v Kremnici

Reality Kremnica

3 izbový byt | Dolná | 69 m²

HD REALITY ponúka na predaj slnečný a vzdušný 3-izbový byt o výmere 70m2, nachádzajúci sa na i

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Kremnica

107,500 € 1558 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

5-izbový rodinný dom s pozemkom 1000m2, Kremnica - Centrum

Reality Kremnica

Rodinný dom | Zlatá ulica | 250 m²

DREAM TEAM ponúka na predaj slnečný, priestranný, 5 izbový, zateplený rodinný dom s peknými výh

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Kremnica

170,000 € 680 €/m²

Vyhne-na predaj pozemok "C"parcela,22972m2 za 6€/m2!!!

Reality Vyhne

Rekreačný pozemok | 22,972 m²

Realitná kancelária TOPnehnuteľnosti.eu Vám ponúka jedinečnú príležitosť. A to predaj stavebnéh

Publikované: 27.03.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Vyhne

6 €/m2 6 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ - NA PREDAJ ZREKONŠTRUOVANÝ 3,5 IZBOVÝ BYT KÚSOK OD PLAVÁRNE

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | M. Chrásteka | 82.3 m²

REZERVOVANÉ. JOZEF SEDLIAK z realitnej kancelárie JODES Vám ponúka exkluzívne na predaj prijem

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

120,000 € 1458 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ - NA PREDAJ KRÁSNY KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ 3-IZBOVÝ BYT V ŠTVORBYTOVKE S LOGGIOU, BALKÓNOM, ZÁHRADOU, ALTÁNKOM, GARÁŽOU, PIVNICOU

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | Šoltésovej | 72.7 m²

REZERVOVANÉ. JOZEF SEDLIAK z realitnej kancelárie JODES Vám exkluzívne predstavuje krásny 3 -

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

180,000 € 2476 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ - NA PREDAJ RODINNÝ DOM NA HORNEJ TRNAVEJ HORE

Reality Trnavá Hora

Rodinný dom | Úzka ulica | 130 m²

REZERVOVANÉ. Jozef Sedliak z Realitnej kancelárie JODES Vám exkluzívne ponúka na predaj 3 - iz

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Domy na predaj Trnavá Hora

79,900 € 615 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ: Stavebný pozemok priamo v centre mesta Kremnica_400m2

Reality Kremnica

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 400 m²

ABSOLÚTNE JEDINEČNÁ PONUKA! TOTO BEŽNE NA REALITNOM TRHU NENÁJDETE! STAVEBNÝ POZEMOK PRIAMO V

Publikované: 30.07.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Kremnica

140 €/m2 140 €/m2

EXKLUZÍVNE PREDAJ DOMU SO ZÁHRADOU V KREMNICI

Reality Kremnica

Rodinný dom | S. Chalupku | 100 m²

RE/MAX Diamond exkluzívne ponúka na predaj dom so záhradou v historickom banskom meste Kremnic

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kremnica

139,000 € 1390 €/m²

PREDAJ: Stavebný pozemok v obci Pitelová_893m2_okres Žiar nad Hronom

Reality Pitelová

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 893 m²

✨ Slnečný pozemok s potôčikom a mobilným domom – Pitelová (10 min od ZH). RE/MAX Diamond vám

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Pitelová

49,900 € 56 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1413)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23063)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30295)
Byty na predaj v Bratislave (8519)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie