HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Kremnica

Reality Kremnica

2 izbový byt | 60 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt, pôvodný stav alebo zrekonštruovaný. Platb

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na kúpa Kremnica

90,000 € 1500 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Kremnica

Reality Kremnica

1 izbový byt | 36 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Kremnici. Platba v hotovosti. Ďakujem z

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na kúpa Kremnica

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

Rodinný dom | 500 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v Žiari nad Hronom do 200.000 eur. Za každú p

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na kúpa Žiar nad Hronom

190,000 € 380 €/m²

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Kremnica - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Kremnica

2 izbový byt | 118 m²

Realitná kancelária HALO reality a Darina Sedliaková, kontakt: 0910 989 687, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Kremnica

105,000 € 890 €/m²

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Žiar nad Hronom, širšie centrum, s balkónom - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | 72 m²

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

109,900 € 1526 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | 60 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme väčší dvojizbový byt s balkónom a výťahom po kompletnej r

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

120,000 € 2000 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

1 izbový byt | 36 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Žiari nad Hronom, balkón alebo lodžia v

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

69,000 € 1917 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

1 izbový byt | 36 m²

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

70,000 € 1944 €/m²

HALO reality - Predaj, polyfunkcia/obchodné priestory Žiar nad Hronom, MEZANÍN - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Žiar nad Hronom

Polyfunkčný objekt | 80 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mariana Gréčová, kontakt: 0904 437 903, nehnuteľnosť s ID: Ž

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Žiar nad Hronom

104,000 € 1300 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Žiar nad Hronom, tichá štvrť na IBV - ZNÍŽENÁ CENA

Reality Žiar nad Hronom

Rodinný dom | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Viera Šebeňová, kontakt: 0903 667 191, nehnuteľnosť s I

Publikované: 03.10.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Žiar nad Hronom

273,000 €

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Žiar nad Hronom, M. R. Štefánika - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | 75 m²

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

154,500 € 2060 €/m²

Reality Žiar nad Hronom

Polyfunkčný objekt | 85 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Žiar nad Hronom

110,500 € 1300 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Slaská, luxusný so zariadením - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Slaská

Rodinný dom | 346 m²

Publikované: 23.11.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Slaská

409,900 € 1185 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, rodinný dom Žiar nad Hronom, luxusný so saunou, výťahom a garážou - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Žiar nad Hronom

Rodinný dom | 345 m²

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Žiar nad Hronom

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 11137 m2 Lutila - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Lutila

Pozemok pre rodinné domy | 11,137 m²

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Lutila

30 €/m2 30 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | 60 m²

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

110,000 € 1833 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v lokalite Etapa, Centrum...uprednostňuje

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

65,000 € 65000 €/m²

HALO reality - Kúpa chata Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

Chalupa, rekreačný domček | 500 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme chatu - chalupu v dedinách v okolí Žiaru nad Hronom. Cha

Publikované: 30.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na kúpa Žiar nad Hronom

100,000 € 200 €/m²

HALO reality - Kúpa chata Vyhne

Reality Vyhne

Chalupa, rekreačný domček | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme domček vhodný na rekreačné využitie ako chalupa, s cenou do 80.

Publikované: 30.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na kúpa Vyhne

80,000 € 80000 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 111343 | Priestranný dom v pokojnej dedinke Lutila pri Žiari nad Hronom na rozľahlom pozemku

Reality Lutila

Rodinný dom | 115 m²

Priestranný dom v pokojnej dedinke Lutila pri Žiari nad Hronom. Dom stojí na rozľahlom pozemku

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 07.01.2026
Domy na predaj Lutila

305,000 € 2652 €/m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v obci Vyhne, okres Žiar nad Hronom.

Reality Vyhne

Iný stavebný pozemok | Vyhne | 2,960 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v obci Vyhne, okres Žiar nad Hronom. Pozemok vedený ako trval

Publikované: 14.06.2022 Aktualizované: 22.08.2022
Pozemky na predaj Vyhne

12,900 € 4 €/m²

člen NARKS

Pozemok na polosamote v atraktívnej lokalite obce Vyhne, Žiar nad Hronom

Reality Vyhne

Lúka, pasienok | 491 m²

Na predaj zaujímavý pozemok v atraktívnej lokalite obce Vyhne, ktorý je ukrytý v lese na polosa

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Vyhne

26,000 € 53 €/m²

člen NARKS

Pozemok na výstavbu v Kremnici – ideálna investičná príležitosť

Reality Kremnica

Rekreačný pozemok | 1,263 m²

Ponúkame na predaj atraktívny pozemok s rozlohou 1 263 m², nachádzajúci sa v zastavanom území m

Publikované: 29.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Kremnica

139,000 € 110 €/m²

člen NARKS

Historický meštiansky dom v centre Kremnice – investičná príležitosť

Reality Kremnica

Rodinný dom | 350 m²

Na predaj unikátny historický meštiansky dom priamo v centre mesta Kremnica, len 200 metrov od

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kremnica

198,000 € 566 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23062)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Upresniť hľadanie