Slnečný pozemok v Kremnických vrchoch - v obci Nevoľné

Reality Nevoľné

Orná pôda | 438 m²

Ponúkame na predaj slnečný pozemok s výmerou 438 m², situovaný v extraviláne obce Nevoľné v tic

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nevoľné

9,900 € 23 €/m²

člen NARKS

Nehnuteľnosť na rekonštrukciu alebo stavebný pozemok – Kunešov, Kremnické vrchy

Reality Kunešov

Rodinný dom | 200 m²

Ponúkame na predaj nehnuteľnosť v malebnej obci Kunešov, takmer v geografickom strede Európy. N

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kunešov

56,000 € 300 €/m²

člen NARKS

Chata v krásnej tichej lokalite Hornej Dúbravy

Reality Hronská Dúbrava

Chalupa, rekreačný domček | 80 m²

Ponúkame na predaj chatu v krásnom prostredí Hronskej Dúbravy - časť Horná Dúbrava. Chata je vh

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hronská Dúbrava

79,000 € 988 €/m²

člen NARKS

Viacúčelový objekt s potenciálom na podnikanie aj bývanie – Vyhne

Reality Vyhne

Objekt pre obchod | 250 m²

Na predaj viacúčelový objekt v obci Vyhne, v minulosti slúžiaci ako budova zdravotníckeho a soc

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Vyhne

160,000 € 640 €/m²

člen NARKS

Slnečná záhrada s chatkou a karavanom – Bartošova Lehôtka, Kremnica

Na predaj priestranná a slnečná záhrada s výmerou 641 m² vo vyhľadávanej záhradkárskej oblasti

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bartošova Lehôtka

39,800 € 62 €/m²

člen NARKS

Slnečná kaskádovitá záhrada s chatkou – Bartošova Lehôtka, Kremnica

Na predaj slnečná a priestranná záhrada s rozlohou 683 m² v tichej a vyhľadávanej záhradkárskej

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bartošova Lehôtka

26,900 € 39 €/m²

člen NARKS

Krásna chata na romantickom mieste – Jánova Lehota

Reality Janova Lehota

Chalupa, rekreačný domček | 200 m²

Hľadáte bezpečné a pokojné miesto pre rodinu v prírode so súkromím a výbornou dostupnosťou služ

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Janova Lehota

258,000 € 1290 €/m²

člen NARKS

Dvojdom pod lesom s baníckou atmosférou, centrum obce

Reality Vyhne

Rodinný dom | 130 m²

Ponúkame na predaj udržiavaný, celoročne obývateľný dvojdom v obci Vyhne, situovaný len pár min

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Vyhne

129,000 € 992 €/m²

člen NARKS

Romantická útulná chalupa, Dolná Ves, Kremnica

Reality Dolná Ves

Chalupa, rekreačný domček | 59 m²

Ponúkame na predaj romantickú kamennú chalupu v pokojnej obci Dolná Ves, len pár minút jazdy od

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Dolná Ves

35,000 € 593 €/m²

člen NARKS

Slnečný rovinatý pozemok na výstavbu rodinných domov - Krahule, Kremnica

Reality Krahule

Lúka, pasienok | 1,538 m²

Na predaj priestranný rovinatý pozemok s výmerou 1538 m² priamo v srdci vyhľadávaného rekreačné

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Krahule

180,000 € 117 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom v obci Kunešov - v tichej lokalite Kremnických vrchov

Reality Kunešov

Rodinný dom | 150 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v malebnej obci Kunešov, situovanej v tichej časti Kremnických v

Publikované: 29.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kunešov

87,000 € 580 €/m²

člen NARKS

Novostavba rekreačnej nehnuteľnosti na celoročné bývanie Chata Kremnica - Kremnické Bane

Reality Kremnica

Chalupa, rekreačný domček | 140 m²

Ponúkame na predaj nádhernú tehlovú novostavbu domu - chaty, nemeckého štýlu v lokalite Kremnic

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kremnica

208,000 € 1486 €/m²

Novostavba rekreačnej nehnuteľnosti na celoročné bývanie Rodinný dom Kremnica - Kremnické Bane

Reality Kremnica

Rodinný dom | 140 m²

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kremnica

208,000 € 1486 €/m²

SPEKTRUM REALITY- Na PREDAJ garsónka, 23 m2 s loggiou, okres Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

Garsónka | Sládkovičova | 23 m²

Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka na predaj garsónku v osobnom vlastníctve,

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

32,000 € 1391 €/m²

SPEKTRUM REALITY - Na Predaj rodinný dom s pozemkom 1385 m2, Janova Lehota, okres Žiar nad Hronom

Reality Janova Lehota

Rodinný dom | - | 103 m²

Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka na predaj jednopodlažný rodinný dom v obci Jano

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Janova Lehota

85,000 € 825 €/m²

EXKLUZÍVNE-SPEKTRUM REALITY- Na predaj 5-izbový rodinný dom s pozemkom 1088 m2, Janová Lehota, okres Žiar nad Hronom

Reality Janova Lehota

Rodinný dom | - | 214 m²

Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka EXKLUZÍVNE na predaj 5 -izbový rodinný dom v ob

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Janova Lehota

136,000 € 636 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNE-SPEKTRUM REALITY- Na Predaj garsónka 23 m2 s loggiou, Žiar nad Hronom, Etapa

Reality Žiar nad Hronom

Garsónka | Sládkovičova | 23 m²

Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka na predaj garsónku v osobnom vlastníctve, v pa

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

33,000 € 1435 €/m²

SPEKTRUM REALITY- Na Predaj 2-izbový byt, 54 m2 s balkónom, okres Žiar nad Hronom, ul. Dubčeka

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | - | 54 m²

Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka na predaj 2-izbový byt v osobnom vlastníctve,

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

95,000 € 1759 €/m²

SPEKTRUM REALITY - Na Predaj rodinný dom/ chalupa s pozemkom 213 m2 , Dolná Ves, okres Žiar nad Hronom

Reality Dolná Ves

Rodinný dom | Dolná Ves | 59 m²

Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám predstavuje samostatný rodinný dom v pokojnej obci Do

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Dolná Ves

35,000 € 593 €/m²

EXKLUZÍVNE-SPEKTRUM REALITY- Na Predaj 3-izbový byt, 63 m2 s balkónom, Vyhne, okres Žiar nad Hronom

Reality Vyhne

3 izbový byt | - | 63 m²

Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka exkluzívne na predaj 3-izbový byt v osobnom vla

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Vyhne

65,000 € 1032 €/m²

SPEKTRUM REALITY- Na Predaj Rekreačná chata v obci Vyhne, okres Žiar nad Hronom

Reality Vyhne

Chalupa, rekreačný domček | - | 80 m²

Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka na predaj rekreačnú chatu vo vyhľadávanej loka

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Vyhne

160,000 € 2000 €/m²

EXKLUZÍVNE-SPEKTRUM REALITY- Predaj spoluvlastníckeho podielu- na rodinnom dome s pozemkom 666 m2, Lutila, okres Žiar nad Hronom

Reality Lutila

Rodinný dom | Nová | 240 m²

Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka exkluzívne na predaj spoluvlastnícky podiel na

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Lutila

175,000 € 729 €/m²

PREDÁM VEĽKORYSÚ GARÁŽ

Reality Žiar nad Hronom

Garáž | M. R. Štefánika | 24.5 m²

Radi by ste kúpili priestrannú garáž alebo sklad a zdá sa vám, že je to ako hľadať ihlu v kope

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 08.09.2025
Objekty na predaj Žiar nad Hronom

29,990 € 1224 €/m²

JEDINEČNÝ POZEMOK PRE OBCHOD, SKLAD A INÉ

Reality Žiar nad Hronom

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Sládkovičova | 5,500 m²

Hľadáte bezpečnú investíciu s istým výnosom? Expert na nehnuteľnosti Miron Petráš a PETRAS REA

Publikované: 14.04.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Pozemky na predaj Žiar nad Hronom

Info v RK

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23063)
Byty na predaj v Bratislave (8519)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30295)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie